Kan testim 320

Laradi

Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2021
62
12
30
Kızlar merhaba özel tıp merkezinde dun aksm 9buckta kan werdm ewe geldm bugun sonucum cıktı 320.4 çkms 2-3haftalk gebesnz dedi kan werip geldktn sonra belimde agrı oldu bi yarm saat ara ara oldu lavobaya gttm pembe leke pecetye gelnce korktm dewlt hastnsi acilene gttm soyldm kan aldlr onlrda gene tabi ultrsnla baktı kan sonucm ckmdn gormdi karndan dha sonra ordaki kanımda 310 çıktı 2gun snra tekrrla 2katna ckmsı lazm dedi istirat et dedi kan degrm normlmi kızlr her hastnde farklı degr çkmasna ragmen hemen hmen aynı degr yani

Kızlar merhaba özel tıp merkezinde dun aksm 9buckta kan werdm ewe geldm bugun sonucum cıktı 320.4 çkms 2-3haftalk gebesnz dedi kan werip geldktn sonra belimde agrı oldu bi yarm saat ara ara oldu lavobaya gttm pembe leke pecetye gelnce korktm dewlt hastnsi acilene gttm soyldm kan aldlr onlrda gene tabi ultrsnla baktı kan sonucm ckmdn gormdi karndan dha sonra ordaki kanımda 310 çıktı 2gun snra tekrrla 2katna ckmsı lazm dedi istirat et dedi kan degrm normlmi kızlr her hastnde farklı degr çkmasna ragmen hemen hmen aynı degr yani
Her yerde farklı çıkar canım o yüzden aynı merkezde vermen lazım takip için yerleşme kanaması yaşıyor olabilirsin

Her yerde farklı çıkar canım o yüzden aynı merkezde vermen lazım takip için yerleşme kanaması yaşıyor olabilirsin
Ewt farklı çkcgnı blyrm ama oyle lklnmm olnca mebcr gttm onlrda hmen kan aldı baklm yarn tekrr aynı yerde wercm kan dualrnzda banda yer wern olrmu

Ewt farklı çkcgnı blyrm ama oyle lklnmm olnca mebcr gttm onlrda hmen kan aldı baklm yarn tekrr aynı yerde wercm kan dualrnzda banda yer wern olrmu
Tabimi Allah yardımcın olsun dilerim sağlıklı bi bebek olur sizde bana dua edin Saliha bi kızım olsun🥰

Bence kadin dogum doktoruna gidin dusuk vs bi tehlike varsa ALLAH korusun ilac baslar emin adimlarla ilerlersiniz her kanama dusuk anlamina gelmez tabiki ama garantici olmak icin rn iyisi kadin dogum doktoru

Bence kadin dogum doktoruna gidin dusuk vs bi tehlike varsa ALLAH korusun ilac baslar emin adimlarla ilerlersiniz her kanama dusuk anlamina gelmez tabiki ama garantici olmak icin rn iyisi kadin dogum doktoru
Bugun tum gun bel kask agrsı cektm ara ara gecmsti smdi cogaldı kasık bel agrm bacgma vuruyo ama kanama lekenme hc bsy yk suan acile gdyrz dua edn bna olrmu

Bugun tum gun bel kask agrsı cektm ara ara gecmsti smdi cogaldı kasık bel agrm bacgma vuruyo ama kanama lekenme hc bsy yk suan acile gdyrz dua edn bna olrmu
Benzer durumda bana igne yapilmisti tehlikeyi önlemek icin dua ederim tabiki sizde ne kadar iyi dusunseniz o kadar iyi ben 22 ile ogrendim 2 gun sonra 63 olmustu kan degerim kana da defalarca yasadim bunlar sizi korkutmasin icin stres yapmamakta onemli tadini cikarin bol bol rabbim yaninizda olsun insallah

Amin allah raz
Benzer durumda bana igne yapilmisti tehlikeyi önlemek icin dua ederim tabiki sizde ne kadar iyi dusunseniz o kadar iyi ben 22 ile ogrendim 2 gun sonra 63 olmustu kan degerim kana da defalarca yasadim bunlar sizi korkutmasin icin stres yapmamakta onemli tadini cikarin bol bol rabbim yaninizda olsun insalla

Benzer durumda bana igne yapilmisti tehlikeyi önlemek icin dua ederim tabiki sizde ne kadar iyi dusunseniz o kadar iyi ben 22 ile ogrendim 2 gun sonra 63 olmustu kan degerim kana da defalarca yasadim bunlar sizi korkutmasin icin stres yapmamakta onemli tadini cikarin bol bol rabbim yaninizda olsun insallah
Amin insallah allah razı olsun gunduzden beri ara arydı smdi cogaldı dun bsy wermzmsn dedm yk dedlr insallah smdi igne weya hap werrlr dha once yasmdm cnku boyle agrı kızımda hc byle olmmstı umrm her hamllk farklı olrms dyorlr ya ondndr guzel dileklrnz icn cook tesekkur edrm

Merhaba dualrn icn cok tesekkur edrm agrı kesici parol ic dedi progestn werdi ayklrnı sıcak tut dedi o da ultrsnla baktı kucuk oldgu icn gozkmyo rahim duwarn kalnlsms hamillkle uymlu dedi yarın tekrr kan wer haftyada keseyi gormek icn gelrsn dedi fakat bi sorum war ben bugun kan wercm ama ilk ozelde wermstm orda 323.4 ya 1buck saat sonra dewltte werdm 320.1 çıktı bugun kanımı hangi hastnye wermm gerkyo acba

Hic farketmez hangisinde verseniz de 500 ustu cikmasi yeterli, progestan cok iyi olmus ALLAH korusun dusugu engelliyor

Cok normal bel agrisi ya hic korkmayin bol bol dinlenin rabbim cok buyuk yaninizda olsun insallah
Malsf kan degrm 229 a dusmus doktr en az 600 olmsı lzmdı dedi dış gebelik weya kimyasal saglksz gebelk olblr dedi kanmn warmı dedi cuma gel bda kan wer siddtli agrı kanmn olrsa beklme gel dedi hersy allahtn wernde o alnda guzel dualrnz iyi dilklrnz icn allah szdn razı olsun rabbm bebgnzi kucgnza almyı nasp eylesn hersey gonlnzce olsun

Bu mesaji yazdığınızda igneyi olmaliydiniz o pembe akinti geldigi an

X