kan testii

nurumben

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2011
20
0
iyi akşamlar.ben dün bi konu açıp fikirlerinizi almıstım.şimdi size baska bı sorum var

o korktugum ılıskının tarıhı 5 mart adetımın son gunu
adet tarıhım de 30 martta olmam gerek
adetlerım duzenlı cunku yasmın kullanıyorum (bu ay ara fazla verdım ama)

yarın kan testı yaptırsam kesın cıkar mıı

dün yaptırdım kan testi.hamile değilmişim.doğru mudur kesin midir acaba ya daha 6 7 gun fln var adetıme.

dün yaptırdım kan testi.hamile değilmişim.doğru mudur kesin midir acaba ya daha 6 7 gun fln var adetıme.

Adetin son günü girilen ilişki sonucu hamile kalınmaz diye düşünüyorum.Çünkü adet düzeni 28 olanlarda ovulasyon günü tahmınen 14.gün oluyor

Son düzenleme:
cnm banada yardımcı olurmusunuz 9 şubatta korunmasız bir ilişkimiz oldu eşimle 24 şubatta regl olmam gerekiyordu ama 4 martta oldum aşırı stres yaptım.. sonra regl bitince hemen 10 martta beta hcg yaptırdım 0.1 çıktı.. sizce birşey olsaçıkarmıydı ilişkiden 1 ay sonra.. hem reglde oldum ama içim rahatlasın diye yaptırdım.. hamilelik riskim kaldımı sizce ..şu an düşünmüyoruz çünkü bi kazadır oldu(

valla sanmıyorum hamilelik riski kalacağını çünkü regl olmuşsun değerinde düşük tabi tam bilgim yok beta hcg değerleri hakkında ancak hamileilik riskini atlatmışsın benim fikrim...

sonuç 0.100 bu sonuca göre hamilemiyim çok istorumda umut arıorum küçücük te olsa... kan testi yanılmış olabilirmi yada neğatf olduğu halde hamilelik olurmu adetim çok geçti ve ara ara olacakmış gibi ağrı çekiorum ama olmuo akıntı var bunlar belirtimi kafam karışık

Son düzenleme:
labarotuarda bir hata yapılmadıkça (bu da çok düşük bir ihtimal)kan testinin sonucu doğrudur.ve sanırım hamilelik olmadığında 0.1 çıkıyor.benim bir defa öyle çıkmıştı ve doktor negatif demişti.stersten gecikiyordur kafana takmamaya çalış.nekadardır istiyorsunuz peki

9 aylık ewliyim ilk günden beri istioruz. ama 9 aydır ilkes günüm geçti hamile olduma çok inanıodum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…