kan testide pozitrif :))))

okyanusesintisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2009
143
6
kızlar bugün kan ve idrara testi yaptırdım hastanede ve hamileyimmm. tüm yaşadıgım ve paylaştıgım konularda herkese çok teşekkür ederim.ALLAH isteyen herkese versin hayırlısyla inş.:))))))))

kızlar bugün kan ve idrara testi yaptırdım hastanede ve hamileyimmm. tüm yaşadıgım ve paylaştıgım konularda herkese çok teşekkür ederim.ALLAH isteyen herkese versin hayırlısyla inş.:))))))))

canımmmmmmmmmmmmm, tebrik ederimmmmmmmmmmmmmmm :))) Sağlıkla kucağına alırsın bebişini inşallaaahhhh

ayyyy çok sevindim.tebrik ederim.allahım sağ salim kucağına almayı da nasip etsin ve bu mutlu haberi bekleyen herkese de nasip etsin.gözün aydın canım hayırlı ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inş

ayyyy çok sevindim.tebrik ederim.allahım sağ salim kucağına almayı da nasip etsin ve bu mutlu haberi bekleyen herkese de nasip etsin.gözün aydın canım hayırlı ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin inş

güzel dileklerin için çok sagol canım benim ne güzel yazmışsın gerçekten teşekkürler.inş isteyenlerede erer muratlarına:))))sevgiler....

çok sagol özlem.isteyenlere darısı başına herkesin inş:)))) herkes için hayırlsı....

bebişin sımsıkıııı tutunsun sana, 9 ay hiç bırkmasın.. dünyaya gelmek için bir müddet ayrılsın senden ve sonra kollarına al sıkı sıkı sar.. Allah sizi hiiç ayırmasın

bebişin sımsıkıııı tutunsun sana, 9 ay hiç bırkmasın.. dünyaya gelmek için bir müddet ayrılsın senden ve sonra kollarına al sıkı sıkı sar.. Allah sizi hiiç ayırmasın

ne güzel yazmışsın canım ya valla okurken duygulandım:) çok sagol canım benim inş güzel dileklerin için çok sagol:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…