Kan testi???

saltas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2011
203
1
Kızlar reglime 1 gün kala idrar yolları enf. dolayı beta hcg istedi dr. 0,98 çıktı negatif dedi çok üzüldüm yükselme ihtimalı var mıdır?
tüm gebelik belirtilerini yaşıyorum neredeyse:KK43:(( üzüldüm

Merhaba canım bende seninle aynı hayal kırıklığını yaşıyorum ve korkuyorum. 7 mart sat ve regl olmam gereken günün üzerinden 1 hafta geçti. pazar günü idrar testi yaptım negatif çıktı.Dün de kan testi yaptırayım dedim. b hcg değeri 5,26 çıktı ve asistan gebelik yok dedi. doktor çıktığından gösteremedim. bugün de izinliymiş. ayrıca sol kasığımda da ağrım var arada bir şiddetleniyor bazen duruyor. çok tedirgin oldum. bebek yoksa neden bu kadar gecikmiş olabilirim. en fazla 1 gün gecikirdi adetim 28 günde bir oluyordum. ve ağrımın sebebi ne olabilir. dünden beri çok üzgünüm bilgisi olan var mı :KK43:

Merhaba canım bende seninle aynı hayal kırıklığını yaşıyorum ve korkuyorum. 7 mart sat ve regl olmam gereken günün üzerinden 1 hafta geçti. pazar günü idrar testi yaptım negatif çıktı.Dün de kan testi yaptırayım dedim. b hcg değeri 5,26 çıktı ve asistan gebelik yok dedi. doktor çıktığından gösteremedim. bugün de izinliymiş. ayrıca sol kasığımda da ağrım var arada bir şiddetleniyor bazen duruyor. çok tedirgin oldum. bebek yoksa neden bu kadar gecikmiş olabilirim. en fazla 1 gün gecikirdi adetim 28 günde bir oluyordum. ve ağrımın sebebi ne olabilir. dünden beri çok üzgünüm bilgisi olan var mı :KK43:

Beta hcg durduk yere bu kadar yükselmez canım
Ayrıca 5 ve üstü gebeliktir bunu bilemiyomuymuş asistan
belki geç döllenme falan olmuştur sen bida kan testi yaptır
2 gün sonra öyle göster doktora

O da öyle dedi 5'in üstü gebelik ama 5,26'ya negatif diyoruz. Yine de doktor görünce arar seni dedi. İnşallah dediğin gibi geç döllenmedir canım. Çünkü durduk yere böyle belirtiler yaşamak beni korkuttu. Belirsizlik çok kötü :KK43: Kan testinden önce Ultrasonla da baktı duvarda kalınlaşma var ama keseyi göremiyorum dedi.

Bir de hamileysem günüm 1 hafta geçmesine rağmen değerin 5,26 olması az değil mi? Adetten önce bile ölçtürüp 100'ün üzerinde çıkanlar var. 2 gün sonra tekrar test yaptıracağım.Ama o zamana kadar kafam biraz rahat olsun istiyorum. Desteğiniz için teşekkürler.

O da öyle dedi 5'in üstü gebelik ama 5,26'ya negatif diyoruz. Yine de doktor görünce arar seni dedi. İnşallah dediğin gibi geç döllenmedir canım. Çünkü durduk yere böyle belirtiler yaşamak beni korkuttu. Belirsizlik çok kötü :KK43: Kan testinden önce Ultrasonla da baktı duvarda kalınlaşma var ama keseyi göremiyorum dedi.

5.26 da kese mi görünürmüş canım benim ya
ben keseyi görmeye gittiğimde 5+5 haftalıktım
ayrıca b hcg de 2000 lerdeydi içini ferah tut sen
Bu arada benim de b hcg değerim 8.80 di

Son düzenleme:
İlk olacağından biraz bilinçsiz ve tecrübesizim açıkcası. Senin 8,80 çıktığında ne kadar geçmişti günün. inşallah dediğin gibidir canım içimi ferahlattın biraz olsun. hayırlısı inşallah.

Doktorla görüştüm gebelik yok gününüz geçti diye illa gebelik olacak demek değil dedi :KK43: başından savdı resmen çok moralim bozuldu :KK43: ama hala adet olamadım ve ağrım var :KK43:

Doktorla görüştüm gebelik yok gününüz geçti diye illa gebelik olacak demek değil dedi :KK43: başından savdı resmen çok moralim bozuldu :KK43: ama hala adet olamadım ve ağrım var :KK43:

canım benim üzme kendini sen genede başka bi yere test yaptır 2 gün sonra filan. ben aylardır beta baktırıyorum hepsi 1,0 çıkıo 2 çıksa bile sevinicem o derecedeyim artık. 5,26 yüksek genede belki geç döllenme olmuştur bi daha baktır emin olursun hiç değilse doktorların dediklerine baarsak ölememiz lazım zaten başlarından savsınlar paraları alsınlarda umurlarında değil.

canım benim üzme kendini sen genede başka bi yere test yaptır 2 gün sonra filan. ben aylardır beta baktırıyorum hepsi 1,0 çıkıo 2 çıksa bile sevinicem o derecedeyim artık. 5,26 yüksek genede belki geç döllenme olmuştur bi daha baktır emin olursun hiç değilse doktorların dediklerine baarsak ölememiz lazım zaten başlarından savsınlar paraları alsınlarda umurlarında değil.

başka hastaneye randevu aldım. hiçbişey yoksa bile ağrım var bunun normal olmadığını düşünüyorum.allahım hayırlısını versin.

başka hastaneye randevu aldım. hiçbişey yoksa bile ağrım var bunun normal olmadığını düşünüyorum.allahım hayırlısını versin.

canım sen mutlaka yine kan testi yaptır büyük ihtimal geç döllenme olmuş inşallah hamilesindir :KK16::KK16:

inşallah öyledir. düşük veya dış gebeliktir diye de çok korkuyorum. hiç böyle olmamıştım :KK43: ama doktor çok kesin söyledi gebelik yok diye darmaduman etti beni.

Günaydın, dün gittim yine doktora. Tekrar ultrason ve kan tahlili yapıldı. Ultrasonlarda yine birşey çıkmadı. Kan değeri ise 3,24 çıktı. Doktor belki olabileceğini söyledi haftaya tekrarlayalım dedi. Ancak Pazartesi 5,26 çıktığını söylememiştim. Onu öğrenince ozaman kesin yok değer düşmüş dedi. Adet söktürücü verdi tarlusal. Kan testi değerleri hastanelere göre farklılık gösterir mi? Henüz başlamadım ilaca korkuyorum bir zararı olur mu diye.

X