kan testi

diyasa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Kasım 2010
269
1
kızlar adetim 5_6 gün geçti,kan testim beta HCG 445.35 çıktı hamilesin dedi.ama en kısa zamanda keseyi görmem gerektiğini söyledi,bebeyin ufak olduğunu söyledi,ben dış gebelik geçirdim 3 yıl önce,şimdi bu nedemek oluyor,bilgisi olan varmı...

kızlar adetim 5_6 gün geçti,kan testim beta HCG 445.35 çıktı hamilesin dedi.ama en kısa zamanda keseyi görmem gerektiğini söyledi,bebeyin ufak olduğunu söyledi,ben dış gebelik geçirdim 3 yıl önce,şimdi bu nedemek oluyor,bilgisi olan varmı...

Tebrikler.4-6 gün sonra değerinize göre kesenin vajinal muayenede görünmesi gerekir daha önce dış gebelik geçirdiginiz için kesenin görünmesi dış gebelik riskini ortadan kaldırır o yuzden öyle söylemiştir doktorunuz.İnşallah saglıkla ilerler herşey.

Öncelikle tebrik ederim canım. Bu değer gecikmeye göre gayet iyi bir değer. 2 güne bir ikiye katlaması gerekiyor. değer 2000 lere ulaşınca da kese görünüyor muhtemelen.

çok sağolun arkadaşlar. değerlerden hiç bir şey anlamıyorm.ben dış gebelikten bahsetmeden keseyi görmem gerektiğini söyledi.bebeyin çok ufak olduğunu söyledi beni sitrese soktu.söyleyende sağlık ocağı hemşiresi...

X