Kan testi

elixir74

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2009
3
0
slm kızlar ben hamişmiyim değilmiyim emin değilim gebelik testi aldım negatif sonuç verdi ancak adetim 4 gün geçti bir belirti yok kan testi yaptırcam ama nereye gitmem gerekiyo sağlık ocaklarında yapıyolar mı bileniz varsa lütfen cevap versin:ecrin_bebek:

sağlıl ocaklarında maalesef yapmıyolar ama devlet hastanesine gidebilirsin :)

benim adetim 4 gn geçtiğinde kan testi yaptırdm hemde özele 20 tl verdimm negatif çııktıı..bugün 10.gün ve tekrar test yaptırdımm devlet hst de ve pozitiff...inşallah sende hamilesindr cnm

benim adetim 4 gn geçtiğinde kan testi yaptırdm hemde özele 20 tl verdimm negatif çııktıı..bugün 10.gün ve tekrar test yaptırdımm devlet hst de ve pozitiff...inşallah sende hamilesindr cnm

AAA bende regl tarihimden 6 gün önce test yaptırdım negatifti.Demek sonrasında pozitife dönüşebiliyor bunu duyduğuma sevindim arkadaşım :)))))))

slm kızlar ben hamişmiyim değilmiyim emin değilim gebelik testi aldım negatif sonuç verdi ancak adetim 4 gün geçti bir belirti yok kan testi yaptırcam ama nereye gitmem gerekiyo sağlık ocaklarında yapıyolar mı bileniz varsa lütfen cevap versin:ecrin_bebek:

Devlet hastanelerinde yapıyorlar cnm,bende özelde 22 tl ye yaptırdım

Devlet hastanelerinde yapıyorlar cnm,bende özelde 22 tl ye yaptırdım

AAA bende regl tarihimden 6 gün önce test yaptırdım negatifti.Demek sonrasında pozitife dönüşebiliyor bunu duyduğuma sevindim arkadaşım :)))))))

Evet o gün negatif çıktığındaçok üzülmüştüm boşunaymış..Testte hatada olabilir bilemiorum ama sizde farklı bir yerde yaptırın bencee

aile hekimliklerinde yapılıyor kan testi..ben yaptırmıştım daha önce,hem de ücretsiz..özeller çok para alıyorlar nedense..kızılay tıp merkezi vardır sanıyorum oralarda da..11 ytl ye yapılıyor..

valla esracım bu bile insanlara umut oldu başta bana bu ay bekiyodum 5 gün varken yaptrdım negatif die kendimi yedim temizlikci teyze var bu ayda yok teyze dedim dur bakalım dedi allhtan umut hiç kesilmez reglin daha geçmediy dedi evet hala heçmedi ama bi umut bekliyorum

eğer yakınlarda doğumevi falan varsa orda da yapıyorlar canım. birde arkadaşların dediği gibi devlet hastanelerinde. sağlıkocaklarında maalesef sadece idrar tahlili yapabiliyorlar. onda da erken zamanda negatif çıkabiliyor.

valla esracım bu bile insanlara umut oldu başta bana bu ay bekiyodum 5 gün varken yaptrdım negatif die kendimi yedim temizlikci teyze var bu ayda yok teyze dedim dur bakalım dedi allhtan umut hiç kesilmez reglin daha geçmediy dedi evet hala heçmedi ama bi umut bekliyorum

inşallah hamilesindir canım...daha 5 günün varmış ben 4 gün geçtiğinde yaptığım hale negatif çıktı..10.gün pozitif çıktı...inşallah seninde öyle olur...Ama fazla düşünme ben negatifi sonucu alınca ağlamaktan bi hal oldumm...çok üzüldüm çünkü umutluydum..ama bak sonrası mutlu oldu..Allah sennde karnına bi melk kondursun inşallah

canım benim allah senden razı olsun ve meleğini senden hiç ayırmasın inşşalh öle olur kendimiz fazla yıpramayayım dimi ne bilim bazen çok umutsuzluğa süşüyorum 5 yıldr istiyorum 4 ay öncede boş gebeliğim oldu bidaki ay yokum eşimden ayrı olcam kız kardeşimin doğumuna gidiyorum almanyaya bekleyelim görelim mevlam ne eylerse güsel eyler dimi :) 4 gün geçince an testimi yaptrdın canım
?

canım benim allah senden razı olsun ve meleğini senden hiç ayırmasın inşşalh öle olur kendimiz fazla yıpramayayım dimi ne bilim bazen çok umutsuzluğa süşüyorum 5 yıldr istiyorum 4 ay öncede boş gebeliğim oldu bidaki ay yokum eşimden ayrı olcam kız kardeşimin doğumuna gidiyorum almanyaya bekleyelim görelim mevlam ne eylerse güsel eyler dimi :) 4 gün geçince an testimi yaptrdın canım
?

evet 4 gün geçtiğinde kan testi yaptırdım..negatiftii bende üzüldümm ama sonra napalım bidahaki aya kısmet dedim ve adeti bekledim olmadıkçada üzüldüm yoksa başka bişimi var diye ..ama bebişimizz varmışş...bence çok fazla dşünmemek gerekio biz 3 aydır dşünüoduk,,bundan önceki 2 ayda hep bebeği düşünerek yumurtlama zamanlarını falan dikkate aldık ama olmadı..bu ay ise rastgele oldu...darsıı başına inşallahh en kısa zamanda..ama çok fazla düşünme stres yapma..Allah hayırlısını versin..

ayy canım ağzından bal damlıyo ne bilim bu ay kasıklarımda garip bişiler oluyo ve göğüslerim şiş okadr hayırlısı zaten olursa eşim göndermicek herşey hazır ma adamın sabrı kalmadı senin olur yaşın küçük vede yeni korunmasız olmuşsunuz biz 5 yıldr istiyoruz gerci 4 ay öncesinki boş gebelikte bize umut oldu ne diyelim elimizden geleni yapıyoruz gerisi allaha kalmış bugün hasta oldmmmm:KK43:(((((((((((((((

Son düzenleme:
X