kan testi.......

GAMZELXIX

UĞURBÖCEĞİM GEL ARTIK
Kayıtlı Üye
8 Mart 2007
615
3
gece wc ye çıkmaktan uyuyamadım.sabaha kadar yat-kalk,neredeyse kafayı yiyecektim...kasıklarım patlıcak gibi şişti,ara ara sancılar giriyo.....en son adet tarihim de 1 ağustos....bu kadar erken belirti verir mi ,kan testi yaptırsam sonuç alırmıyım acaba...ne dersiniz??
yada ne zaman yaptırmalıyım?

canım bildiğim kadarıyla ovulasyon tarihinden 12 gün sonra yapılabilir kan testi, yani 1 i adet gününse 12 sinde yumurtladıysan 24-25 i gibi yaptırman gerekir sanırım. bu haftayı da geçir de canım önümüzdeki hafta dene istersen.
daha tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır sana eminim.

canım adetinden itibaren 3 hafta say yane 21i oluo yane.ondan sonrasından çıkar die biliorum ben ama daha kesin sonuç alamk istiosan bekle derim ben. yanlış bu kadar erken belirti vermesi zor bi ihtimal bilgin olsun canımmm..

cevaplarınız için teşekkür ederim..ayın 12 sinden başalayan ve 17 sine kadar devam eden açık renkli,damla şekline kanamalarım oldu.doktorumla telefonda konuştuk ve büyük ihtimal yumurtlama belirtisi dedi., tatilde olduğu için muayeneye gidemedim...yani o atrihlerde gebe kaldıysam eğer,hemen bu belirtileri verir mi..

yaaa hadi lütfen bir iki söze ihtiyacım var,bu kadar erken belirtiler yaşayan var mı...yada belirtilerin tam zamanı mı,banamı erken geliyo

bence biraz bekle canım.yumurtlamayla ilgili senin kasık sancıların sanırım.bu kadar erken belirti vermez.
ama kafana takıldıysa git hemen yaptır..en azından kafanda taşları yerine koyarsın

bence biraz bekle canım.yumurtlamayla ilgili senin kasık sancıların sanırım.bu kadar erken belirti vermez.
ama kafana takıldıysa git hemen yaptır..en azından kafanda taşları yerine koyarsın

peki hemen çıkarmı kanda....diğer arkadaşlar 3.haftadan sonra çıkar demişler...ooffff sabırlı olmam lazım :uhm::uhm:

adetin 21.gününden sonra kanda çıkıyor idrarda ise şuan hiç sonuç alamazsın beklemekten başka çareniz yok hakkınızda hayırlısı olsun

adetin 21.gününden sonra kanda çıkıyor idrarda ise şuan hiç sonuç alamazsın beklemekten başka çareniz yok hakkınızda hayırlısı olsun

ilk gebeliğimi öğrenemeden düşükle sonuçlandı ,o yüzden şimdi her belirtinin peşinden koşuyorum..erkenden öğrenebilmek ve dikkatli davranmak için.yarın 21. gün hemen testi yaptırıcam.inşallah müjdeli haberler veririm sizlere de....ve şu an o kadar çookk istiyorum kiii...ne olur benim için dua edin

canım henüz çok erken adetine 1-2 gün kala yaptır
şimdi yaptırsan hamile bile olsan sonuç negatif çıkacaktır
rabbim gönlüne göre versina.s.

bence biraz bekle canim insallah olumlu sonuc alirsin
bende bu ay 1 gun adet oldum bugun test yaptim negatif
insallah rabbim gonlune gore verir canim

canım henüz çok erken adetine 1-2 gün kala yaptır
şimdi yaptırsan hamile bile olsan sonuç negatif çıkacaktır
rabbim gönlüne göre versina.s.

amin canım....inşallah sabredebilirim o güne kadar.ama söylediğinde haklısın erken olduğu için negatif çıkabilir..sabretmem lazım

cnm bnde senın gıbı dusuk yaptım..ve bende 1 agustosta adet oldum ve bu ay da korunmadım..ama bıseyler hıssedıorum senın gıbı...gecelerıı elım ayagım yanıoo...atesten...vee karnım cok sıs bu 3 4 gunudur...kasıklarımda agrı oluo arada bıı...bıde sabahları bı bulantı var cnmm..en asından ılkındede boe seyler olmustu bana ..ondan emınım...cunku ılk defa bu ay bole oldumm...neysee işalla hamısızdır cnmmm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…