kan testi yüksek çıkıpta adet olan varmı?

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
kandaki değerim 159 çıktı cumartesi doktora gitçem ama acaba hamilemiyim die bi soru takılıyo kasıklarım ağrıyo adet olucakmışım gibi benim gibi durunda olan varmı:uhm:

Cnm hayirli uğurlu olsun hamilesin zaten hamilelik belirtilerisidir adet olacakmişsin gibi sancilar çok şiddetliyse hemen git doktora ama öle kasik bel ağrilari oluyo bn de hep adet olucam die bekledim 2 hafta sanci çektim nerdeyse ama hamileymişim rahaat ol cnm inşallah doktorda güzel şeyler sölücektir

Cnm hayirli uğurlu olsun hamilesin zaten hamilelik belirtilerisidir adet olacakmişsin gibi sancilar çok şiddetliyse hemen git doktora ama öle kasik bel ağrilari oluyo bn de hep adet olucam die bekledim 2 hafta sanci çektim nerdeyse ama hamileymişim rahaat ol cnm inşallah doktorda güzel şeyler sölücektir

teşekkür edrim çok şiddetli değil ama bitürlü inanamıyorum doktor evt hamilesin diyince artık inanıcam

Canım benim arkadaşım da aynen senin gibi sancılana sancılana bi hal oldu, meğer hamileymiş:)) Canını sıkma ama şiddetlenirse doktora git istersen:KK66:

evet canım uzun bi süre inanamıyor insan.kolay değil tabii :) herşeyden önce tebrikler allah sağlıklı hayırlı evlat,kucağına almayı nasip etsin....canım belirtiler uzun bi süre hala regli olucakmışsın gibi devan ediyor.aynı sıkıntılar sancılar.

kız hamilesin daha ne düşünüyosun benimde ilk 126 ydı 3 gün sonra 500 oldu ilk haftalarda karın ağrısı oluyo üğüsleri hala ağrıyo sen bir mayıs annesisin bende nisan memnun oldummm

ağlıcam ama artık yaaa :KK43::KK43:

dün doktora gittim ama ultrasonda bişe görünmedi kan testi yaptırdım , idrar testi yaptırdım negatif çıktı ama 4 gün geciktim ki asla gecikmem olmaz . doktor biraz daha beklicez dedi cuma sabahı tekrar kan vericem . umarım hamileyimdir yoksa bunalıma giriciiiiiim :KK43::KK43::KK43:: ve hergünde belimde ağrı oluo sanki regl olucakmışım gibi ? başına bu gelip hamile olan anormal başka birileri varmı yada buna yorum yapabilecek.doktor yumurtlaman geç oluyor ondan hemen belli olmuyor olabilir dedi :KK43::KK43::KK43::KK43:

ağlıcam ama artık yaaa :KK43::KK43:

dün doktora gittim ama ultrasonda bişe görünmedi kan testi yaptırdım , idrar testi yaptırdım negatif çıktı ama 4 gün geciktim ki asla gecikmem olmaz . doktor biraz daha beklicez dedi cuma sabahı tekrar kan vericem . umarım hamileyimdir yoksa bunalıma giriciiiiiim :KK43::KK43::KK43:: ve hergünde belimde ağrı oluo sanki regl olucakmışım gibi ? başına bu gelip hamile olan anormal başka birileri varmı yada buna yorum yapabilecek.doktor yumurtlaman geç oluyor ondan hemen belli olmuyor olabilir dedi :KK43::KK43::KK43::KK43:

inşallah hamilesindir canım, evet öğle olabiliyormuş, geç yumurtlanıldığı zaman kan testinde de çıkmayabiliyormuş, inşallah senin de öğledir :CüvCüv:

cnmmmm aminnn inşallah hamileyimdir bakalım yrn doktora gidicem inşallah gzl haberlerle dönerim :sm_cool:senağlama

X