Kan testi yaptırmam gerekir mi ?

m1a

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2016
76
9
29
arkadaşlar merhaba bu ay adetimde farklılıklar oldu pembe akıntı kanamam kısa sürdü kesik kesik geldi doktorum muayene sırasında rahim iç tabakası kalınlığını kontrol etti ince olduğu İçin böyle durumlarda gebelik olmaz dedi. Kan testi ve dış gebelik içinde test yaptı . Kan testi <0.100 çıktı.
Bu kan testini 33.günde yaptırdım . Tekrar test yaptırmama gerek var mı ?

Kac gun gecti ? Gerci olsa cikardi. Normalde adetlern kac gun dengesizse gec dollenme olablr ama zaten adet olman gereken zamanda test yapilms olsa cikardi diye dusunuyorm.

Kac gun gecti ? Gerci olsa cikardi. Normalde adetlern kac gun dengesizse gec dollenme olablr ama zaten adet olman gereken zamanda test yapilms olsa cikardi diye dusunuyorm.

Düzenli Regl gören biri değilim zaten fakat korunarak ilişkiye girmiştik zaten. Cuma günü yaptırdım testi doktorum tekrar yaptırmana gerek yok diyor ama bu pembe renkteki akıntı beni tedirgin ediyor . İçini rahatlatmak İçin 1 hafta Sonra tekrar yapabiliriz Dedi . Karında şişlik hissi var gibi yada stresten mi oluyor acaba ?

Adet glmedigi icin olablir o sislik. Yada sokulemyosundur ondadr lekelr.
Korunduysan ve kan testi negatifse neden zorluyosn belliki yok
Kafana takarak stresden dahda geciktirirsn.

Doktorun ilac vermedimi ? Sogan kuru yada maydonz kürünü arastr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…