Kan testi yaptirdimmmm :((((((((((((((((((((((((((((((

E

elçinzeynep

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elçinzeynep
kıslar adetım 7 gun gecmıstıya ıdrarda cıkmıyodu dun dayanamayıp kan tetsı yaptırdım sonuc yıne koskoca NEGATIF senağlama ama hala adet olmadım bu gecıkme neden oldu dersınız durduk yere delı olcam okadar umıtlenmıstım kı yıne ama husran yıne husran hep husran .allahıma okadar dua edıyorum neolyr bana ve benım gıbı olanlarada ver bebsılerını dıye . ama yok olmıcak heralde benım cocugum kafayı yemek uzereyım artık bagıra bagıra aglamak ıstıyorum ben o duyguyu yasayamacakmıyım benımde bı melegım olmayacakmı artık ıyıce kestım umıdı .allahım yardımcımız olsun :Saruboceq:

canım benim ya:teselli:
benimde her gecikmemde bende koştur koştur tahlil yaptırırdım..
o kadar iyi anlıyorumki.
kendini biraz bırak.bak rahatladığıda herşey nasıl zamanıyla oluyor..:teselli:

tatlım üzülmeee. çok nadirdir ilk zamanlarda hamiş kalan sakin ol

Canım sıkma canını. Stres yaptıkça kendi bedenini hırpalıyosun. Biraz oluruna bırak. Bak gör ummadığın bi anda gelicek o sana. Ama gecikme olayınıda önemse. Bikaç gün daha bekle olmadı git bi doktora. İhmal etme lütfen...

canım ya ,
üzülme sırası gelmemiş demek,
hayırlısı böyleymiş,
sen kısa zamanda kadın doğumcuyla görüş cnm,

canım üzme kendini bu kadar belkide daha zamanı degildir öbür ay gelicektir melegin
bak ben buay onca para verip aşılama oldum ama adet sancılarım başladı birde ateşim düştü yarın kan vermeye gidicektim vaz geçtim saglık olsun demekten başka elimden birşey gelmiyor inanki

tatlım canını çok sıkma inşallah aalhın izniyle olacak hepimizin bigün ve her geçen gün o güne daha da yaklaşıyoruz tammammı tatlım

Merhaba canım,
çok üzme kendini zamanı gelince olacaktır.
Ne kadar stres yaparsan okadar zorlaşır bence sabırlı olmaya çalış

ah canım bende aynı senin gibi bekliyorum ama olmuyo demekki zamanı daha gelmedi rabbim herşeyin hayırlısını versin....

kıslar adetım 7 gun gecmıstıya ıdrarda cıkmıyodu dun dayanamayıp kan tetsı yaptırdım sonuc yıne koskoca NEGATIF senağlama ama hala adet olmadım bu gecıkme neden oldu dersınız durduk yere delı olcam okadar umıtlenmıstım kı yıne ama husran yıne husran hep husran .allahıma okadar dua edıyorum neolyr bana ve benım gıbı olanlarada ver bebsılerını dıye . ama yok olmıcak heralde benım cocugum kafayı yemek uzereyım artık bagıra bagıra aglamak ıstıyorum ben o duyguyu yasayamacakmıyım benımde bı melegım olmayacakmı artık ıyıce kestım umıdı .allahım yardımcımız olsun :Saruboceq:

canııım hatırlarsan ben sana demiştim kafana takma diye kafana takınca psikolojik olarak adet gecikiyor banada öyle olmuştu doktorum sırf kafama taktıgım için geciktigini söyledi 7 gün boşuna uzadı yani. merak ettmi ne kadar dır bekliyosun kaç ay geçti yani

canim inan cok uzuldum,benimde adetim gecti 7 gun ve ben de cuma gibi kan testi dusunuyorum,ben adet sokturucu kullandim,beni de umutlandiraqn o......sen kullandin mi adet sokturucu acaba????
Allahim en kisa zamanda sana coookkkk sevimli bebeisler nasip etsin ....Sevgiler

hiç olur mu canım benim niye bu duyguyu yaşayamayasın niye bu kadar kjaramsar düşünütorsun anlıyorum tamam beklemek zor ama
yapacağın en son şey Allah'dan ümidini kesmektir O'ndan ümidini kesersen hiç verir mi Rabbim sen sabret arkadaşım herşeyin bi vakti saati var inşallah olur stres yapma o da gebeliği engeller dualarımız seninle üzülme canımsın Rabbime emanet ola.s.

canııım hatırlarsan ben sana demiştim kafana takma diye kafana takınca psikolojik olarak adet gecikiyor banada öyle olmuştu doktorum sırf kafama taktıgım için geciktigini söyledi 7 gün boşuna uzadı yani. merak ettmi ne kadar dır bekliyosun kaç ay geçti yani

canım benım 7 ay bıttı 8. aydayım evlndıımden berı korunmuyoruz ılk gunden berı ıstıyorum ama olmadı ıste var heralde bı vaktı saatı allahım ınsallah bana ve beım gıbı ısteyen herkeze en kısa zamanda versın :Saruboceq:

canim inan cok uzuldum,benimde adetim gecti 7 gun ve ben de cuma gibi kan testi dusunuyorum,ben adet sokturucu kullandim,beni de umutlandiraqn o......sen kullandin mi adet sokturucu acaba????
Allahim en kisa zamanda sana coookkkk sevimli bebeisler nasip etsin ....Sevgiler

ben adet sokturucu kulanmadım canım hep umıtlendımacaba hamılemıyım dıye cunkı ıdarada cıkmıyodu ama belkı benımkı cıkmmıyodur dıye yıne umıtlenıyodum ama olmadı bu ayda allah buyuk yarabbım en kısa zmanda ınsallah hayırlısyla herkeze verır :Saruboceq:canım ben adet oldum ınsallah sen hamısıındır

canım benım 7 ay bıttı 8. aydayım evlndıımden berı korunmuyoruz ılk gunden berı ıstıyorum ama olmadı ıste var heralde bı vaktı saatı allahım ınsallah bana ve beım gıbı ısteyen herkeze en kısa zamanda versın :Saruboceq:

bi kontrole gitseydin gittinmi hiç

bi kontrole gitseydin gittinmi hiç

3 ayrı doktora gıttım 1 sene olmadan bısı yapmıyokar baslarından savustutruyolar sonra bı ozel hastaneye gıttım doktora dırek sende benı basından savma 1 sene sonra gel dıye dedım bı bakın problem yoksa beklıyım eger bı problem varsa neden bana 1 sene kaybettırıyosunuz dedım oda mecbur kaldı artuık kan tahlılı ıdrar tahlılı yaptı alttan muayne ettı bıde alttan ultrasonla baktı hıc bısı yuok ıyı bı problem yok dedı hatta ultrasonla bakgı gun 3 tene follop olusmus dedı cok umıtlemıstım ama bosuna 8 gun gecıktırdım kendı kendımı bu yuzden psıkolojık neyse esımdenden spermıyogram alındı oda normal beklluceksın dedı hersey normal bu sekılde % 65 kendılıgınden kalınıyo dedı stres yapma dedı falan fılan ıste beklıyoruız bı tek rahım fılmı cektırmedım sımıdde onu taktım kafaya ama onun ıcın beklıcem 1 sene gecsın ozledekı doktoır hatta 2 sene bekle dedı yasın musaıt dedı erke ıcın yas onemlı degıl zaten dedı ıste normal bı kadının ayda % 25 sası var dedı ama kardesım 8 aydır evlendıgımızden berı mutlaka adetım bıtıp yıkandıktan sonra hep bıgun arayla yaptık hıc gecmedı bu % 25 sası nasıl yakalamıyorum anlamıyorum .allah buyuk olmayınca olmuyo ıstersen her saat bası yap allahım ıstdegı zman vercek yuce rabbım duysun sesımız ınsallah en kısa zmanda versın ınsallah yavrularımızı :emir_bebek::Saruboceq: kımseye eksıklıgını gostermesın cok kotu bı duyguymussenağlama:çok üzgünüm:

X