kan testi sonucum

stabi

Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2013
42
0
kızlar ben adetim 2 gün geçince kan testi yaptırdım sat 15.06.2013 testi17.07.2013 yaptırdım sonuç 17.5 çıktı 22.07.2013 de tekrar çagırdı doktor bide dubaston yazdı günde 2 defa kullan dedi sizce ben hamilemiyim

eğer 2 gün daha bekleyemem derseniz kan tahlili bir daha yaptırın ,bakalım değer artacakmı,belki de yeni tutunuyordur bebeğiniz.inşallah sıkıca tutunur size

Umarım öylesindir canım ama adet gecikmesine rağmen 17 çıkması aklıma kimyasal gebelik ihtimalini getirdi umarım geç döllenme olmuştur ve tutunur.Benim 4 ay önce adet gecikmemden 1 gün sonra senin gibi bir değer çıkmıştı 2 gün sonra gittiğimde değer 13 e indi sonra 7 sonra 5 derken kimyasal gebelik olduğunu öğrendim inşallah senin öyle değildir.

Umarım öylesindir canım ama adet gecikmesine rağmen 17 çıkması aklıma kimyasal gebelik ihtimalini getirdi umarım geç döllenme olmuştur ve tutunur.Benim 4 ay önce adet gecikmemden 1 gün sonra senin gibi bir değer çıkmıştı 2 gün sonra gittiğimde değer 13 e indi sonra 7 sonra 5 derken kimyasal gebelik olduğunu öğrendim inşallah senin öyle değildir.

Kimyasal gebelik ne demek o nasıl oluyormuş oyle?

dollenen yumurta rahme ulasir ama tutunamaz ve adetle birlikte atilir. cunku yapisinda bir sorun vardir. yani hastqdir diyelim.

Kimyasal gebelik ne demek ?

Aynen arkadaşların anlattığı gibi canım durum.Yanibenim 4 ay önce yumurtlma dönmeinde çatlayan yumurtam bir spermle buluşup döllenmiş 5-6 günlük yolculuğunu yapıp rahme ulaşmış ancak rahme tutunma aşamasında sorun çıktığı için adet gecikmesi yaratarak adetle birlikte atılmıştı.Tabi adetim geciktiği için kan testi yapmıştık gebelik için doktorun ilk dediğine göre 80 küsür çıkmış ben tekrar özelde yaptırdım 3 gün sonra 15 sonra 13 derken sıfırlandı işte gitti.Yani diğer adıyla sessiz düşük

Ben de yaşadım maalesef adetten 10gun sonra 10cıkmıstı? 2 gun sonra tekrar 65 olmuştu sevinmiştim ama sonra 45 40 ve bitti maalesef. Ultrasonda kese olarak dahi gözlemlenemeyen ve sadece kan tahlili sonuçlarında kalan gelişemeyen gebeliklere kimyasal diyorlar ama moralini de bozmayalım arkadasın belki geç döllenmedir ki inşallah öyledir. Hayırlısı olsun...

X