Kan testi sonucum çıkmış hamile miyiiiim???

kaçak84

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2007
92
5
BHCG 352.96 mIU/ml

sadece ekranda bu yazıyor ne anlama geliyor anlamadım sizce hamile miyim değil miyim?

BHCG 352.96 mIU/ml

sadece ekranda bu yazıyor ne anlama geliyor anlamadım sizce hamile miyim değil miyim?

Hamilesin canım :KK52:

Beta hcg 5'in üzerinde pozitif demektir. 100'den sonra kesin hamilelik anlamına gelir. Senin 352 çıkmış yani hamilesin. Şimdiden tebrik ederim, Allah sağlıkla doğurmayı ve kucağına almayı nasip etsin :nazar:

BHCG 352.96 mIU/ml

selam arkadaşlar:KK55:
canım benimde ilk testimde 409 çıkmıştı değerin bayaa yüksek 2 gün sonra yine bir kan testi yaptır değerin 2 kat artması gerekiyo ama senınkı zaten baya yüksek cnm
tebrikler meleğin seninle:nazar:

Hamilesin canım :KK52:

Beta hcg 5'in üzerinde pozitif demektir. 100'den sonra kesin hamilelik anlamına gelir. Senin 352 çıkmış yani hamilesin. Şimdiden tebrik ederim, Allah sağlıkla doğurmayı ve kucağına almayı nasip etsin :nazar:

YAŞASIIIIIIIN :84: çok mutluyum allaha şükür bende anne olucam :KK64: :KK52: yorum için çok teşekkür ederim dileklerin içinde sağol allah razı olsun :81:

tebriler cnm idrardada çok belliydi zaten.:emir_bebek

Son düzenleme:
teşekkür ederim canım.. bana yardımcı olduğunuz için cevaplarınız için çooook teşekkürer...

rica ederim cnm.darısı ben dahil tüm isteyenlerin başına bence doktorunla da biran önce görüs folicaside başlatır seni belki .sonucun maşallah çok güzel :nazar:

tebrilker cnm ah ahh darısı basımızaa bende hcg de cok pozitif cıktı 3 kez ama düşük yaptım hep:KK14::KK14::KK14:

ama 2 haftalık olmaması lazım neye göre 2 haftalık son adet tarihine göre hesaplanıyor en 4 haftalıktır bence

X