Kan testi olumsuz ama batın Üstüne 3 gün lgeçti

qisemm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Nisan 2017
49
11
Merhaba bu ay yumurtlamayı fark edemedim. Çok stres yaptım. Normal yumurtlama günümden bir kaç gün sonra beyaz kremsi akıntım oldu. Bir iki gün sonra Bir ara çok az şeffaf akıntım oldu. Normalde yumurtlama günümden 5 6 gün sonra göğüs ağrım başlıyordu. Bu ay hiç başlamadı. Hiç gecikmeyen adetim 3 gün gecikti. Normalde hiç geç kalmaz düzenlidir. Bundan önceki adetim iki gün erken geldi şimdi de bu ay geç. Dün kan tahlili yaptım negatif çıktı. Belim ağrıyoruz. Ara ara kasıklarımda batma hissediyorum. Ama psikolojik de olabilir. Göğsüm şu an bastırınca hafif ağrıyor. Acaba ne oluyor bana stres mi hamile olabilir miyim teste rağmen?? Adet olacak gibi de hiç hissetmiyorum

Kan testi kesin sonuçdur canım((

Stresten dolayı geç yumurtlamış olabilirsiniz. Hatta henüz yumurtlamamış bile olabilirsiniz. Benim geçen yıl yaklaşık 20 gün geç gelmişti. Gebelik yoktu, başka bir neden de bulamadılar. Doktor gebe kalma konusunda kendimi rahat bırakmam gerektiğini, stres yapmamam çok beklentiye girmemem gerektiğini söyledi. Umarım en yakın zamanda bebeğinize kavuşursunuz.

Çok teşekkür ederim sanırım çok haklısınız ben inanılmaz derecede kafamda büyütüyor stres yapıyorum. Bir türlü kafamdan atamıyorum. İnşallah hayırlısı olur

Ben adete 2 gün kala yumurtladım ve hamişimm İnan hala yumurtluyor veya yumurtlayacak bile olabilirsin stres yapma . Bebek istiyorsan çalışmaya devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…