Kan testı negatıf ıdrar pozıtıf???

doa82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2008
549
3
herkese iyi aksamlar;
hemen konuya gırmek ıstıyorum arkadaslar.bayramın ıkıncı gunu memlekette guzel bır haber aldım hamılesın dedıler kan testınden olumlu dedıler degerımde 9.3. istanbula geldıgımde kendı doktoruma gıttım degerım 0,01 cıktı :KK43:(((

belırtılerım mıde bulantısı asırı yorgunluk uyku halım cok fazlaydı.ve bana beklememız gerektıgını soyledı cunku REGL HALA OLMADIM :)tam 5 gun gectı . bende iki gun once ıdrar tahlılı yaptım kendım sılıkte olsa ıkıncı cızgı cıktı:) bugun yıne yaptım ama bugun cıkmadı .

aklım cok karısık duygularım allah bullak .cok dua edıyorum yınede hayırlısı olsun dıyorum herzaman ama her regl olmadıgım gun sevıncle uyanıyorum sabahları

canım öncelikle herşeyin hayırlısı olsun inşallah hamilesindir.idrar testleri yanıltabiliyor.bıde daha yeniyse gebelık karışık sonuçlar olabilir.bir iki gün daha geçsin tekrar kan testi yaptır eğer varsa değerin yükselir.sitrese bağlı gecikmede olabilir,psikolojık belırtılerde olabılır yanı herseyı göz öünde bulundur fazla umutlanma.inşallah hamilesindir.bana da dua et.

AMIN canım ınsallahh allah kım ısterse versın bebıss :) bakalım ınsallahh bıraz daha beklıyecem aslında bu ay gebe kalsam bır dahakı ayda kalsam sorun degıl benım ıcın ama ıste ılk testte cıkınca cok svınmıstım dıger aylarda olsam sorun degıl umudumuzu kesmemek dılegıyle ...

canım büyük ihtimalle kimyasal gebelik yaşadın değerin tekrar düşmüş çünkü hasta olmama sebebinse hala hamilelik hormonu taşıyor olmandır bir kaç gün içinde hasta olursun her halde

hıc bılemıyorum doktorum haftaya gel dedıı eger ogune kadar regl olmazzsam ılac verıcekmıs regl olabılmem ıcın

ınsan ıste.... bırazda olsa ıcınde umut oluyorrr acaba hamılemıyım dıyorum bakalım aradan bır kac gun daha gecsın yıne yapıcam ıdrar testı :)

X