Kan testi ne zaman kesin sonuç verir?

Gulguzeli33

Guru
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2009
1.746
28
Merhaba kızlar.bana yardımcı olursanız çok sevinicem.kızkardeşim bu ay korunmayı bıraktı.daha günü geçmiş değil,adetine birkaç gün var ama bir haftadır sabahları ciddi bulantı yaşıyor,kustuğu da oluyor,hadi bu psikolojik diyelim,göğüslerinde değişme olmuş,ucu kahverengileşmiş,göğüsleri çilenmiş,göğüs ucu halkası genişlemiş ve acıyormuş,ayrıca bel,kasık ağrısı ve su gibi akıntısı varmış.ben de anneyim,tüm bunlar benim yaşadığım belirtiler.bugün gidip kan testi yaptırmış,negatif demişler.ben bişey anlamadım,şaştım kaldım.acaba erken mi yaptırmış,
tam olarak ne zaman kesin sonuç çıkar,ne zaman yaptırması gerekiyor?

hamile olablr cnm ama geç döllenme ise çıkmaması normal..bütün belrtler gebelik belirtisi...en son şüpheli ilşkisine 12 ekleyp adet olmazsa kan testini tekrarlasn...

İnşallah kızlar,cevaplarınız için teşekkür ederim.şu anda artık adeti 3,4gün geçti,hala bulantı ve baş dönmesi var ama dün idrar testi yapmış evde yine negatif çıkmış.salı gününe randevusu var bakalım kese falan görünecekmi.
İlk defa yeğenim olacak,çok heyecanlanıyorum.allah isteyen herkese versin ya,müthiş bir duygu gebe olmak,olduğunuı öğrenmek.ben evde idrar testi yapıp öğrenmiştim,kimseye çaktırmadan banyoda yapmıştım,yine kimse duymasın diye sessiz sessiz deli gibi zıplamıştım sevinçten

canım merhaba bende aynı kardeşin gibiyim hiç fark yok bütün belirtiler aynı yumurtlamadan sonra şiddetli kasık ağrılarım vardı hiç geçmedi adete 4 gün kala test yaptırdım 0.2 çıktı hamiş değilim yani 2 tane şüpheli ilişkim oldu test yapıldığında birinin üstünden 10 gün diğerinin üstünden 7 gün geçmişti. şimdide adet olucam ağrılarım başladı hatta bende topik açtım erkenmi oldu diye. sonucu burada paylaşırsan çok sevinirim inşaallah olur ve güzel bir teyze olursun Allah gönlünüze göre versin

kan testi adetten 3 4 gün önce kesin sonucu veriyor tabi geç döllenme olduysa onun içinde adet gününün geçmesi gerekir.
kızkardeşiniz ne zamandan beri bebek istiyor çünkü bunların hepsi psikolojikte olabilir.
kendimden biliyorum adetim 10 gün gecikti aklınıza gelen tüm belirtileri yaşadım o dönem iğrenmelerim bile olmuştu bulantı öğürme ağrılar belirtiler ama kan testi negatif ve hiç unutmuyorum testi yaptırıp negatif sonucu aldım eve gittim birde baktımki adet olmuşum.
ama inş kızkardeşiniz gebedir.
en iyisi adet gününü bekleyip gecikme olursa testi tekrarlaması.

gebelik belirtileri, gebelik hormonu olan hcg nin kandaki artışıyla başlar. hcg nin kandaki artışı ise embriyonun rahme tutunmasıyla başlar.
ben kardeşinizin gebe olduğunu düşünmüyorum.
ama daha ilk ayıymış. moralini yüksek tutsun, çünkü gebe kalmayı psikolojik durum çok etkiliyor.
Hayırlı haberlerini bekliyoruz.

ben hamile kaldığımı bilmiyordum,çok şiddetli adet sancısı çektim,daha adetime 10gün var niye şimdiden başladı diyordum,üşüttüm de çok sancılı olacak galiba diyordum baktım hamileymişim.belli olmaz canım belki hamilesinizdir

daha yeni evli sayılır,1yıl olacak,1aydır da korunmuyorlar.aslında erken ama kardeşim rahatsız,romatoit artrit hastası,yıllardır tedavi görüyor,hamile kalmasını doktoru tavsiye etmiş,bu hastalık gebelikte geriliyormuş,ayrıca şu anda durumun iyiyken doğur demiş doktoru.günü de geçti artık,adeti 10undaymış ama hala testler negatif çıkıyor

adet tarihi geçmeden bile kanda sonuç alınır canım ama 3-5 gun sonra yine baktırsın hamiledir inşallah:)

kistleşme gibi bi durum vardır belki.. dr muayenesini yaptırdı mı?
yada stressten adetleri düzensizleşmişte olabilir.. Allahım tez zamanda gönlüne göre verir inş

Ne yazık ki kızkardeşim adet görmüş,hamile değilmiş.
Yalancı hamilelikti sanırım,psiklojikti yani,ha bire kusması,halsizliği,başdönmesi falan.
Hepinize cevaplarınız için teşekkür ederim.

kızlar bana bi akıl werin 26haziran günü eşimle korunmasız ilişkiye girdik 8 temmuzda regl oldum regl 2 günden sonra kahverengi oldu 5gün sürdü bugün kan tahlili yaptırdım biliyorum erken ama dayanamadım lazer epilasyona gidiyorum da onun için emin olmak istedim kanda hcg 1,5 çıktı daha 15 gün olduğu için olabilirmi yani üstüne regl olmuş olabilirmiyim sürekli baş dönmesi uyku we mide bulantısı war ilk bebeğimde hiç bunlar olmamıştı çok rahattım bilmiyorum şimdi acaba hamilemiyim benim yaşadıklarımı yaşayanlar warmı???????

Ben hiç bilmiyorum ki canım,kelin ilacı olsa başına sürermiş,bak kızkardeşim için konu açtım ama hamile değilmiş.acaba sen de onun gibi bütün gün acaba hamile miyim diye kendini fazla dinliyor da o yüzden belirtiler yaşıyor olabilir misin.
Epilasyon randevunu birşaç hafta ertelesen,sonuç kesinleşince gitsen olmaz mı

ben adetime 5 gün kala kanda öğrendim hatta 1 haftada geç yumurtlamıştım bebeğim döllendikten 5 gün sonra öğrendiim değerim 106.19 du

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…