kan testi ile ilgili acil cevap

parfumkokusu

hola!
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2013
2.933
2.842
slm kızlar,
kafamı karıştıran bir konu var. üstüne görme korkusuyla ilişkiden sonraki 5. ve 8. haftalarda 2 kez kan testi yaptım.ikisinde de değer "0.20 negatif" çıktı. 3 tane de idrardan bakmıştım onlarda negatifti. ama kasık ağrılarım ve tuhaf zamansız kanamalar falan oldu ve ağrım var. sürekli bir ağrı değil ara ara oluyor. hala hamilelik olasılığım var mı? yoksa başka bir sebepmidir? hamile olmak da istemiyorum.. kan testi güvenilir diye biliyorum ama...

cevap verebilecek olan var mı??

hamile değilsin canım..üstüne görme olsaydı kan tahlilinde çıkardı..idrar dan baktığında çıkardı..hamile değilsin..

hamile değilsin canım..üstüne görme olsaydı kan tahlilinde çıkardı..idrar dan baktığında çıkardı..hamile değilsin..

teşekkür ederim canım yanıt için. içim rahatladı. kan testi en güvenilir diye biliyorum bende. ve çok erken tarihlerde de yapmadım o testleri.çıkması gerekir diye düşünüyorum. ama belirtiler sürünce insan etkileniyor ister istemez emin olamıyor. doktora gidicem zaten yarın belki başka bir sebebi olabilir belirtilerin.

doktora gidecek kadar problem ettiğin belirtilerin nedir canım..nelerden rahatsızsızn.

Yüksek ihtimalle iltihaplanmışsın bence iltihap daha fazla zarar vermeden doktora gidip ilaç tedavisine başlaman gerek yayılırsa tedavin daha zor geçmiş olsun .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…