kan testi için

B

beril09

Ziyaretçi
merhaba bi sorum olacaktı.erkek arkadaşımla aslında sözlüm bi ilişki yaşadık ve hamilelik tehlikem var.
11.06.1991 doğumluyum.sağlık ocakları, sağlık kabinleri vb yerlerde kan testi yaptırabilir miyim?yoksa 18 yaşını doldurmadım diye bi sorun çıkar mı.?

canım resmi olarak 18 yaşındasın yani reşit kabul ediliyorsun ve kan testi yaptırsan bir sorun çıkmaz zannetmiyorum

ne bileyim doldurmadın falan derler diye.polis olayı falan çıkmasın da

bi sorun olmuyor sağlık ocağında en azından bizim buradakide hiç bişi sormadan yapıyorlar ..adetin kaç gün geçtiki önce basit testlerden yapsan.

adetim geçmedi de şüphe benimki.o kitler negatif çıktı.

ne gibi bi şüphe ki hem kaç kere birlikte oldun 1 kere olduysan zor bi ihtmial şüphen psikolojik olabilir..
bence adetini bekle bence hamile değilsindir.

evet 1 kez.adet de gördüm.ilişkinin üzerinden 1 buçuk ay geçti

için rahat olsun bunları düşünüpte strese girme madem adet gördün hamile değilsin bi dahakine önlemini al bence düşünmüyorsan bebiş.

yine de emin olmak istiyorum.test yaptırabilir miyim?kesin bilgisi olan var mı?

yine de emin olmak istiyorum.test yaptırabilir miyim?kesin bilgisi olan var mı?

canım 1 buçuk ay geçti,hamile olamazsın..için rahat olsun

ay korkma ya hasta olmuşsun zaten...
ama için rahat değilse git yaptır yaşını sormuyolar...
allahım ya 91 e mi düştü yaş sınırı biz bitmişiz beaaaaa....

bugün sormuş arkadaşım.bi kısmı yaptırın sorun olmaz demiş.bi kısmı devlete baglı yerlerde yaptırmayın demiş.sağlık kabinlerinde bi sorun çıkar mı acaba??

iyide canım üzerine adet görmüşsün olmadığını anlamışsınn daha niye endişeliniyorsun anlayamadımm..hem bence biraz daha dikkatli ol..neden evlenmeden böyle riskler alıyorsunuz ah be karedeşcağızımmmmm..bekleyin ,evlenin o zaman bebekde olsa kimeee nee yaniii..hem yaşında çok küçükkk..ileri gitmemelisin ilişkideee..

ileri değildi zaten de..oldu işte.

başka bilgisi olan yok mu?

beril merhaba adet olduysan hamile deilsin

ama için rahat olsun istyosan git eczaneden gebelik testi al

X