Kan testi hiç yanılamazmı

sevgiuzun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2007
274
1
Ben adetimin üzerinden 3 hafta geçince kan testi yaptırdım.Negatif çıktı.Ama 2 gün kaldı adetime.Hala çok midem bulanıyor ve tüm belirtiler anlatılanlar gibi.:teselli:

canım kan testini biraz erken yaptırmışsın bence malum ovulasyon zamanı herkeste aynı olmayabiliyor. eğer ki yumurtlaman geç olduysa 3. haftada negatif sonuç verebilir. bekle adetin geçsin ondan sonra tekrar bir kan testi daha yaptır

Allah senden razı olsun.İlk kez içime su serpen biri çıktı.Ömrüm boyunca unutmayacağım bana bu desteğini.İnşallah Allah hepimize sağlıklı bebekler verir.
Amin

Kan testi kesin sonuç verir.Eğerki hamilelik oluşmuşsa adetine birkaç gün kala bile yaptırsan sonuç pozitif olur.

inşallah canım hepimizin duası sağlıklı ve hayırlı evlat sahibi olabilmek allah dileyen herkese içinde sana ve bana da versin

Canım ben de adetimden 5 gün önce şüphelenip kan testi yaptırmıştım. Negatif çıkmıştı oysa hamileydim. Döllenmeden sonra belirli bir süre geçmesi gerekiyor pozitif çıkması için. Adetin gecikirse tekrar yap bu defa çıkar. Umarım istediğin sonucu alır ve aramıza katılırsın:)

Çok sevindim inan.Allah hepinizi sevindirsin inşallah .Bencede belki hamileyimdir.
Çok sağol bilgi verdiğin için.

Şu an hastalandım.Herşey psikolojikmiş.Kan testi doğru çıktı.Sağolun bana yardımlarınız için ama benden hiçbirşey olmaz artık.Moral bitti.

sevgiuzun hayırlısı olsun canım inşallah bir daha ki aya güzel haberlerini duyarız. ne demek benden bişey olmaz ben ne yapayım 4 yıldır bebek istiyorum ama kollarım hala boş ümidimi atayım mı bir kenara yani
olmaz öyle şey bir daha duymayayım herşeyin bir vakti saati vardır

Haklısın ama her günü beklemek yıl gibiydi.Çok sıkıldım.2,5 yıl geçti yok ,sorunda yok bilsem şundan olmuyor diye en azından bu kadar ümitlenmiycem.Ama gücüm bitti inan Morgül.Evliliğin zevkini bile unuttum bu çocuk yüzünden.Sanki sistemli çalışmalar her ay her ay yapılıp arkasından üreme devresi bitti diye başla beklemeye.Her ay deli gibi hamile moduna giriyorum artık çıkarmalıyım kafamdan yoksa inme inecek bi yerime.

benimde 5 günüm var adet olmaya dün kan testi yaptırdım 9.8 çıktı pozitifmi sence?

hayırlı olsun canım bence hamilesin.5 ve üzeri hamilelik olduğunu gösterirmiş.daha çok yeni olduğundan değer düşük çıkmıştır.kendine dikkat et ve foli asit kullan

seni üzmek istemem ama kan testi yumurtlamanın üzerinden 12 gün geçtiğinde bile kesin sonuç veriyor.bende çok yaşadım bu ikilemleri canım.allahım isteyen herkese versin inşallah.
ben adet günümde yaptırdım kan testimi ve hamile olduğumu öğrendim.

benim tam 1 haftam var ve ben çok merak ediyorum inşallah vardır yoksada umut etmeye ve tedaviye devam edicem mecburen

X