Kan tahlilinde toksoplazma

itsmylife_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2015
1.775
3.822
Merhaba kizlar bu sabah idrar ve kan tahlili verdim. Toksoplazmayi merak ediyordum, anti tokso IgM ve anti tokso İgg yazıyor. Anti igM negatif diyor. Bir sıkıntı yok yani değil mi

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-09-14-37-20-894_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2023-08-09-14-37-20-894_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 32
Son düzenleme:
Ben de onu anlayamadım tam kan tahlili aldılar. Doktora da özellikle söyledim. Çıkması gerekmiyor muydu

Ben de onu anlayamadım tam kan tahlili aldılar. Doktora da özellikle söyledim bakicaz tabiki dedi. Normalde tahlilde cıkması gerekmiyor muydu

E-nabizinizda tahliller kismina degilde, ziyaretler kismina bakin.

Orada bu islemi yaptirdiginiz ziyaret hangisiyse yaninda yapilan tahlil adlari yazar. Aralarinda toksoplazma var mi bakin, belki daha cikmamistir.

Merhaba kizlar bu sabah idrar ve kan tahlili verdim. Toksoplazmayi merak ediyordum ama tahlilde İgg ya da IgM olarak görünmesi gerekmiyor muydu doktora özellikle istediğimi belirtmiştim. Anlayanlar bakabilir mi rica etsem
Daha çıkmamış olabilir. Hemogram daha hızlı çıkıyor çünkü.

Orada bu islemi yaptirdiginiz ziyaret hangisiyse yaninda yapilan tahlil adlari yazar. Aralarinda toksoplazma var mi bakin, belki daha cikmamistir.

Evet çok teşekkür ederim şimdi düzenledim yeni dosyayı ekledim. Anti toksoplazma igm negatif çıkmış bı sıkıntı yok yani değil mi

Eklentiler

• Screenshot_2023-08-09-14-37-20-894_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    Screenshot_2023-08-09-14-37-20-894_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 30
X