Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kullandım valla bitti yeni oluşan gebelikte bebeğe zararı olmuyor mus öyle duydum zaten hiç umudum yok bağışın varlığından
Son 6 gün kaldı regliye bakalim belirti yok zaten bebek varkende iltihap sorun açmaz mi

Açar ama ben bu konularda biraz pimpirikliyim Denemelerim olduğu sürece regl olana kadar içmiyorm bişey

Açar ama ben bu konularda biraz pimpirikliyim Denemelerim olduğu sürece regl olana kadar içmiyorm bişey
canım bende doktorda yumurtlama takibi yaptırdım ve günleri değerlendirdim. bat 2 şubat. 2 gündür idrarımı yaparken biraz acı hissediyorum, üşütmüşüm. bebek varsa da zarar verir diye ilaç kullanmıyorum. bebiş olsun diye 3 aydır ilaç kullanmıyorum

Alttan batma var arada acaba bu belirti mi dayanamıyorum merak tam catliyacam ya kan vermeden korkuyorum test içinde erken 6 gunum var bekleyiş insanı daha da sitrese sokuyor

Alttan batma var arada acaba bu belirti mi dayanamıyorum merak tam catliyacam ya kan vermeden korkuyorum test içinde erken 6 gunum var bekleyiş insanı daha da sitrese sokuyor

En yaygın belirti akıntı bel ağrısı uyku hali ama bilemedim canım sabret biraz daha :) gerçekten insan meraktan çatlıyor günler geçmiyor. Zaten ister istemez hamileyim moduna geçiyor insan buda ayrı bir konu

Belirti verecek kadar rahme yerleştiyse testte de cıkar bence :) ben adetime 8 gün kala öğrendim

Pazartesi 360
Çarşamba yani bugün 842 çıktı kan sonucum. Bilgisi olan var mı? Adetlerim çok düzensizdi en son 30 kasımda adet gördüm.

Aynen öyle valla karnında şişlik var göğüs uçlarına dokununca morarmış gibi açıyor
Gelin biraz ağrıyor uyku hat safada herzaman uykuya düşkünüm ben ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…