Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba ben de yeni katildim çok karmaşık bir durumdayim yardima ihtiyacim var yaklaşık 10aylik evliyim 18gundur adet görmedim cuma günü test yaptım çubuğun bir tarafi pembe diğer tarafi da çok silik bir pembe oldu kan tahlili ve idrar tahlili yaptırdım beta 6.42 çıktı ama ctsesi günü kanama olmaya başladı adet gibi çok değil ama var bugün de bitmek üzere gibi yani 1.5 gun sürdü merak ettiğim kanamayla beraber bebek varsa bile gitmiş midir? Çok istiyoruz bebek sahibi olmayı o yüzden
aydınlatırsaniz çok sevinirim

Eklentiler

• Screenshot_2019-01-15-00-07-52-359_com.google.android.apps.docs.png
    164,5 KB · Görüntüleme: 100

2 gun sonra tekrar yaptirin kan testi degeriniz 2 katina cikarsa hamilelik var demektir degerde düşüş varsa belkide kimyasal gebelik yasıyorsunuzdur. Allah'ım hakkinizda hayırlısını nasip etsin inşallah.

Çok teşekkür ediyorum bugün verdim kanı yarin öğrenicem insallah sizce gebe miyimdir?

18gun gecikmeye deger cok düşük görünüyor ama belki gec dollenme olmuştur doktorlara gore olmaz belki ama Rabbim ol emrinii vermisse olmuştur. Inşallah Hayırlı haber alırsınız.

Hayırlı olsun bebeğiniz. Ben kaybettim.
Çok üzüldüm yasayan bilir iananin sabırla rabbim nasip ediyor ne mutlu size ki bebeğiniz olabiliyor ben bunu düşünerek avundum Allah bir daha yaşatmasın güzel haberlerinizi almak dileğiyle

Çok üzüldüm yasayan bilir iananin sabırla rabbim nasip ediyor ne mutlu size ki bebeğiniz olabiliyor ben bunu düşünerek avundum Allah bir daha yaşatmasın güzel haberlerinizi almak dileğiyle
Evet ilk kez kendiliğinden hamile kalmıştım. Tüp bebekle daha önce de bebek sahibi olmuştum. Ama 21 haftalıl hamileyken kaybettim. Rabbim neylerse güzel eyler. İyi dilekleriniz için sağolun.

Bu Cuma 19’unda adet günüm. Normal değer aralığında ama düşük gibi de
Hayır dusuk değil iki gün sonra yapmış olduğunuz iki katına çıkıyorsa çok iyi daha adet gününüz gelmeden çok iyi çıkmış benim adet günümde 37 idi

Kızlar kan verdim değerim 133,1 çıktı adetime daha 1 gün var gecikmedi doktor hamilesin ama 2 gün sonra tekrar gel 2 ye katlanması gerekiyo dedi değer sizce normal mi

Merhaba kızlar reglim 2 gün geçti kan tahlili yaptırdım 5.21 çıktı. Hemşire tebrik ederim dedi doktor çok sınırda bir değer 3 gün sonra tekrar gel tahlil için dedi. Sizce yükselme ihtimali var mı?

Merhaba kızlar reglim 2 gün geçti kan tahlili yaptırdım 5.21 çıktı. Hemşire tebrik ederim dedi doktor çok sınırda bir değer 3 gün sonra tekrar gel tahlil için dedi. Sizce yükselme ihtimali var mı?
İki gün sonra yapın 2 katına çıkabilir tabiki yükselme ihtimali var

Kasıklarımda adet olucakmışım gibi ağrı var kızlar bunu yaşayan var mı hamilelikte ama dayanılmıcak bi ağrı değil arada artıyo arada hafifliyo geçiyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…