Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba arkadaşlar Lütfen yardım edin.. sevinsem mi korksam mı bilemedim. 14 Şubat 2016 tarihinden beri evliyim. Düzenli adet görmeme rağmen hamile Kalamıştım. Üstelik eşimin abisinin ve iki teyzesinin de çocuğu yok. Bu yüzden genetik olduğunu düşünüyordum artık. Eşimde yüzde 40 civarında sperm hareketsizliği vardı. Eşim tedavi olmuyor. Keçiboynuzu pekmezi bile yediremiyordum. Bir tek muz yiyordu.

Bugün ise ilk kez adetim 4 gün gecikti
İlk idrar testi yaptım 30 saniye geçmeden iki kopkoyu çizgi gordum. Şok oldum. Ümidi kesmiştim. Anca tüp bebekle olursa olur diyordum. O şokla bugun hemen kan tahlili verdim. 1511 çıktı değerim. Pazar olduğu için hiç bir yerde doktor yok. Bulduğum bir doktorda yalnızca acil durumda bakıyormuş. Korkum ise hamileligim sagliklı mı dış gebelik mi. ??Forumda dış gebelik ile ilgili şeyler okudum iyice kötü durumdayım. Resimleri alta ekledim. Ben kafayı yemeden yardım Edip yorumlar mısınız ???

Cnm neden öyle birşey düşünüyosun ki dış gebelik falan..bayaa hamilesin pozitif düşün sevin.doktor ultrasonla baktığında anlarsın ancak.

Cnm neden öyle birşey düşünüyosun ki dış gebelik falan..bayaa hamilesin pozitif düşün sevin.doktor ultrasonla baktığında anlarsın ancak.
Ne bileyim burada forumda okudum 2500 -3000 çıkan varmış dış gebelikmis falan filan. Ultrasonada giremeyince epeyce paranoya yaptım galiba peki sonuca göre tahminen kaç haftalık??

Ne bileyim burada forumda okudum 2500 -3000 çıkan varmış dış gebelikmis falan filan. Ultrasonada giremeyince epeyce paranoya yaptım galiba peki sonuca göre tahminen kaç haftalık??

Sonuç değil de son adet tarihine göre hesaplatabilirsin. Yüreğini ferah tut. Yarın gidip kıntrol olursun inşallah sağlıkla kavuşursun bebeğine.

Canım Allah’ın izniyle sağlıklı bir gebeliktir. Sen yüreğini ferah tut. Erken yumurtlamış olabilirsin. Kontrol edilmeden de bilemezsin dış gebelik vs olduğunu. Bence iyi düşün inşallah sıkıntı yoktur.

Arkadaşlar birşey fark ettim ama düzenleyen yorum. Tahlil sonucumda TC gözüküyor. Alıntı yaptığınız için mi silemiyorum yada düzenle seçeneği çıkmıyor. Eğer öyleyse nasıl silip yada duzeltecegim

5 haftalık olabilir benim 1471 di testi yaptığımda 2 gün sonra gittim tam 5 haftalıkdı

adetim beş gün geçti sarı lekelenmem var yarın test yapıcam bu leke hamilelik belirtisi olabilirmi

adetim beş gün geçti sarı lekelenmem var yarın test yapıcam bu leke hamilelik belirtisi olabilirmi
Benimde bir sorum olacak. Bende de çok hafif sarı akıntı var.
Bu zamana dek her ay döngü süreleri değişkenlik gösterse de adet olurdum. Adet döngüm 22-30 Arası değişse de 26-28 gündü döngüm. Bu ay 33.günde halen adet olmadım. 27. Günde evde test yaptım negatif, 28.gün kanda beta hcg 0.23 çıktı muhtemelen negatif. Ancak geçen ay hem ovulasyon testi hemde akıntı takibi ile yumurtlama olduğuna göre ve geç döllenmelik bir durum da yaşanmadığı halde neden halen adet olamamışımdır sizce?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…