Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Gunaydin kizlar. Yeniyim aranizda benim yumurtam ates ölcumume göre 6 kasimda catladi sat 8ekim bat 7kasim olmasi gerekiyodu yani cok gec catladi. Gecikmemin 5. Gunu oldu bugun cuma kan verdim sonuc 1.0 cikti daha önce sadece 0 cikardi sizce sali gunu tekrar kan versem deger yukselmis olur mu?

Günaydın canım şu anki değerine göre hamilelik yok ama gecikmen devam ederse yine ver inşallah gönlünden geçen olur

Günaydın canım şu anki değerine göre hamilelik yok ama gecikmen devam ederse yine ver inşallah gönlünden geçen olur
Saol canim. Insallah olur her sabah ates ölcme yöntemini deniyorum ates hala yukseklerde ve kasik bel agrilari mide yanmasindan uyuyamiyorum geceleri insallah bunlar bi belirtidir sali gunu tekrar baktircam bidaha

Kızlar biraz önce kan testi yaptrdım 2.66 çıktı değer sizce yükselir mi adetim düzensiz bazen 30 günde 35 günde olabilio

Kesemizi ve bebeğimizi gördük çok şükür kalp atışlarını bu hafta gidince duyucaz inşallah
Gözünüz aydın darısı başıma diyeyim o zaman benim de 13 unde 23 cikti hcg bugun tekrar bakildi 91.10 olmus. Sizce artis nasil henuz cok kucuguz tabii ama düşükten sonra bu sonuc mucize bize

Gözünüz aydın darısı başıma diyeyim o zaman benim de 13 unde 23 cikti hcg bugun tekrar bakildi 91.10 olmus. Sizce artis nasil henuz cok kucuguz tabii ama düşükten sonra bu sonuc mucize bize
Hamileliğiniz daha çok yeni demekki yükselir merak etmeyin eski olanları aklınıza getirmeyin hamileliğinizin tadını çıkartmaya çalışın bol bol dinlenin Allahım izniyle bu sefer sağ salim alırsınız kucağınıza

Kızlar slm benadetim kasim 6oldum adetliykende gece kasiklarim arıyordu sonra adetim Bitti. 10 gündür gece ateş basiyo üstümü aciyom gündüz de arada. Carsamba günü bir kaşık ağrısı çığlıklar uyandim 5 dk öldürdü beni genel cerrah gittim kadın kum vardır diye Bisey çıkmadı sağlık ocanda test yaptim dün değer .0.22 çıktı da 15 gün var reglime

Kızlar bisey sorucam hani örnegin 10+5 hamileyim falan diyorsunuz ya 10'dan sonraki +5 ne oluyor? 10 hafta 5 gün mü demek oluyor?

ALLAH razı olsun. InsaAllah. Pazartesi tekrar kan verecegim umarim guzel gider degerler

Kızlar bende şuan 5+5 hamileyim kan testi yaptığımda tam 5 haftalıkdı değerin 1479,1 cıktı.kesemizi gördük salı günü de kalp atışlarını dinlicez inşallah

Kızlar merhaba yardımınıza ihtiyacım var.Benim normalde 18 inde adet olmam gerekiyordu (afetlerim düzenidir ) adetinden 2 gün önce şüpheli ilişkiden kaynaklı test yaptım negatif cıktı 2 gün gecikince yine yaptım test
negatif.Gelen giden yok. Şuan 7 gün gecikti sizce yapmalimiyim olurum diye bekledim ama merakta ediyorum.sali günü dahiliyeye gidip tiroidlerime baktircam acaba ona bakarken hamilelik varsa kan testinde oda çıkar mi.Sagolun şimdiden.

Gebelik testi istersen çıkar.gebelik şüphem var de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…