Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Bankada cevap yazarmisiniz son adet tarihim 3 Ekim 27 28 günde bir adet olurdum geçen ay 30.da oldum buay bir gün geçmiş oluyor sanırım test için erken mi adet olabilme ihtimalini var diye bekliyorum nezmaan test yapim
Test yapabilirsin, hatta erken gebelik testi yap o daha hassas..benimde bat 2 ekimdi..

Kızlar ben tam adet olmam gereken gün kan testi yaptırdım negatif çıktı şimdi 6 gün geçti adet olmadım hamile olabilir miyim

Kızlar ben tam adet olmam gereken gün kan testi yaptırdım negatif çıktı şimdi 6 gün geçti adet olmadım hamile olabilir miyim
İnşallah oylesindir benimde 27 günde bir olan adetim 30 güne çıktı hiç gün geçmezdi geçiyor kan tahlili yaptırıyorum negatif diyor bu ay 30gunden hesapladim iki gün. Geçti inşallah hamileyizdir

geç döllenme ise olabilirsin
ben de reglimden 1 gün sonra kan testi yaptırmıştım negatif çıkmıştı
1 hafta sonra idrar pozitif çıktı...

Bankada cevap yazarmisiniz son adet tarihim 3 Ekim 27 28 günde bir adet olurdum geçen ay 30.da oldum buay bir gün geçmiş oluyor sanırım test için erken mi adet olabilme ihtimalini var diye bekliyorum nezmaan test yapim
Erlen degil cnm ben adetime 3 gun kala test yaptim pozitif cikti ayni tarih ıkimizinde benmde sat 3 ekimdi 29 ekimde pozitif cikti idrar 30 ekimdede kan verdim 478lerde bi sonuc cikmisti bence yapmalisin

Merhaba ben saglık ocağında adetimin 7 gun gecikmesinde beta HCG testi yaptırdım sonuc 0.13 cıktı ama henuz hasta olmadım bugun 15. gun gecikmemin acaba tekrar bir hastanede test yaptırsam mı?

KIZlar merhaba bugğn itibariyle adetim 8 gün gecikti. Ben 4. Gün gecikmesinde kan vermiştim negatif çıkmıştı. Hala adet olmadım. Dün akıntıyla karışık kırmızı gördüm ama devamı gelmedi neden böyle oldu tahmini olan var mı

Kan kesin sonuçtur canım. Mevsimsel gibi nedenlerle gecikebiliyor..

Bence mevsimsel nedenlerden değil bebek gelicek oyuzden buay olmazsa bidaha ay şasmayan adet cocuk düşünürken sasiyorsa bu mevsimsel değill vücud tepki veriyor denemeye devam et canım

Bence mevsimsel nedenlerden değil bebek gelicek oyuzden buay olmazsa bidaha ay şasmayan adet cocuk düşünürken sasiyorsa bu mevsimsel değill vücud tepki veriyor denemeye devam et canım
Evet ben de yasadim cunku oyle bir durum bencede vucut tepki veriyor sen pes etme bu ay tutmasa bile usanmadan denemeye devam et ama kafanida oraya takma takıntı yapincada olmuyor çünkü

Evet ben de yasadim cunku oyle bir durum bencede vucut tepki veriyor sen pes etme bu ay tutmasa bile usanmadan denemeye devam et ama kafanida oraya takma takıntı yapincada olmuyor çünkü
Senin sen mi gecikmen olmustu nasıl oldu canım geç mi adet oldun hamiş miymişsin

Cnm ben hamile kalmadan 2 qy öncesi normalde hep 27 gunde bir olurum sasmaz 25 gune dustu bi sonraki ay 4 gun gec oldum ve sonunda cok sukur bu ay hamileyim dengeler bozuluyor vucut hissediyor onu

Cnm ben hamile kalmadan 2 qy öncesi normalde hep 27 gunde bir olurum sasmaz 25 gune dustu bi sonraki ay 4 gun gec oldum ve sonunda cok sukur bu ay hamileyim dengeler bozuluyor vucut hissediyor onu
Ben çocuk düşünmeden önce çok erken adet oluyorum diye gittim doktora çocuk istedikten sonra 25 günde bir sonra 26 oldu sonra 27 sonra 28 29 30 ve bugün 35.gun bende anlamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…