Kan tahlili sonucuma bakar mısınız enfeksiyon mu var ?

serendipity16

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2022
491
216
29
Merhaba ben düşük yaptım adette oldum bitti ama her ilişki sonrası kahverengi akıntı kanla karışık geliyor rahimim temiz onda sıkıntı yok doktor tahlil istedi 3 değer referans dışı çıkmış bunlar enfeksiyon mu demek doktora ancak pazartesi gidicem bilen varsa yorumlayabilir mi ?

Eklentiler

• 3E0DBCE1-9C39-4908-85A3-53080E0CABFF.jpeg
    3E0DBCE1-9C39-4908-85A3-53080E0CABFF.jpeg
    19,1 KB · Görüntüleme: 64
  • 21CD51CA-08EC-4641-A8F5-46BEC1D56B50.png
    21CD51CA-08EC-4641-A8F5-46BEC1D56B50.png
    125,1 KB · Görüntüleme: 64
Geçmiş olsun. Enfeksiyon için CRP değerine bakılmalı. O da sonuçlarda yok bakılmamış. Diğerleri hakkında bilgim yok

Benı
Lökosit 1 olmalı sizin birazcık var benim de idrar da bakıldı 459 çıktı bir hafta Dr antibiyotik vs kullanıyorum
Merhaba benım 17 tane cıkmıs lokosıt
Crp de 12
Ben nezaman ıdrar yolu enf olsam bütğn kalca be sırt kemıklerım kırılacak gıbı bırbırıne gırıyor sankı
Yürüyemiyorum ayaga kalkamıyorum kemıklerım kırılıyor sankı. Öyle bir tutulma olamaz. En fazlada kalcamın ıcındekı kemkler
Sizin daha cokmus boyle bırsey yasıyormusunuz
Dunden berı aglamaktan yoruldum kımıldayamıyorum

Merhaba ben düşük yaptım adette oldum bitti ama her ilişki sonrası kahverengi akıntı kanla karışık geliyor rahimim temiz onda sıkıntı yok doktor tahlil istedi 3 değer referans dışı çıkmış bunlar enfeksiyon mu demek doktora ancak pazartesi gidicem bilen varsa yorumlayabilir mi ?
Biraz enfeksıyon bar ıdrar yollarında. İlac vermedilermi

Benı

Crp de 12
Ben nezaman ıdrar yolu enf olsam bütğn kalca be sırt kemıklerım kırılacak gıbı bırbırıne gırıyor sankı
Yürüyemiyorum ayaga kalkamıyorum kemıklerım kırılıyor sankı. Öyle bir tutulma olamaz. En fazlada kalcamın ıcındekı kemkler
Çok geçmiş olsun size ben yalnız idrar vermedim kan verdim kanda çıktı bu değerler crp benim 0 çıkmış sadece bu değerler referans dışında çıktı doktor hafif enfeksiyon var dedi antibiyotik verdi açıkçası benim 2 gündür çok fena belim ağrıyor enfeksiyondan mı kaynaklı diye doktora sormayı unuttum ama bence yapabilir bende 2 gündür çok kötüyüm belim kopacak derecede ağrıyor ayakta duramıyorum 2 gündür hatta dün beyin ve sinir cerrahisine bile gittim iğne vuruldum bi ton ilaç verdi bel ağrın geçmese emar çekeriz dedi ilk defa böyle bir şey yaşadım ama dediğim gibi doktor hafif enfeksiyon dedi bana. Siz doktora gitmediniz mi ?

Bende
Çok geçmiş olsun size ben yalnız idrar vermedim kan verdim kanda çıktı bu değerler crp benim 0 çıkmış sadece bu değerler referans dışında çıktı doktor hafif enfeksiyon var dedi antibiyotik verdi açıkçası benim 2 gündür çok fena belim ağrıyor enfeksiyondan mı kaynaklı diye doktora sormayı unuttum ama bence yapabilir bende 2 gündür çok kötüyüm belim kopacak derecede ağrıyor ayakta duramıyorum 2 gündür hatta dün beyin ve sinir cerrahisine bile gittim iğne vuruldum bi ton ilaç verdi bel ağrın geçmese emar çekeriz dedi ilk defa böyle bir şey yaşadım ama dediğim gibi doktor hafif enfeksiyon dedi bana. Siz doktora gitmediniz mi ?
konu actım aynen cok fecı bel ve kalcamın ocındekı kemıkler kırılıyor gıbı . Kalkamıyorum adım atamıyorum cam kemık hastası gıbı kırılacak sankı . Yogun bır tutulma oldu galıba
Cok aglıyorum gecmıyor
Ambulans cagırmayı düşünüyorum artık

Benı

Crp de 12
Çok geçmiş olsun size ben yalnız idrar vermedim kan verdim kanda çıktı bu değerler crp benim 0 çıkmış sadece bu değerler referans dışında çıktı doktor hafif enfeksiyon var dedi antibiyotik verdi açıkçası benim 2 gündür çok fena belim ağrıyor enfeksiyondan mı kaynaklı diye doktora sormayı unuttum ama bence yapabilir bende 2 gündür çok kötüyüm ilk defa böyle bir şey yaşadım ama dediğim gibi doktor hafif enfeksiyon dedi bana. Siz k
Bende

konu actım aynen cok fecı bel ve kalcamın ocındekı kemıkler kırılıyor gıbı . Kalkamıyorum adım atamıyorum cam kemık hastası gıbı kırılacak sankı . Yogun bır tutulma oldu galıba
Cok aglıyorum gecmıyor
Ambulans cagırmayı düşünüyorum artık
Bence ihmal etmeyin hiç değilse acile gidin iğne falan yaparlar dediğim gibi ben direkt beyin ve sinir cerrahisine gittim çok kötü bir şey bel ağrısı iğne ve ilaçlarla biraz rahatlarsınız

Benı

Crp de 12
Benim hem onlar üzerine ek de mide bulantısı dakika başı idrara ve o idrar yaparken aşırı bir yanma meydana geliyor ölüm gibi bir şey yani

X