kan tahlili ile ilgili bi sorum olacaktı

yasemin 1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
46
0
arkadaşlar benim bu ay adetim 5 gün geçti.bende eczanedeki testlerden 2 tane yaptım pozitif çıktı.bugunde kan tahlili yaptırdım poliklinikte.sonucu pozitif fakat biraz düşük dediler bi kaç gün sonra tekrar yatptımamı söylediler.size sorum acaba erken yapıldığı içinmi değer düşük olmuştur yoksa düşme ihtimali mi var.cevaplarsanız çok seviniri çok merak ediyorum teşekkürler

bende sordum fakat değer yokmuş sadece pozitif ya da negatif olarak bakıyoruz dediler.

Merhaba, geç yumurtlama omuş olabilir, garanti olsun diye öyle söylemişlerdir. 2 gün sonra gittiğinde değer iki katına çıkarsa sorun yok demektir. Sorun yoktur inşallah, sen gönlünü ferah tut canım.

benimde adetim 12-13 gün geçikti ve adetim saat gibidir.senin gibi 2 tane test yaptım evde pozitif gibiydi silik yani.Pazartesi hemen kan testi yaptırdım.Kan testinde negatif gözüküyor sonucuma göre ama bu karadar adet gecikmez dedi doktorum.Adet dönemie yakın zamanda gebe kalmış olabilirsin dedi. 2-3 gün sonra tekrar kan testi yapacağız dediler.Hatta bazı durumlarda kan testinde bile gözükmüyormuş.Bende sonucumu yarın alacam .herkezin adına hayırlısı . Allah her isteyene verir işallah.
Bu arada değerini sana mutlaka söylemeleri gerkir.Yani bu böyledir.hcg değerim kaç diye sorsaydın.Çünkü hcg değerine göre negatif yada pozitif diyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…