kan sulandırıcının yararı

funda72

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2008
4.470
6
52
doktor bey sorumu nereye soracağımı bilemedim ama acil bilgiye ihtiyacım var.ben 36yaşındayım 10yaşında kızım var.temmuzda kalp atımı durunca 7haftalık bebğimi aldılar.gene hamileyim.7+4günlüğüm şuanda.doktorum önlem olması için kan sulandırıcı iğne ve aspirin verdi.iğneyi 12hafta olacksın.aspirini 8ay alacaksın dedi.eğer embriyon sağlıklıysa iğnenin faydası olacaktır dedi.kalp atımını aldık geçen hafta herşey yolunda ama bu iğneyi hiç bir tahlil yapmadan verdi.pıhtılaşma sorunum varmı bilmiyoruz yani.acaba genede verilebirmi bu iğne?bebekte sakatlık yapar diye korkuyorum.tahlilsiz neden oluyosun diye kızdı ailem.doktorum yanlış bir kararmı verdi?kafam çok karışık ne yapsam bilemiyorum.
iğne heryerimi çürüttü ağlayarak oluyorum resmen.bide kalp ritmimi bozuyo iğne.dikkat ediyorum son 1haftadır.kalbim daha kuvvetli ve hızlı atıyo uyku uyumakta bile zorlanıyorum gece bazen.yan etki yapmış olabilirmi?12hafta kullansam faydası olurmu gerçekten keseyimmi yoksa?açıklayıcı bir bilgi verirseniz çok sevineceğim

Merhaba funda72,

Bana göre tahlil sonuçlarına göre hareket etmek her zaman için en doğru hareket olacaktır. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru-etkili tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün
Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

cevap için çok teşekkür ederim doktor bey.peki bu tahlili iğneyi olurken yaptırsam sonucu yanlış etkilermi? ve herhangi bir gün yapılabiliyomu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…