Kan Sulandirici ve Doğum Çantası

Olivia20

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2024
360
155
31
Merhabalar 31 haftalik hamileyim kan sulandirici kullanıyorum doktorum 36.haftada bırakacağımi söyledi ama siz ne zmaan bıraktınız bunu merak ediyorum. Daha önce çıktığım bi doktor 32 de bırakman lazım demişti o yüzden kafam karıştı.Iki ayrı baslik açmak istemedim bir de deneyimli anneler doğum çantasını kaçıncı haftada hazırlamak lazım ya da diğer hazırlıklar için çevremdeki herkes 36 da 37 de yaptım diyor bu konuda da fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim:)

Ay çevreniz abartmış. 32de hazırdı benim sonra uğraşamam diye. Kan sulandırıcı hap ve iğne kullanıyodum hap 32de bıraktım iğne son hafta doğumdan bir gün önce.

Merhaba ben 29. Haftada gelisim geriliği sebebi ile doktorum reçetesi ile günlük aspirin aldım 3 gün sonra kanama başladı ve üniversite hastanesinde doktorlar aspirin kesti. Bu hafta hamilelikte hiçbir etkisi yok dendi bana perinotolog tarafından ve çift doz ciğer geliştirici ile erke n doğuma hazırlandım 7.gun erken doğum gerçekleşti. Doğum çantası süt sagma makinesi hazır olmalı

Bende bir daha sorayım o zaman aspirin. Hazırlayacağım bende hemen simdi bebeğinize bol sağlık diliyorum .hamilelikte gerçekten ne olp olmayacağı belli olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…