Kan sulandırıcı iğne acil

Dengirrr

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2023
145
109
30
Merhaba kan sulandırıcı igne oksapari kaçıncı haftaya kadar kulandinz tüp bebek doktorum 32 de Bırak dedi ama doğum takip doktorum 37 ye kadar devam etmemi istedi kararsız kaldım sizler kaçıncı haftaya kadar kullandınız

Doktor kaçıncı haftaya kadar diyorsa o kadar kullanacağım ben, şimdilik bir şey demedi. Coraspin kullanıyorum ben de. İki doktora da farklılığın nedenini sorabilirsiniz. Buradan cevap almanız zor

Doğum takip doktorumu dinlerdim.
Ben 34. Haftadayım hala devam ediyorum.

Ben hap da kullanıyordum. Hapı 32de bıraktım. Iğneyisezaryenden bi gün once bıraktım. Doğum ani olsa aynı gün bile vurulmuş olacaktım yani. Iğne vurulup da doğuma giren arkadaşlar vardı burda sorun yaşamadılar.

Bu herkeste farklı. Ben test yaptırmıştım heterozigot iki değer çıkmıştı. Doktorum o değerlerin düşüğe sebep olacağını düşünmediği için ben 3 ay bitimde doktorum bırak dediği için bıraktım. Sizin farklı olabilir durumunuz. İki doktora da sorun neden 32 ya da 37 dediklerini. İçinize sinmiyorsa üçüncü bir görüş alırsınız.

Doğurana kadar kullandım ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…