Gebeliğe Hazırlık Kan sonucunu öğrenmek için

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

tokalak

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ocak 2020
480
272
31
Saglik ocaginda kan tahlili verdim genel olarak birde gebelik ogrenmek icin ama aile hekimimiz korona olmus sonuclari alamadim baska dr da vermiyo dediler ama daha once almistim nereden ogrenebilirim sonuclarimi enabiza da dusmedi

Saglik ocaginda kan tahlili verdim genel olarak birde gebelik ogrenmek icin ama aile hekimimiz korona olmus sonuclari alamadim baska dr da vermiyo dediler ama daha once almistim nereden ogrenebilirim sonuclarimi enabiza da dusmedi
Sabaha düşer muhtemelen e nabıza ama kurumdaki baska bir aile hekimine yonlendrrler sizin doktorunuzun hastalarını. Normalde oyle olur yani. Tahlıl yaptrp kurumdaki baska bır doktordan sonuçlarımı aldgm oldu yani benm.

Sabaha düşer muhtemelen e nabıza ama kurumdaki baska bir aile hekimine yonlendrrler sizin doktorunuzun hastalarını. Normalde oyle olur yani. Tahlıl yaptrp kurumdaki baska bır doktordan sonuçlarımı aldgm oldu yani benm.
2 gun oldu enabizda yok yarina randevu aldim bu sefer oyle gidicem sonuc icin

2 gun oldu enabizda yok yarina randevu aldim bu sefer oyle gidicem sonuc icin
E nabiza dusmeyebilir çünkü sonucu doktor açmadan o sonuçlar e nabiza gecmiyormus yani doktor görüntülemeli ilk elinizde barkod numarası varsa ilk sağlık kurumundan bakabilirsiniz tahlil sonuçlarına

E nabiza dusmeyebilir çünkü sonucu doktor açmadan o sonuçlar e nabiza gecmiyormus yani doktor görüntülemeli ilk elinizde barkod numarası varsa ilk sağlık kurumundan bakabilirsiniz tahlil sonuçlarına
Himmm barkod yok malesef bugun bidaha ugrucam diger doktorlar bakar insallah

İnşallah rica edin veya numarasını isteyin hemsireden ama normalde bir doktor yoksa diğer doktorlara bolustuyorlar hastaları mağdur etmemek için bakmaları lazım
Gttim bugun baktilar dun normalde izin gunu oldugu icin sistemi kapali oluyormus 😕 kanimda bozulmus galiba pihtilasma olmus tekrar vercekmisim

X