kan sonucu ve belirtilirim cildiricam

glsmhmt

Guru
Kayıtlı Üye
28 Mart 2013
1.709
1.895
Kizlar tam iki haftadr kasiklarimda batma oluyor akintim olyor adet tarihinden bir gun once beta baktrdim 1.20 cikti bgun bat tarhim ve geoen giden yok agri belirtide yok bu beta yukselirmi gec donnme olavilir mi adetim 28 gune bir olyor gununu sasmaz hic duzenlidir bu kasik batmalari beni yaniltmis olabilrmi bilemiyrum ama merakten dusunmekten cildiricam bilgisi olanlar lutfen yardim edin bana hic adet belirtim yok

Kizlar tam iki haftadr kasiklarimda batma oluyor akintim olyor adet tarihinden bir gun once beta baktrdim 1.20 cikti bgun bat tarhim ve geoen giden yok agri belirtide yok bu beta yukselirmi gec donnme olavilir mi adetim 28 gune bir olyor gununu sasmaz hic duzenlidir bu kasik batmalari beni yaniltmis olabilrmi bilemiyrum ama merakten dusunmekten cildiricam bilgisi olanlar lutfen yardim edin bana hic adet belirtim yok
Geç döllenme olsa kaç gün olur ki? 3 hafta geç döllenme olamaz heralde. Bugün yarın olursun canım. Ümit veremiyorum şahsen çünkü kan değerin ortada :KK42::KK61:

Bende bilniyorum ama kan degeri 0 cikip hamile kalanlrda varmis ya ondan umitleniyrum birazda

cnm ben adetten 4 gün önce kanda baktırdığımda 0,1 çıkmıştı.
adet günümü 2 gün geçince ewde test yaptm silik çıktı,biraz sabret

cnm ben adetten 4 gün önce kanda baktırdığımda 0,1 çıkmıştı.
adet günümü 2 gün geçince ewde test yaptm silik çıktı,biraz sabret
Simdi kan degerin kac canim ben adetten bir gun once yaptirdim 1.20 cikti agliyrum sinirimden ya moralim bozuldu ya esimde yok olan bisey icin ne ugrasyn dedi tartstik ama hamileymisim gibi geliyor

UOTE="Lasya, post: 37846081, member: 557460"]kan değerim 0,1 di cnm.[/QUOTE]
Canm bend 1.20ydi dun bgn idrr testi yaptim silk cizgi cikti umdmu kaybettim adette olmdm bgun aksgimda batmada yok agrida yok ne biliyim ya umudumu kayvettim ben

UOTE="Lasya, post: 37846081, member: 557460"]kan değerim 0,1 di cnm.
Canm bend 1.20ydi dun bgn idrr testi yaptim silk cizgi cikti umdmu kaybettim adette olmdm bgun aksgimda batmada yok agrida yok ne biliyim ya umudumu kayvettim ben[/QUOTE]
silik çizgiyse yeni oluşmuş bir gebelik de olabilir canım sen bikaç gün daha bekle öyle kan testi yaptır. bir bakarsın göbüşte bebek vardır belki de :)

UOTE="Lasya, post: 37846081, member: 557460"]kan değerim 0,1 di cnm.
Canm bend 1.20ydi dun bgn idrr testi yaptim silk cizgi cikti umdmu kaybettim adette olmdm bgun aksgimda batmada yok agrida yok ne biliyim ya umudumu kayvettim ben[/QUOTE]
cnm silik çıktıysa yeni gebeliktir,bnmde silik çıkmıştı.farklı marka bi test daha al tekrardn bak.
kasıgında batma olayabilir ben şuan 4,5 aylık hamileyim ne bi bulantı ne de aşermem oldu çok şükür illa bariz bi belirti olacak die bişi yok.

Bende seninle ayniyim dundu reglim bugünde yok bende birgün önce baktirdim 0.161 çıktı testinde silik çıkmıştı üstelik yarın ilk idrarimla tekrar test yapicam onuda yanımda goturucem doktora

ben hamile degilmişim doktra gttım ıkı tane kıstım varmıs bırı 2 cm dgerı 3 cm adet oldum ve camur gbı ınsallah atyrumdur kıstlerımı

X