Kan Sonuçları

CloudCloud

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2022
582
157
32
Merhabalar uzun zamandır bebek istiyoruz ama olmuyor eşim sperm testi yaptırdı sonuçları temiz doktorum benden de bazı testler istedi yaptırdım ama randevuma 1 hafta var anlayan yorumlayabilir mi acaba normal mi testler adetin 4. günü yapıldı

Eklentiler

• 844D0B3D-9A71-4F83-91AE-DD87A80B4F5B.jpeg
    844D0B3D-9A71-4F83-91AE-DD87A80B4F5B.jpeg
    257 KB · Görüntüleme: 80
Merhabalar uzun zamandır bebek istiyoruz ama olmuyor eşim sperm testi yaptırdı sonuçları temiz doktorum benden de bazı testler istedi yaptırdım ama randevuma 1 hafta var anlayan yorumlayabilir mi acaba normal mi testler adetin 4. günü yapıldı
Hormon testi bende olmuştum sanki seninkiler yüksek canim hormonlarda sıkıntı olabilir kendi sonuclarimla karşılaştırdim ama insallah yaniliyorumdur

Canım hayıt hapı kullan tamamen bitkisel agnuscaston adetin ilk yada 2. Gününden başla 15 gün iç yükseleni düşürüyor düşük olanı olması gereken seviyeye getiriyor nacizane tavsiye birde bebek istiyorsan .... Benmkilerde dengesizdi pko vs vs...

Canım hayıt hapı kullan tamamen bitkisel agnuscaston adetin ilk yada 2. Gününden başla 15 gün iç yükseleni düşürüyor düşük olanı olması gereken seviyeye getiriyor nacizane tavsiye birde bebek istiyorsan .... Benmkilerde dengesizdi pko vs vs...
Doktorun yazması gereken bir hap mı acaba değilse de nerden alabilirim

İki kez hamile kaldm ilki 9 yaşında seneler sonra ikincinci kez hamile kaldm 5 aylıkken nisan ayında kaybettim 😔
Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın inşallah bende bugün kan testi verdim yarın sonuçlarım çıkacak idrar testi pozitif çıktı doktor hamile görünüyorsun dedi umarım hamileyimdir ilk bebeğim olucak umarım tekrardan anne olursun 🙏🥰

Allah kimseye evlat acısı yaşatmasın inşallah bende bugün kan testi verdim yarın sonuçlarım çıkacak idrar testi pozitif çıktı doktor hamile görünüyorsun dedi umarım hamileyimdir ilk bebeğim olucak umarım tekrardan anne olursun 🙏🥰
Amin canım inşallah hayırlısıyla hamilesindir sonucunu bana da haber verirsen sevinirim rabbim gönlüne göre versin inşallah 🙏🏻

Kızlar bişey sorucam pazartesi kan verdim 30.58 çıktı bugün yaptırdım başka hastanede bugün 34,68 çıktı böyle yaşayan var mı aranızda

Hic yasamadim bilmiyorum ama 2 Günde 2 kat artması gerekiyor diye biliyorum kan testini tekrarla istersen inşallah sorun yoktur
Teşekkür ederim yorumun için benim aslında pazartesi ilk kan verdim akşam 9 falandı saat bugünde dayanamdım en yakın yere gidiyim veriyim dedim 48 saat tam dolmamıştı farkediyomu saat onu da bilmiyorum da bu sonucu görünxe yıkıldım resmne

Teşekkür ederim yorumun için benim aslında pazartesi ilk kan verdim akşam 9 falandı saat bugünde dayanamdım en yakın yere gidiyim veriyim dedim 48 saat tam dolmamıştı farkediyomu saat onu da bilmiyorum da bu sonucu görünxe yıkıldım resmne
Kötü düşünme umarım normal değerlerdir kan testini birkaç gün sonra tekrarla canim

X