Kan şekerim düşüyor

Bayanmatmazelelmas

Zayıflama hikayem olsun istiyorum
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2016
121
193
26
Merhaba arkadaşlar bana yardım ediiin zayıflayamaya çalışıyorum aslında diyet yapıyorum denilemez sağlıklı beslenip spor yapıyorum günlük 2 litre su içip ara öğün yapıyorum. Lakin iki gündür bişey var okuldan eve gelir gelmez bişeyler oluyor sanki gözüme perde çekiliyor herşeyi yiyesim geliyor porsiyonları şaşırıyorum özellikle de tatlıya karşı zaafım var Tahlillerimde sorun yok psikolojik mi bilmiyorum Böyle giderse kilo veremiycem yardım edin bi öneriniz var mı vereceğim kilo 8 kg 2 ayda vermek istiyorum lütfen tecrübeliler yardım etsin...

Merhaba arkadaşlar bana yardım ediiin zayıflayamaya çalışıyorum aslında diyet yapıyorum denilemez sağlıklı beslenip spor yapıyorum günlük 2 litre su içip ara öğün yapıyorum. Lakin iki gündür bişey var okuldan eve gelir gelmez bişeyler oluyor sanki gözüme perde çekiliyor herşeyi yiyesim geliyor porsiyonları şaşırıyorum özellikle de tatlıya karşı zaafım var Tahlillerimde sorun yok psikolojik mi bilmiyorum Böyle giderse kilo veremiycem yardım edin bi öneriniz var mı vereceğim kilo 8 kg 2 ayda vermek istiyorum lütfen tecrübeliler yardım etsin...
gözlerin karardıgında 1 kaşık bal veya recel ye.

Mesela bir önerin var mı?

tarçın şeker isteğini bastırmakta bayağı yardımcı oluyor. Ben de bugün deneyeceğim ama gece bekletilen yulaf tarifi buldum onu hazırladım. Yulaf süt yoğurt biraz bal ve tarçın koydum bir kavanoza dolaba attım. Yarın sabah kahvaltıda deneyeceğim. Güzel olursa yazarım. Ben de kilo vermeye çalışıyorum benim de tatlıya dayanamama olayım var. Muzu yoğurt içine doğrayıp tarçın atıyorum üstüne bazen o da çok güzel oluyor. Hatta bunu blenderdan geçirip buzluğa atıp dondurma bile yapabilirsiniz. Yaz da geliyor. Onun dışında az şekerli kek vs yapabilirsiniz onlardan çok yiyorsanız. Daha ayrıntılı konuşabiliriz isterseniz mesaj atın :)

1 porsiyon sütlü tatlı tüketebilirsiniz,az şekerli kendiniz yapın
Bunu yiyince ,diyetinizden 1 dilim ekmek,1porsiyon meyve ve 1 kase yoğurt/1 sb süt ü çıkaracaksınız unutmayın :KK66:

Şeker yüklemesi yapıldı mı? Yapılmadıysa bir de gizli şeker var mı diye baktırın bence. Yoksa öğün sıklığınızı arttırın. Elinizin altında kuru kayısı kuru incir falan bulundurun çok gözünüz dönerse 2-3 tane yiyin.

Benimde kan şekerim hep düşüktür. Elma, tarçın, muz yendiğim zaman daha da düşer hep. Ben bu kriz anlarında kuru kayısı, hurma tüketiyorum yanında şekersiz kahveyle kan şekerim düşmüyor bu şekilde.

X