Gebeliğe Hazırlık Kan pıhtılaşması

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benim 6 ay oldu ikinci kürtajdan sonra hiçbir ilaç kullanmıyorum sadece hamile kalınca gel dedi bekliyorum işte bende
Banada aynı şekilde 3 heterozigot çıktı hamilelik olursa yeniden o zaman oksapar başlarız dedi homozigot çıkanlara sanırım önden başlatıyor ilaca korunmayan kişilerde

Banada aynı şekilde 3 heterozigot çıktı hamilelik olursa yeniden o zaman oksapar başlarız dedi homozigot çıkanlara sanırım önden başlatıyor ilaca korunmayan kişilerde
Geçenlerde doktoru değiştirdim Başka doktora gittim coraspin kan sulandırıcı hap verdi daha önceden Alman lazımdı dedi 6 gün oldu başlayalı

Eklentiler

• C2B50407-A547-428F-A773-874BA17E8193.jpeg
    193,6 KB · Görüntüleme: 28
Evet homozigot 2 heterozigot var sizde bende 3 hetero var bemde başlasam aslında önden coraspirine

Daha önce başlamam gerekiyormuş öyle dedi yeni doktorum 3 Aydan fazla kulanmadım araştırdım kullanman lazım falan dediler bende doktora değiştirdim yeni doktorum da aynısını dedi hamile kalıncan tekrar gelirsin dedi bakalım artık hayırlısı

Benim 6 ay oldu ikinci kürtajdan sonra hiçbir ilaç kullanmıyorum sadece hamile kalınca gel dedi bekliyorum işte bende
Benimde kurtajdan sonraki 2 dr um öyle dedi son gittiğim jinekolog aspirini vermişti çok dr değiştirmeyi tavsiye etmem ama başka dr görünmende fayda var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…