Kan pıhtılaşması sonuçlarım

MlsFzl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2022
167
60
30
Merhaba kızlar iki yıl önce düşük yaptığım için pıhtılaşma testi yaptırmıştım be böyle çıkmıştı kusura bakmayın başka dilde yazıyor ama sorun şu 2 yıl içinde bir değişme olmuş olabilirmi yoksa genetik mi bu hep böyle mi kalır çünkü tekrar düşük yaptım kan sulandırıcı iğne ve hap kullanmama rağmen Sadece PAI 1(4G/5G) Homozigot diğerleri normal
IMG_9001.jpeg

Bende de aynı problem var. Trombofoli panelinde homozigot görünüyor 3 defa düşük yaptım kan sulandırıcı iğne ve hap kullanıyorum ama problem devam ediyor genetik bir durum, düşük seviyede bir pıhtılaşma olduğu söylendi hep embriyo da genetik problem var diye yaklaşıldı ama genetiği sağlıklı gelen embriyo da aynı sonuç oldu

Bende de aynı problem var. Trombofoli panelinde homozigot görünüyor 3 defa düşük yaptım kan sulandırıcı iğne ve hap kullanıyorum ama problem devam ediyor genetik bir durum, düşük seviyede bir pıhtılaşma olduğu söylendi hep embriyo da genetik problem var diye yaklaşıldı ama genetiği sağlıklı gelen embriyo da aynı sonuç oldu
Aynen benimde öyle oldu canım en son hamileliğimde genetik embriyo transferi olmuştum yine sonuç aynı iğne ve hap kullanmama rağmen başka yerlerdede okudum tehlikeli olanlar M le başlayanlarmış benim öyle değil ama neden böyle oluyor

Doktorun bana şimdi histeroskopi önerdi onu yaptıracağım transferden,önce kan sulandırıcı ve iğneye başlayacağız geçen defa transfer günü başlamıştık bir de böyle denenecek bakalım

Doktorun bana şimdi histeroskopi önerdi onu yaptıracağım transferden,önce kan sulandırıcı ve iğneye başlayacağız geçen defa transfer günü başlamıştık bir de böyle denenecek bakalım
Hakkınızda hayırlısı olsun bende histeroskopi olmuştum🙏🏻

Merhaba kızlar iki yıl önce düşük yaptığım için pıhtılaşma testi yaptırmıştım be böyle çıkmıştı kusura bakmayın başka dilde yazıyor ama sorun şu 2 yıl içinde bir değişme olmuş olabilirmi yoksa genetik mi bu hep böyle mi kalır çünkü tekrar düşük yaptım kan sulandırıcı iğne ve hap kullanmama rağmen Sadece PAI 1(4G/5G) Homozigot diğerleri normalEki Görüntüle 3460818
Benimde

Suanda aynisi basima
Geldi 2
Kesemde bos

Kızlar benimde pıhtılaşmam var iğne ve coraspin de kullansam da olmadı yine bozuldu kese

X