Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar bugun başıma geleni sormayın ignem bitti bulamadık eczanelerde ara ara ara zar zor buldum ama vuruldum..bişey sorcam bu igneler raporluda olsa yüzdesi ödeniyor mu

kızlar bugun başıma geleni sormayın ignem bitti bulamadık eczanelerde ara ara ara zar zor buldum ama vuruldum..bişey sorcam bu igneler raporluda olsa yüzdesi ödeniyor mu

evet canım ödeniyor ama rapor yazacak sana dolktorun eczacı da sadece yüzdesini alacak ee nasılsın canım hamilelik nasıl gidiyo kaç haftalık oldu hangi doktora gidiyosun canım mutlaka araştırma hastanesine git benim yaptığım hataları yapma buarda iğnenin dozajı kaç.hele sen bi doğur senden aldım ilhamla hemen ben dedoğuruvericem çok özledim.testi yapıp eşime sarıldığım günleri hep sevincim kursağımda kalsa bile okadar özledim.mirmirmirmir

canım ya bu dediklerinin bende hepsini yaptım ama yinede hiç bişey olmadı.sinirlerim bile bozuldu.ben yumurtlamıyom dedim kendi kendime.ne zaman liste tutmadım o ay hamile kaldım ya bu işler hesap kitapla olmuyo saldım çayıra mevlam gayıra olacak canım.

canım çıkardık raporu 10 luk igneden 3 kutuya 40 tl aldılar...rapora ragmen.. Canım bu sefer ki hamileligimde bebegim cetin ceviz cıktı mide bulantım çok var bel agrım tiskinti...ama çok şükür yolunda gidiyor bu çarşamba kalp atışınıda duyduk...6 hafta 4 günlük şu an ..rabbim inş tamamına erdirir en kısa zamanda darısı sana bırakın şu yumurtlama gününü hesaplamayı falan kafaya takınca olmuyor bu kesin oluruna bırakacan caresi yok...duanı eksik etme benden

kızlar bugün lütfü beyde son kontrolüm vardı. yaa çok az kaldı ve ben çok heyecanlıyım. kızım gayet sağlıklı imiş. 3 kilo 150 gr olmuş doktorun söylediğine göre normal doğum için hiçbir engel yokmuş. bakalım ayın 31ine kadar bekleyeceğiz eğer hanımefendi kendi gelmezse sezeryan olacağım. ama doktor artık doğum şeklini almış o tarihe kadar büyük ihtimalle olur dedi. yani 10 gün falan sonra olabilir dedi. kızlar normal doğum olacağı için heyecan, korku ve kaygı hepsi birbirine girdi. inşallah hayırlısı bekleyen tüm arkadaşlar bebişlerimize kavuşuruz.

funda80 canım seni çok merak ediyorum ne yaptın bi haber ver.

arkadaşlar yazılanları okuyorum ama çok fazla cevap yazamıyorum kimseye malum artık bilgisayarın başında fazla kalamıyorum. kendinize çok iyi bakın öpüyorum hepinizia.s.

büşracım gene gelmişsin.bu sefer bize iyimisin değilmisin biraz bahset.
meraktayız.

İnan artık hiç bişeye inancım kalmadı yeniden bebeğim olacağınada inancım kalmadı her seferinde aynı şey hayal kırıklığı artık hiç bir şey istemiyorum acı çekmek istemiyorum

büşracım allah sabır versin yarını atlatınca güzel bir tatil yap canım. biraz dinlen..bolbol dua et. allahım bir daha yaşatmasın

Saol canım allahım hiç kimseye yaşatmasın

Toparlayamadım kendimi hala elim hep karnıma gidiyor sonra ağlama krizine giriyorum canım çok yanıyor

BÜŞRA canım çok geçmiş olsun yeni gördüm Allah birdaha bu acıyı yaşatmasın canım inşallah bir sonraki hamileliğinde bebişine kavuşursun canım üzülme

Saol canım ama artık uzun bir süre bir daha hamile olmak falan istemiyorum aynı acıları bir daha yaşamak istemiyorum ben

Saol canım benim içimdeki acı geçmiyor rahat olamıyorum bu sefer herşey iyi tedavi oluyorum diyordum doktorumda bebeğin çok iyi gelişiyor bu sefer olacak inşallah ddedi ama yine olmadı herşey bukadar iyiyken neden olmadı neden düşünmekten kafayı yiycem

büşracım benimde aklım sende inan sana cok üzüldüm rabbim bol sabır versin kolay degil ....kendini soyutlama öyle bekliyoruz seni buraya

Saol canım kendimi biraz iyi hissedince hemen girdim zaten topiğe iyiki varsınız

Büşracım ,umarım bu acıyıda atlatabiliriz.Benim için çok güzel dileklerde bulunuşsun ama bende bebeğimi bugün kaybettim,kaderimiz böyleymiş,Allah yardımcımız olsun.

Çok üzüldüm canım benim allahım bir daha yaşatmasın inşallah

büşra çok çok geçmiş olsun. inan çok üzüldüm. allah bir daha yaşatmasın bu son acın olsun inşallah ....

Amin inşallah canım

ya büşradan haber var mı???

Canım salı günü kürtaj oldun kürtajdan sonra doktorum rahmimde perde olduğunu söledi ve bundan önceki kürtajını yapan doktor nasıl görmemiş dedi bundan önce 2kere kürtaj oldum ama ikiside fark etmedi hatta ben ilk gittiğim doktra başka şikayetlerimden dolayı rahmimde şekil bozukluğu olabilirmi dediğimde saçmalıyorsun büşra dedi bana ama rahmim bir perdeyle 2ye bölünmüş 1ay sonra tekrar operasyon geçiricem ama bebeğinin kalbinin durmasının sebebinin bu olduğunu sanmıyorum dedi doktorum şimdi bebekten doku örneği alındı ve bebeğin genetik incelemesi yapılıyor herşey orda ortaya çıkacak doktorum büyük ihtimalle kromozomlarınızda bozukluk olabilir dedi umarım öyle birşey yoktor.

CANIM NERELERDESIN SEN YAAA OZLETTIN VALLAopuyorumnanaktan BISIYLER KARISTIRMIOSUN DIMI BIZDEN HABERSIZlmaz:

güzelim merak etme kromozom bozukluğu olma ihtimali çok düşük.
ama perde olupta teşhis edilmesi iyi birşey.
tekrar geçmiş olsun canım:teselli:

olsun canım onemlı olan senın saglıgın sen ıyıleste yıgenlerımızde saglıklı yerlere gelsınler buyusunler ve dogsunlar canım

CANIM BEN YURT DISINDAYIMYA ACABA DIORUM BURDA UYGULAMA FARKLIMI DRUM HIC BAHSETMEDI BANA ASIDAN FALAN BEN SIZLERDEN DUYDUM BOYLE BISIYI ACABA DAHA SONRA GITTIGIMDE MI YAPACAKKI YANI BI BILGIM YOK CANIMopuyorumnanaktan

masallah canım kızınada sanada allahım saglıkla hayırlısıyla krtarsın ınsallah

merhaba arkadaşlar 2 gün kaldı karyotip sonucumun cıkmasına meraktan ölecem valla lütfen dua edin karyotipte genetik bir sorun cıkmasın

canım cok buyuk gecmıs olsun ınsallah en kısa zamnda kendını toparlarsın canım yenıden saglıkla hamıle kalıp bebısını dogurursun

canım cok buyuk gecmıs olsun ınsallah en kısa zamnda kendını toparlarsın canım yenıden saglıkla hamıle kalıp bebısını dogurursun

Çok saol canım ama benim inancım kalmadı artık onun için tekrar hamile kalmak istemiyorum.
Allahım inşallah senin bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…