Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızzzlar yorum istiyorum kaydirigubbakcemile

canım benim normal zamanda 240 civarıydı,şu an 168 e düşmüş alt sınır 150,dr. normal dedi.zaten arada bir kontrol edicek sanırım.yani seninki çok düşük değil.düşmesi vücudun herhangi bir yerinde kanama olursa tehlikeli diye biliyorum.

kızzzlar yorum istiyorum kaydirigubbakcemile

canderyacım akıntı olması sart deil sen ona takılma.üstelik yumurtlama illa tahmin ettiğmiz günde olucak die de bişey yk yerimseniben.sen her ihtimale karsı calısmalarını regl gününe kadar devam ettir.bence ates ölçmenede gerek yok ki bu ölçüler düşük.yani tahminimce suara yumurtlama yok.atesi nerden ölçtüğünü bilmiyorum ama bu tür atesler makattan ölçülür ve sıcaklığın 36 ının üstünde olması gerekir.dediğimi gibi bitanem sen bunlara bu kadar taklma.calısmalarını hergün özellikle sabah erken saatte yap.vucut ve spermler dinlenmiş oluyor cünkü.sonrasınıda allaha bırak :Saruboceq:

celen naber canım nerelerdesin

canım..iiyim siz nasılsınız :asigim: biz doğum günü kıslıkizin derken baya hareketli ve güzel günler gecirdik :dance: asıl sen anlat delikafadulden nasıl gidio bakalım annelik hazırlıkları :1hug: cem beye mi gidiosun hala?hamileliğinde bi sıkıntı falan varmı

Canim kocisine gecmis olsun, sende kendine dikkat et sanada bulasmasinŞeniz

geçmişi çok okuyamadım ama çalıkuşucum tatlım hayırlı sağlıklı ve şekermi şeker bir evlat nasip etsin rabbim sana.

..

Saol canikom benim. Sanada Rabbim saglikli evlatlar versin. Şeniz sabah sabah niye bu kadar erken kalktin kis.

canım sen nasılsın seni merak ediyordum göremedim bayağıdır umarım herşey yolundadıra.s.

canım tasındık o yuzden gıremedım sukur ıyıyızzz sen nasılsınnnn

canım ınsalllah en kısa zamanda senın ve ısteyen arkadsların gobıslerı dolar benım bıldıgım ates gıderek ertması gerkıyo hersey gonlunce olsunnnn

LİMBURGGG DİNAMİSSSS ılk asılarınızı oldunuzmu canım ben bu hafta oldum.......

RAVZA kac ayklık dogum yaptı ınsallah guzel haberlerle gelırrrrr.....

kızlar bıde hamılelıkte burun kanamaları normal dımı dun gece burnum kanadı esım bı telaslandı sormayın odadan cıkmak ıstedım kapıyı acmıyo habırte bıseyler arıyo sen ac su kapıyı dedım yaaa avucum kanla doldu ama cok sukurr uzun surmedııı..... bıde artık yatamıyorum gecelerı huzursuzluk basıyo bı saga bı sola sırtustude yatmak ıstemıyorum rabbım hepımızın yardımcısı olsun ınsalllahh

iyiyiz canım çok sağol bu arada nice mutlu sağlıklı yıllara canım,,,cem beye gitmiyorum bucada aylin hanıma gidiyorum çok ilgili memnunum şimdilik onunla başlamıştım onunla devam ediyorum canım yoksa gidecektim cem beye,,,,hamileliğimde sıkıntı yok şimdilik çok şükür 8.haftamda 2 gün kanamam olmuştu sonra geçti haftaya cumartesi de 2li tarama testi için gidecez inşallah bir sorun çıkmaz dua et bana şu testini de hayırlısıyla atlatsam biraz daha rahat nefes alıcam

canım koltuk altından ölçüyorum.
ve sabah uyanır uyanmaz ölçtüğüm için vücut ısısı biraz düşük oluyor uykudan hemen kalkınca.
ama bugün çok başım dönüyor ve midem bulanıyor.
off yaaa:bbo:

kızlar ben iyiyim dinleniyorum umarım hepinizde iyisinizdir haber vereyim dedim kendinize çok iyi bakın görüşmek üzere

canım akıntı olması şart değil benim bildiğim kadarıylaaa.
dercelerine gelince git gide atması gerektiğini ve regl olacağın arada düşmesi gerekio yani şimdilik yükselmede canıncım inş düşmezzde bebiş gelir bu ay sana

umutluyuz
canım ravza 7 ayın içindeydi doğum yaptığında nete girmediğine göre minik yağmurla uğraşıyo korkulacak bişi olduğunu sanmıyorum durumu gayet iyiydi son yazdığındaaaa

merhaba arkadasim bu tabloya gore henuz yumurtlamamissin yumurtalama oldugu gun atesinin diger gunlere gore dusuk olacagini farkedeceksin. bir de hergun iliski yasaman iyi bir sey degil en onemli olan seyi yani spermleri kalitesizlestiriyorsun iki gunde bir iliskiyi tavsiye ediyorlar bu yuzden.
akinti olmadan yumurtlama olmaz ama bu demek degilki sen akintini her seferinde farkedeceksin bazen sadece tuvalaette afedersin silince belli olur.
bir de mesala 30 gunde bir regle oluyorsun 30dan 14u cikar 16.gunde yumurtluyorsun demektir eger, 28 gunde regle oluyorsan yine eksi 14; 14. gun demektir surekli 14 cikartilarak tahmini yumurtlama da bulunabilir cunku bir kadinda luteal farz yani yumurtlama sonrasindaki donem an az 14 gundur. en fazla da 16 olur.
simdi tum bu bilgiler bastaki bir kac ay cok onemlidir ama sonrasinda sen zaten hem akintiyi kesfedeceksin hem de kasiklardaki yumurtlama sizisini ya da bunlara gerek kalmadan zaten birkac aya hamile kalicaksin; Insallah.

genciza bu kız seninmi kız ne kadar tatlı o öyle masallah.öyle koyma kız nazar ederler cnm bnm ya seker kız yanaklarına bayıldım sık bnm için bn braz acımasz sevrm:) acırım ama dayanmm:)

ya kızlar yni farlettim konuyu bn ilişkden 2gn sonra faln kasıklarımda agrı oldu ondan sonra sıcaklık bir yandan artıyor bir yandan azalıyr.4gün sürdü böyle şimdi halszlk var yumurtlama belirtisimi acaba adetm bu ayın sonuna meraktan catlıycm

bilgilerin için çok teşekkür ederim.
evet hergün ilişki önerilmiyor biliyorum ama benim normal olan adet tarihlerim 27-28 günde olur iken 3 ay önce geçirdiğim kürtajdan sonra 24 günde bir adet oluyorum.
ayrıca -14 çıkarılma hesabına göre geçen ay hamile kalmam gerekiyordu ama olmadım.bende yumurtlama dönemini kaçırmadan ilişkiye girmek istiyorum.bugün 14.gün kaçırmamalıyım ama bugünden sonra 2 günde 1 denemelere devam edicem

inşallah canım.hepimize gelir inşallah:lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…