Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

gecmis olsun cnm sagol ben iyiymde esim hasta insallah banada bulasmaz olsun kactiysa vardir bundada bir hayir zaten illaki olsun diye odaklanincada olmuyor bendede son durum haftaya sali kontrole gidecegiz esimle sonra bende devam calismalara hayirlisi tatlim k.i.b:1hug:

Son düzenleme:
ne pis hastalık bu ya!of bende ne yapacağımı şaşırdım artık zaten herşeyi olayın akışına bıraktım.herşeyi denedik ne olduç dörtdü de ölüp gitti.boşverdim artık.
cnm ne oluyor hani toparlanmistin dün yine birakma giden gitti birak arkana bakma stres yapma artik senin canin bu hersey olcagina variyor!lmaz:

Celenciğim çok geçmiş olsun

Allah esirgesin kuzunu :Saruboceq:

canım hoşgeldin yoksun uzun zamandır,geçmiş olsun hepsi aynı bu bebişlerin dün bizin kızda iyice tıkanmıştı tonimerle aspratörle sabaha dadar uğraştıma.s.

hepinize cok cok tskr ediyorum bitanelerim.allahım isteyen herkesin yüzünü güldürsün :Saruboceq:

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi:14 Ekim)
(celen35)........ CEMRE'MıZ ... 1 yaşındaaaa..........Rabbim sağlıklı, güzel bir ömür versin.. maşallah...
(şen).............. pelinsu..........11 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............6 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............5 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............5 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 2 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............2 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........1 aylık (10 eylül)
sido .................Doruk ........1 aylık (11 eylül)
eserizmir.......... Poyraz ..........4 haftalık (15 Eylül)
meryemmeryem......Hakan .... 3haftalık (25 eylül)
çiçeklara...............kuzusu kollarında... ikiside iyiler maşallah... (kız) (8 Ekim)
ravza1818(feride)......yağmur.... (küçük hanım sırayı bozdu, erken geldi... dualarınızı eksik etmeyin..)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
funda1980....................38 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................38 haftalık (kız)
sılaya..........................37 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............33 haftalık (kız)
smmm06.....................29 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................21 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........20 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........19 haftalık (kız)
nilüfersahh....................18 haftalık (erkek)
kardelen86.....................14 haftalık
simge............................14 haftalık
aslgkh...........................14 haftalık
gulsummm....................13 haftalık
_beray_.........................12 haftalık
göbete.........................11 haftalık
umutluyuz ....................11 haftalık
gülay30........................10 haftalık
melek76.......................10 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
hatice0666...................9 haftalık
kelebek01.....................8 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76.........................6 haftalık
hummu85......................6 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
GELEEEEEEVEERAAAAA - 1 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-3 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)
son listeden güncelleseydiniz keşke

selam şekerler sabah sabah uyku tutmadıda öyle bi bakayım istedim... topik hiç ilerlemiyor sanırım sayfa sayısı çok atmamış...
ravza çok geçmiş olsun allah ömürlü kılsın bebişini diyorum...
celencim nice uzun mutlu yıllar birliktelik diliyorum kızınla sana
kahvelokum tatlı mutlu güzel uzun yıllar diliyorum canım..
canderya mutlu yıllar canım
hamişlerrrrrrr tebrikler...
bu ayda hamişliğin kıyısından dönenler hadi bakalım önümüzdeki ay daha verimli günler diliyorum sizlere...
zemuszemus
SEVGıLER HEPıNıZE.
yahu ne kadar çok yeni arkadaş katılmış... sevindim amaaaa üzüldüğüm birşey var onlarda aynı acıyı yaşayacaklar yani düşüre kalka bir hayat bizimkisi dimi ama...

geçmişi çok okuyamadım ama çalıkuşucum tatlım hayırlı sağlıklı ve şekermi şeker bir evlat nasip etsin rabbim sana..

gülay canım kaçırmışım çok geçmişten bir sayfa açtım öylesine senin mesajını gördüm ikizlerinden biri kaybetmişsin inan çok üzüldüm... ama çoklu gebeliğin güzelliği yine elde var bir dimi... şaka bir yana rabim bu bebeğini ömürlü kılsın inşallah.

büşram geçmiş olsun dileklerimi bi de burdan yazayım... canım herşey yoluna gircek ve inşallah 2010 yılı bitmeden senin gibi tatlı büşracığı bana sevdirmeye getirceksin inşallah...

iyi dileklerin içim tşkler...a.s

kızlar hepinize günaydınlar olsun ben kaçıyorum.çünkü kursum var benim koca evde kafayı yemesin diye beni kursa yazdırmış.çünkü her düşükten sonra adamın kafasını etini yiyomda yazık ya! onun da kafası dinlensin...

herkese günaydınlarrr:))
ben bu ay calısmalara ara verıyorum kızlar kasıklarımdakı agrı bıtmedı ıltıhap yara cıktı bırde prolaktın yukselmesı derken ılaca baslıycam sanırım buay yapmıyoruz cok uzgunum tamda riskli yumurtlama gunlerıne gırmıs bulunuyorum ınsallah bı aksılık olmazsa herlade kasıma kadar beklıycez napalım allah daha buyuk dertler hastalıklar vermesın dıyorum yola devam eden calısmaları tam gaz suren arkadaslarım ınsallah bu ay ayırlı haberler verırler.

aslıhancım uzulme bak ben o lekelenmeyle 20 gun boyunca yatmıstım sonunda kanamam olmustu ınsallah senınde kaanamya donusmez tersıne doner umarım hersey donmezsede bosverrrr 1 ay daha kafana gore takılırsın ıstedıgını yaparsın ben oyle dusunuyorum hamıleyken yapamaycaklarım nelerdı dıyorum ve onları tadını cıkara cıkra yapıyorum sende bole dusun kendını cok uzme.allah herseyın hayırlısını versın hepımız ıcın ınsallah.

canım biraz dabeni bekle aralıkta başla çalışmalara ben de ozaman başlıycamkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

canım biraz dabeni bekle aralıkta başla çalışmalara ben de ozaman başlıycamkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kızz zaten sureklı bı engel cıkıyo onume yaa anlamadım gıtıı tam cocuk yapmaya baslıyoz hadı bı aksılık yok pıhtılasma falan derken soguyorum bazen cocuktan falan kendı kendıme cok kzııdıgım zaman cocuk falan ıstemıyorum artık yapmıycam dıyorum sonra gecıyo tabı ama napalım katlancaz her engelı ascaz ınsallah. bellı olmaz canım belkıde aralıga kadar korunmam gerekır kısmet artık bılemıycem.ama ınsallah hepmızı arka arkaya guzel heberler verırı yılbası gelmeden.

canım saol iyi dileklerin için
bu arada senin çalışmalar ne durumda.
benim bugün 14.günüm tam gaz
ama adamı artık çok zor kandırıyorum.
canına tak eti 1 haftaadıropuyorumnanaktan

merhaba kızlar.bendede kan pıhtılaşması var.
2 sene önce dvt geçirmiştim.
geçen ayda genetik mutasyon testlerim yapıldı.
bugün sonuçları aldım.
FAKTÖR V
MTHFR
PROTROMBİN
genlerimin hepside Heterozigot mutasyon çıktı.
benim gibi olan arkadaşlar varmı?
nasıl tedavi oluyorlar?bu şekilde bebeği olan varmı?

kızlar ya bugün adetimin 14.günü ama benim hiç öyle yumurtlama döneminde dendiği gibi
yumurta akı kıvamında akıntım yok.hatta hiiiççç ucundan bile yok.
vücut sıcaklıklarımıda yazayım size
adetimin 7.günü 35.0 derece ( çalışma yaptık )
" 8.günü 35.1 derece ( çalışma yaptık )
" 9.günü 35.6 "( çalışma yaptık )
" 10.günü 35.6 "( çalışma yaptık )
" 11.günü 35.7 "( çalışma yaptık )
" 12.günü 35.9 derece( çalışma yaptık )
" 13.günü 35.3 derece( çalışma yaptık )
" 14. günü 35.4 derece (BU AKŞAMDA KANDIRMAM GEREK ADAMI):lepi:
Yorumlarınızı bekliyorum

Çok teşekkür ederim canım Allah hepimize hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eder inşallah.

Kızlar gÜnaydın
sıze bırŞey soracam
benım tronbosıt deĞerlerım 800 900 cıvarında ydı
corasprınden baŞka ılaÇ kulllanmıyordum
hamıle kalınca doktor cleksan 0.6 baŞladı 15 gÜndÜr kullanıyorum
kan testı patırdım tronbosıtlerım 300 cıvarına dÜŞtÜ acaba bu dÜzeyde kalırmı yoksa kullandıkÇa dÜŞermı Çok dÜŞmesıdemı tehlıkelı deĞılmı

Hülya canim senin gecen kac yumurtan vardi simdi ne kadar var canim

Çalıkuşu arkadaşım benim ilk denememde 7 yumurtam toplandı.6'sı döllenmişti.5 Tanesi seçilip genetik inceleme yapılmıştı embriyolara.5 tanesinden 4 tanesi sağlıklı çıkmıştı.3 tanesini transfer ettiler.Sonuç biyokimyasal gebelik oluştu.Bu denememde ise sadece 3 yumurta büyüdü.Bir tanede 10,5 mm.İnşallah o da yetişirse 4 yumurtam olacak.Bana dr bu kez de sana blastokist embriyo transfer ederiz dedi.Zaten ben de öyle düşünüyordum.Dün sordum dr!a yumurta sayım az ama blastokist embriyo yapabilecekmiyiz dedim.Tabi yaparız.İlk seferki gibi kaliteleri iyi olursa öyle olacak.Ben akşam çatlatma iğnesi yaptım.Yarın yumurtalar toplanacak.Anestzi uygulanacak mı diye sormuştun.Evet aneztezi verilecek.Türkiye'de yumurtaları aneztezi verilerk topluyorlar.Hiç acı duymuyorsun o yüzden.Senin de sanırım yarın toplanacak.Hayırlısı olsun seninde canım.İnşallah kaliteleri iyi olur.Önemli olan kalite zaten sayı değil.Sen coraspin de kullanıyor musun aynı zamanda acaba?Ben ilk denememde ham coraspin hem 0,35'lik innohep kullanmıştım ama bu kez iğne kullanmıycam.Çünkü ben oğluma hamile olduğumu öğrendiğimde aspirine başlamıştık hemen.Yani hiçbirşey kullanmadan 4 hamileliğim oldu.Oğlumu da sadece aspirinle doğum yaptım.Çünkü bazılarında da hem aspirin hem iğne fazla gelip düşüğe sebep olabiliyor.Çünkü benim tüp bebek pozitifti ama tutnamadı sonradan düştü.Tabi senin hikayen daha farklı.Sana bol şans canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…