Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

hummucum
canım benim gözün aydın inşlah allhım kucağına almak nasip etsin bebişini
celencim
allah bağışlasın kuzunu uuyyyy gözleride çapak tutarmışş yerim ben onu yaaa cok cok geçmiş olsun daha nice yaşlara girsin inşlah annesi ve babasıyla minik zigotcan(yazmamıştım ama sizi hep takip etmiştim)
aslıhancım
canım senden nbrrr naptın bi gelişme varmı
ravzam
canım nirelerdesin merakta bırakma bizi yaz en kısa zamndaa

Canım sadece lekelenme var halen kanamam başlamadı,bekliyoruz bakalım,kürtajsız kendiliğinden düşük olur İnşallah,kürtaj edilecek bişey olmamıştır bence ama ne biliyim işte bu sefer kafam çok karıştı benim.Diğer düşüklerim hiç böyle olmuyordu.

merhaba kızlar.bendede kan pıhtılaşması var.
2 sene önce dvt geçirmiştim.
geçen ayda genetik mutasyon testlerim yapıldı.
bugün sonuçları aldım.
FAKTÖR V
MTHFR
PROTROMBİN
genlerimin hepside Heterozigot mutasyon çıktı.
benim gibi olan arkadaşlar varmı?
nasıl tedavi oluyorlar?bu şekilde bebeği olan varmı?

Peki sana hangi testleri yaptilarki simdiye kadar .
genetige bakildi esimle benim , bebeklerden parca alindi , bakildi kan tetleri yapildi, tiroite bakildi genetikte sadece protein s düsük ciktigi icin aspirin kullandim kan pihtilasmasi nedeni olabilir diye diger testlerdede birsey cikmadi benim cnm allah bagislarsa 1 tane oglum var o saglikli cok sükür zaten doktorlarin bana caresiz kaldiklari kisimda bu neden 1 tane saglikli ve digerleri düsüyor diye anlam veremiyorlar hayirlisi bekliycem allah büyük hepimizin ilaci onda:Saruboceq:

Canım Hacettepe de prof. olan Sinan Bey bana sizin gibi hastaların ilk gebelikleri sağlıklı devam edebilir ve sağlıklı çocuğunuz olabilir,ilk bebeğinizde düşürürseniz şansınız azalır çünkü diğer gebeliklerde bu rahatsızlık kendini daha çok belli eder demişti.Seninde o nedenle ilk çocuğun sağlıklı olabilir.Bende doktorlar ne derse onu aktarıyorum vallahi,benim ilk bebeğim düştüğü için ilkini kurtarabilseydik iyi olurdu şimdi şansımız azaldı demişti.(bu arada 4 düşüğüm var benim halen sağlıklı bir bebiş alamadım kucağıma ,İnşallah Allah bizlerede nasip eder)

cnm bilmiyorum kafam karmakarisik benim doktorumda türk oda bana kesinlikle düsük diger hamileligi tetiklemezdiyor bana dedigi " bana 17 tane kürtaj olmus bebegiinden kimisini düsürmüs kimisinede kendi istegiyle aldirmis bir hasta geldi ve suan saglikli bebegi var" dedi bende sok oldum yani diyor düsükten sonraki adetlerinde rahim yenilenir ve problem sifirlanmaz ama korkacak kadarda artmaz diyor anlamiyorum bizim isimiz allaha kalmis sana da gemis olsun cnm benimde 5 oldu allah korusun hepimizi

Kahve lokum canderya nıce muttlu tıllara canlarımmm

celennnn demek cemre 1 asına gırdı masalllah saglıklı ve guzel gunlerde buyusun ınsalllahhhh

ravzammmm ınsalllah guzel haberlelerle gelırsın dualarımız senınlee.........

canım nasılsın.kanaman nasıl??
senin 4+4 tü sanırım gebelik demi sonra kanaman başlamıştı.doğru mu hatırladım.

canım hoşgeldin yoksun uzun zamandır,geçmiş olsun hepsi aynı bu bebişlerin dün bizin kızda iyice tıkanmıştı tonimerle aspratörle sabaha dadar uğraştıma.s.

canım sen nasılsın seni merak ediyordum göremedim bayağıdır umarım herşey yolundadıra.s.

saol canım:)))

canım nasılsın.kanaman nasıl??
senin 4+4 tü sanırım gebelik demi sonra kanaman başlamıştı.doğru mu hatırladım.

Evet canım 4+4 iken lekelenmem başladı halen (ptesi sabahı) ama halen lekelenme olareak devam ediyor,kanama mertebesine erişemedi henüz.kanamam başlasa rahatlıcam bu durum çok sinir bozuyor.Kürtaj olmamı gerektirecek kadar büyük olmadığı için endişelenmek anlamsız geliyor ama kanama başlamadıkça tedirgin oluyor. gündür bekliyorum.Sen veya arkadaşlar,aranızda böyle bir şey yaşayan ve kanaması geç başlayan oldu mu?

Çok saçma biliyorum ama ilaçları kestiğim için ya hamileysemde ilaçlardan dolayı problem çıkarsa diye tedirginlik yaşıyorum.Yarında kanamam olmazsa doktora gidicem.

evet canım.benim 2. düşüğümde oldu.4-5 gün lekelenme oldu sonra kanamam arttı ve kürtaj oldum ama benim 6 haftayı geçmişti gebeliğim.
senin daha çok erken.
hcg takibi yaptınmı.
sağlıklı bir gebelik olma ihtimalin yok mu?
belki arada gebeliklerde olan lekelenmedir inşallah .

Çok saçma biliyorum ama ilaçları kestiğim için ya hamileysemde ilaçlardan dolayı problem çıkarsa diye tedirginlik yaşıyorum.Yarında kanamam olmazsa doktora gidicem.

en azından aspirine ve folbiole devam etsen diyorum ama.sen bilirsin.
yarın bir dr'a git ve hcg baktır.mutlaka hemde

aslıhancımm
benim tam 12 gün lekelenmem oldu günde ya bir damladan az yada hiç gelmiodu kahverengi bile değildi bulanıktı.benim salak dr. :mymeka: üstüne görüosun dedi beni oyaladı ben kürtaj olana kadr kanamam olmadı taki vajinadan ilaç verdiler hem sancı yaptı hem kanama yani biran önce git sen dr.a canım bekleme benceee bütün dualarım seninleeeee

Canim Celeniiiimmmmmm Şeniz hosgeldin.
Cemrecigimize cok gecmis olsun, haklisn kis gelince hastaliklarida beraberinde getiriyor.
Allah Saglik versin canikom.

Çalıkuşum ha gayret bitanem az kaldı, bi yerleştirsinler o yımırtaları sana gelsin çoğullaar :Saruboceq:

Tesekkür ederim Lidyammm evet bir yarin kaldi Insallah :Saruboceq: Cuma günü hersey yolunda gider.
Simdiden karnim gögüslerim davul gbi oldu :1shok: ve kocis dokununca basiyorum tokati valla.:mymeka:
Eeee ne yapayim ama cok aciyo :çok üzgünüm:
kızlar bugun hastaneden geldim bebegimizin kalp atışını duyduk rabbim inşşş. yolunda ilerletir her şeyi...
Canim hadi güzün aydin kalp atislarini duydugun an risk cok azaliyormus Allahim kucagina almayi nasip etsin
Allahim ogluna uzun ömür versin canim.
Haklisin hepimizin ilaci Rabbimde verende o alanda o

Papatyam canim benim iyi olduguna sevindim.Şeniz
Az kaldi annesi biraz daha dayan.:teselli: Bol bol dinlen :CüvCüv: sonra bebis gelince sende diger annelerimiz gibi bayagi yorulacaksin canimkafamçokkarıştı onun icin simdiden enerji depola.delikafadulden
Öptüm canim opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…