Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Günaydınlar:))

Papatya canım nasılsın? Biliyorum artık sonlardasın, ağırlaştın ama ıyi haberlerini yaz bize sakın unutma:)

Limburg, kahvelokum, zeynep, melek, çalıkuşu sağolun kızlar, inşallah sizler de diğer arkadaşlarımız da hep güzel haberler veririz buradan:)

Evet melekcim bana da bir resim verdi Eyüp bey, benim de çok hoşuma gitti, ilk kez bu kadar detaylı görünen bir resmi oldu kızımın:)

CANIM KAHVELOKUMCUM , gecikmeli kutluyorum ama şimdi öğrendim canım.. Doğum günün kutlu olsun tatlım.. Nice güzel yaşlara tüm dileklerin gerçekleşmiş olarak girmeni diliyorum..İyi ki doğdun , iyi ki varsın..Öpüyorum canım..

Dinamiscim inan şimri sana yazıyordum , güzel haberlerini okudum , gözün aydın demek istemiştim , yazmaya hazırlanıyordum , sen de beni sormuşsun. Canım gözün aydın , maşallah herşey yolundaymış çok şükür. Ben de iyiyim çok şükür .Artık haftada bir gelmemi istedi doktorum . Ellerim , ayaklarım davul gibi oldu. O kadar ilginç ki kollarım bacaklarım zayıf , fakat eller -ayaklar inanılmaz şiş , değişik bi görüntü , dün doktorum bazı tahliller istedi şişlikler için , albümin filan bakılması gerekiyormuş.34. haftada aspirini bırakmam söylenmişti , şimdiden bırakabilirsin dedi doktorcum , bugün aspirini bıraktım. Dün ilk defa NTS ye girdim , zaman zaman adet sancısı gibi sancılar oluyor , yalancı doğum sancısıymış onlar , normalmiş , ama gene de heyecanlanıyorsun. Allahım hayırlısıyla zamanında nasip eder inşallah doğumu. Hastane çantamı filan hazırladık .Şu sıralar mümkün olduğu kadar dinleniyorum. Böyle işte canım.Benden de haberler iyi çok şükür , senin de iyi olmana çok sevindim. Hep iyi olun inşallah , kızınla. Çok öpüyorum canım..

kahvelokum ve canderya gecikmelide olsa doğum gününüz kutlu olsun.yeni yaşınızda anne olmanız dileğiyle.........

saol canım.amin inşallah.tüm bebiş isteyenlere allah sağlıklı bebişler nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq:

Canım iyi olmana çok sevindim. Şişkinlikler falan da sanırım normal artık bu haftalarda, eminimki yapılan testlerde de eminim hiçbir şey çıkmayacak.
Mümkün olduğunca dinlen tatlım, öpüyorum seni çokopuyorumnanaktan

kahvelokumcum ve canderya nice mutlu senelere canlarııımmm

bir dahaki yaşınızda kucağına bebişle girin inşallaaah opuyorumnanaktan

Dinamiiscim güzel haberlerini takip ettim, çok sevindim tatlım. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.

Çalıkuşum ha gayret bitanem az kaldı, bi yerleştirsinler o yımırtaları sana gelsin çoğullaar :Saruboceq:

Ravzacım bi ses ver meraktayım bacım, allaha emanet olun :Saruboceq:

herkeslere merhabaaaa opuyorumnanaktan umarım hersey yolundadır :1hug: yeni hamiş ve yeni dopan bebeklerimiz varmı :asigim: cok meraktayım :hulya:
biz 1 yasımızı doldurduk cok şükür zemuszemus allahım isteyen herkese yasatsın bu güzel duyguları :Saruboceq: şimdide grip oldu kuzucuk gözleri capaktan acılmıo :çok üzgünüm: öğleden sonra doktoruna gidicez kıs geldiya artık tamam

kızlar bugun hastaneden geldim bebegimizin kalp atışını duyduk rabbim inşşş. yolunda ilerletir her şeyi...

kahvelokum ve canderya gecikmelide olsa doğum gününüz kutlu olsun.yeni yaşınızda anne olmanız dileğiyle.........

emine teşekkür ederim canım.. inş dediğin gibi olur.. gelecek yaşımda bebeğimle kutlarım doğum günümü...

canım benim çokk teşekkür ediyorum...iyi dileklerin için de ayrıca teşekkürler...sen de iyi ki varsın.. güzel haberlerinle daha da mutlu oluyorum...

kahvelokumcum ve canderya nice mutlu senelere canlarııımmm

bir dahaki yaşınızda kucağına bebişle girin inşallaaah opuyorumnanaktan
:

amin canım inş... teşekkür ediyorum...

kızlar bugun hastaneden geldim bebegimizin kalp atışını duyduk rabbim inşşş. yolunda ilerletir her şeyi...

gözün aydın... :)

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi:14 Ekim)
(celen35)........ CEMRE'MıZ ... 1 yaşındaaaa..........Rabbim sağlıklı, güzel bir ömür versin.. maşallah...
(şen).............. pelinsu..........11 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............6 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............5 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............5 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 2 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............2 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........1 aylık (10 eylül)
sido .................Doruk ........1 aylık (11 eylül)
eserizmir.......... Poyraz ..........4 haftalık (15 Eylül)
meryemmeryem......Hakan .... 3haftalık (25 eylül)
çiçeklara...............kuzusu kollarında... ikiside iyiler maşallah... (kız) (8 Ekim)
ravza1818(feride)......yağmur.... (küçük hanım sırayı bozdu, erken geldi... dualarınızı eksik etmeyin..)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
funda1980....................38 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................38 haftalık (kız)
sılaya..........................37 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............33 haftalık (kız)
smmm06.....................29 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................21 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........20 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........19 haftalık (kız)
nilüfersahh....................18 haftalık (erkek)
kardelen86.....................14 haftalık
simge............................14 haftalık
aslgkh...........................14 haftalık
gulsummm....................13 haftalık
_beray_.........................12 haftalık
göbete.........................11 haftalık
umutluyuz ....................11 haftalık
gülay30........................10 haftalık
melek76.......................10 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!)
hatice0666...................9 haftalık
kelebek01.....................8 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76.........................6 haftalık
hummu85......................6 haftalık (kalp atışları duyuldu maşallah)
GELEEEEEEVEERAAAAA - 1 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-3 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

Son düzenleme:

canım 6 hafta 3 günlük olduk

hyırlısı olsun canım rabbim sağsalim kucağına almayı nasip etsin :Saruboceq:

hadi beeee :1shok: ravzanın bebişi doğdumuuuuuuuu akannehir aman allahııımmmmmm :teytey: ama daha vardı sanki CADIARZU inşallah ikiside iyidir :Saruboceq:

canım Allah bağışlasın,nice yaşlar görür inşallahisağlıkla,huzurlaiannesi baasıyla. Darısı bizlerin başına İnşallah.

kıyamam ben onlaraaa :asigim: allahım tez zamnda sağlığını verir minik kuzununda annesinin sıcacık kucağında uyur :Saruboceq:
yok görmedim kahvecim lokumum :sm_confused:

Hummucuğum gözün aydın tatlım

Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, çok sevindim güzelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…