Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

CANIM COK SUKUR GECELERI UYURSA SENDE RAHAT UYURSUN BOYLELIKLE BEBISINLE DAHA COK ILGILENIRSIN GAZ BU DONEMLERDE HER BEBEKTE YASANA BI SIKINTI SANIRIM INSALLAH YAKINDA BUNUDA ATLATIR VE RAHATLAR OGLUSUN MIS KOKULUNU OP CANIM BIZIM ICINopuyorumnanaktan

CANIM BENIM MASALLAH COK SEVINDIM NE GUZEL MASALLLAH DENIZ'CIGIME AYY YERIM ONU BEN opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

SEN HIC MERAK ETME CANIM BIR TANESI BILE DOLLENSE KAR KARDIR INSALLAH OLUR CANIM BU KEZ OLMASADA PES ETMEK YOK SAKIN HAAAlmaz:

ahanda al sana bebek
buda benim olsun
:lepi::lepi:

:ecrin_bebek:

canım teşekkür ederim....a.s.

[

nergis60+, ozpor kıslarrrrr nasılsınız bakalımmmmmm

teşekkürler zeynoo bu gün mr sonucum çıktı 4 mm lik adenomum varmış.parlodel yazdı dr.6 ay sonra tekrar mr ile değerlendircekmiş.inşallah ilacı kullanabiliirim(sanırım yan etkileri varmış)...:kedi:

cnm insallah sonu hayirli olur tüp bebek senin galiba allah yardimcin olsun almanyanin neresindesin?

inanın benim derdim den sadece siz anlıyosunuz.yazdıklarınız ilaç gibi geldi bana allah razı olsun sizden biraz kendime geldim.:Saruboceq:
cok sevindim cnm tabiki sen güclü olacaksinki bebeginde sana gücle tutunsun, sen güclü olacaksinki kocanda seni tutsun hepimiz icin hayirlisini verecek güzel rabbim bebisin sana gelecek kaybettigin bebislerinde sana ahirette sefatci olacaklar ins rabbim neylerse güzel eyler bundada var bi hayir tatlim güclü ol:1hug:

teşekkürler zeynoo bu gün mr sonucum çıktı 4 mm lik adenomum varmış.parlodel yazdı dr.6 ay sonra tekrar mr ile değerlendircekmiş.inşallah ilacı kullanabiliirim(sanırım yan etkileri varmış)...:kedi:

canım geçmiş olsunnnnnnn
6 aylıkmı verdi sana ilacı dr nergiscim
canım benim ilaç baş dönmesi burnda tıkanıklık mide bulantısı gibi cok şiddetli yan etkileri olduğundan geceleri yatmadan önce almanı tavsiye ederim valla sabah alırsan bütün gününü zehir etmiş olursunnn emilimi 12 saat zaten geceleri alırsan sabaha kadr bişi hissetmiosun rabbim şifanı versin inşlah:Saruboceq:

Nürnberg bize uzak bayagi.
Iyi bir doktor bulabildinmi canim
yokya nerde 4 düsügüm oldu hic doktor degistirmedim son besincide weidende türk dokto buldum kadin onun tedaviside hüsran simdi ayin 20 sinde münchene gidiyorum orda özel bir hastane varmis oraya yönlendirdiler bakalim kismet hakkimizda ne hayirlisiysa o olsun ins:Saruboceq:

Peki sana hangi testleri yaptilarki simdiye kadar .

kahvelokum ve canderya gecikmelide olsa doğum gününüz kutlu olsun.yeni yaşınızda anne olmanız dileğiyle.........

geçmiş olsun .inşallah co önemli bişey değildir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…