Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar nasılsınız.biz dün eşimle çok kavga ettik.dün bize arkadaşım geldi.onun yeni doğmuş bebeği vardı eşim duramadan o bebeği kucağına alıyodu.bende arkadaşımıda o bebeği de çok kıskandım.onlar gidince eşimle tartıştık.moralim bozuldu.eşimin o bebeği sevmesi beni çok etkiledi.onu o bebeği öperken görmeye dayanamadım.o sırada kendimi bişeye yaramayan kadın olarak gördüm.sabaha kadar ağladım.ve eşime benden ayrılmasını söyledim.onu baba yapamayacağımı söyledim.oda bana tokat attı.senden asla vazgeçmem dedi.kızlar ben atlatamıyacam galiba artık denemek istemiyorum.ellerim titriyo kendimden korkuyorum..

Canım sakin ol,çok zor bir akşam geçirmişsin,yaşadıkların çok zor. Yazdıklarından şunu biyorum ki,sen ibadetlerini yapan inançlı bir kızsın,lütfen inancımız gereği bu yaşadıklarımızı bir sınav olarak görmeli,sabretmeliyiz.Bu dediklerim kolay değil biliyorum,daha dün kanamam başladı ve bebeğimi düşürüyorum sanırım,benimde 4. düşüğüm. uğurlu sayı diyorum ve 5. de tutacak diyorum,umut fakirin ekmeği,umudumuzu kaybetmicez,sabredicez,ödülümüzü alıcaz. Tamam mı canım ,kendini ve eşini üzme.

HAYIRLISIYLA GIT GEL CANIM HAYIRLI GUZEL HABERLERINIZI BEKLIYORUZzemuszemus

kıyamam canım ya,bebeğin sana gelince bunların hepsini unutcaksın.bizde yaşadık aynı şeyleri.kimseyle görüşmek istemiyodum.kendimi soyutlamıştım arkadaşlarımdan.

günaydın arkadaşlar....
umarım herkes daha iyidir bugün..
benim bugün doğum günüm.. :)
şimdi derse gidiyorum.. görüşürüz....

CANIM BENIM DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN ALLAH HAYIRLI SAGLIKLI VE TEZ ZAMANDA BEBISLI BIR OMUR VERSIN INSALLLAHopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

CANIM BENCE SEN MELEK'IN YONTEMINI DENE ADET BITINCE GUN ASIRI INSALLAH OLUR BU SEFERkaydirigubbakcemile5

canım dr ile tel de görüştüm , değer düşüyorsa ve kanaman+sancın varsa problemli dedi.bu durumda düşmeme ihtimali var mı?

canım ne bılıym ya yanlıs bırsey soyleyıp senı uzmek ıstemıorum ama arkadasalrın yazdıklarını okudum kımyasal gebelık olabılır belkıde ınsallah senın ıcın hayırlısı neyse o olsun ınsallah

selam kızlarr..biz geldik..
çok şükür biraz uyku düzenimiz güzelleşti..oğlişim artık geceleri rahat uyuyor,gündüzleri sürekli uyandırıp oynatıyorum ki geceleri uyusun diye..birkaç gündür sancı problemleri yaşıyoruz..

sadece eve gelen misafirlerden çok bunalıyorum bazen,kapımı kapatıp kimseye açmamak istiyorum bazen..eşimin ailesinde ilk torun olduğu için birde onların tüm akrabası felan sürekli gelip gidiyorlar..oldukça sıkıldım bunlardan...şuan canımı sıkan bir tek bu var...
onun dışında gayet iyiyiz ikimizde..

fırsat bulursak size geliyoruz işte..

kahvelokum; nice mutlu ve sağlıklı yıllara canım.

canderya200 ; canım benim sana da mutlu yıllar ..bu arada bence böyle ateş ölçmeyi gün saymayı bırak adet günleri dışında canın istediğince ilişkiyi düşün derim. sadece yumurtlama döneminde döllenme olmayabilir..bende erken döllenme olmuştu biliyormusun.. adet bitiminde döllenme olmuş yani yumurtlama döneminden önce olmuş..bu yüzden hiç takvimi takip etme derim.. bu benim fikrim sadece..

Ozpor ; canım benim umarım eşinle aran biran önce düzelir,bizlerde benzer şeyleri çok yaşadık,ben bir süre çocuğu olanların evine gitmedim eşim gezmeye gitmek istediğinde hep bahane uydurup gitmemiştim. bu sadece küçük bi örnek daha neler neler yaşadık hepimiz..bebeğin geldiğinde bugünleri unutup gideceksin canım kendini yıpratma lütfen,sen salıklı ol psikolojini bozmaki bebeğin sağlıcakla gelsin..

Dinamis; canım benim güzel haberlerle dönmeni dilerim..

Limburg1985,aslıhan1806,simge,funda,papatyasüreyye,ravza,reisdevrim,eserizmir,sido... ve diğer tüm arkadaşlar sizleride öpüyorum umarım hepiniz iyisinizdir.

canım benim bende hemen hemen aynı şeyleri yaşıyorumm bizede arkadaşlarımız geldiklerinde bende kötü hissediyorum eşim önceden cocuk seven bi insan değilmiş nedense bu aralar cok ilgisi var.bende kendimi yarım gibi hissediyorum aynı senin gibi. ama bunu eşime biran bile yansıtmadım acımı kendi içimde yaşıyorum bu eşim bile olsa karşısında güçlü durmaya çalışıyorum ama doğru ama yanlış.kimsenin bana acımasını istemem bu eşim dahi olsaa.senide anlıyorum burada yazdıklarına göre özü sözü içi dışı bir bi kızsın böle durumlarda allaha sığın sakın isyan etmee allahım yardımcın olsunn

aslıhancımm bence tlfnla olacak iş değil bu canım git ve muayeneni oll seninde için rahat etsin.bide bu düşük ilacını bebeğin kalp atışlarını görmeden nasıl veriyor dr.lar bana dr.um vermemişti

Kahvelokum canım iyi ki doğdun, sevdiklerinle beraber mutlu bir yaşam geçirmeni dilerim opuyorumnanaktan ınşallah yeni yaşın sana güzel mi güzel bir bebiş getirir :))

Kızlar ben ayrıntılıya girdim geldim.Allaha şükür suyumuz dahil olmak üzere herşeyimiz çok iyi ve de normalmiş.
Boyumuz 27 cm, kilomuz 440 gram olmuş:)
Ayrıntılı ultrason için Dr. Eyüp Ekici'yi kesinlikle hepinize tavsiye ederim, gerçekten çok güzel anlatıyor, gösteriyor bakarken.
Nasıl mutlu oldum anlatamam kızlar herşeyin normal olduğunu, iyi olduğunu duyunca.
Allahım inşallah isteyen herkese bu duyuguyu da kucağa almanın ve sağlıkla büyütmenin mutluluğunu da yaşatsın.:Saruboceq:

Ben şimdi Eyüp beyin verdiği raporu kendi doktoruma götüreceğim, birazdan çıkıyorum, görüşürüz sonra hepinizi öptüm çok:)

canım benim maşallah cok sevindim cok güzel allahım hayırlısıyla bide kucağına verseydi bütün sıkıntıların geçerdii.inş canım sen bol bol dua et bizlerede bizde o duyguları yaşayalımm

canım nasılsın?merak ettim.
sana kötü hissettirmek istemiyorum ama söylemek istediklerim var.
sakın ümidin kırılmasın allahtan ümit kesilmez ama hcg yükselmemesi iyi değildir düşmesi de .bir problem var demek.
ama düşükte yaparsan eyer kendini üzme kimyasal gebelik demektir.çünkü daha çok yeni hamilesin yanlış hatırlamıyorsam.
hiç korunmadan tekrar denemen bile mümkün...
sevgiler canım :1hug:

kızlar bu ay ben serbest bıraktım canımız ne zamn isterse osamn yapıyoruz 1 yıldır hesapladımda nolduu geldimi eşşek sıpası bu ay cok relaxım hakkımda hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…