Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

KIZLAR 2 ekimde adet oldum ve vücut sıcaklığımı ölçtüm
aşağıya yazıcam ve sizden yorum bekliyorum...
adetimin 7. günü 35.0 derece(8 EKıM)
adetimin 8. günü 35.1 derece(9EKıM)
adetimin 9.günü 35.6 (10 EKıM)
adetimin 10 günü 35.6 derece(11 EKıM)
adetimin 11 günü 35.7 derece(12 EKıM)
adetimin 12.günü 35 9 derece(13 EKıM) ve hergün tam gaz çalışma yaptık:kedi: bu akşamda yapıcammmsositososito

canım hergün yapmak spermin kalitesini düşürüyor diye duymuştum sen yumurtlamana yakın günlerde yani 12.gününden itibaren hergün yapsan daha iyi olabilir bence ben öyle yapmıştım....10.12.13.14.15.17.19.günlerde çalışma yapmıştım ama tabi sen bana bakma belli olmaz herkesin yumurtlama zamanı farklıdır canım

evet canım haklısın..
önceden bende öyle yapıyordum ama son gebelik kaybımdan sonra adetlerim 24 günde oluyor.
o nedenle bende yumurtlama zamanım değişmiştir diye garantiye alıyorum
kısmet artık.

Desteğin ve dileklerin için çok teşekkür ederim canım. bende hemen çalışmalara başlamayı düşünüyorum.:).

mrb kızlar nasılsınız

Kahvelokum ve canderya200 doğum gününüz kutlu olsun, hayırlı ömürler versin rabbim.

Dinamiss iyi haberlerini bekliyoruz canım.

Geçen hafta ankaradaydım kadındoğum ve hematolojiye gittik. lütfü beyle muayenemiz iyi geçti bir problem yok dedi şimdilik folik asit başladı 1,5 ay kadar korunacağız ondan sonra deneyeceğiz ama aralıkta eşim askere gidiyor kısa bir zamanımız var yani. osman hocanın yaptırdığı tahlillerde genelde iyi ama ANA diye bir tahlil pozitif çıktı onu tekrar yaptırdık daha çıkmayan sonuçlarımız var onlara göre tekrar görüşeceğiz.doktorları burdan arkadaşlar tavsiye etmişti çok iyi oldu özellikle osman bey hastalığım konusunda içimi rahatlattı.rabbim tüm isteyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin inş.

kahvelokum doğum günün kutlu olsun canderyacım seninde kutlu olsun nice yıllara kızlar inş seneye bebeklerle kutlarsınız

dinamiss nasılsın canım nasıl gidiyor
ravza sen nerelerdesin
çalıkuşu ne yaptı acaba
baharçelik sende hiç görünmüyorsun bi ses ver
hele celen gacısı sen nerdesin hiç gelmiyon buralara
papatya süreyya nasıl gidiyor minik kızın nasıl
ve adını sayamadığım arkadaşlarım hepinizi çok seviyorum öptüm herkesi

Kızlar sizlere birşey sorucam,şimdi dün kanamam başladı ama hep açık rek hiç pıhtı falan gemedi,Doktorumu aradaom hemen corasprini içmeyi bırak,progestan iç,düşük önleyici bir iğne ismi verdi şimdi hatırlayamıyorum onu kullan,birde hcg yaptır dedi. Ben kendim seyri takip edebilmek için pazar akşamı hcg yaptırmıştım 321 idi,ptesi sabah yaptırdığımızda 286 çıktı,Dr yi aradım değer düşüyorsa sıkıntı vardır,bebeği kaybediyoruz dedi.Ama dün akşam itibariyle lekelenmem de kesildi,sizce nedir durum?umut etmem çok saçma biliyorum ama ne biliyim belki bi ihtimal düşmeyecektir.ne dersiniz,böyle bir şey yaşayan var mı?

Yada düşük önleyici iğnenin bu kadar etkisi olur mu?kanamayı bir gün boyunca kesecek kadar etkili mi?

Evet canım o iğnenin etkisiyle kanaman hemen kesilmiştir. Aklına takılıyosa istersen bugün tekrar bi beta hcgne baktır ama düşüş varsa gerçekten problem vardır. Çok umutlanma bence. Çok yakın zamanda arkadaşım yaşadığı için net konuşuyorum sonunda adet oldu. Umutlanıp sonra tekrar üzülmeni istemem, Allah yardımcın olsun canım.

Canım dr yi aradım oda aynen senin yazdıklarını söyledi,içinde kalmasın istersen tekrar hcg yaptır dedi. Bende biraz daha beklemeye ve olmazsa test yaptırmaya karar verdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…