Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

KIZLAR ıNANAMIYORUMM ANESTEZıK FARKINDALIK DıE BıŞı VARRMIŞŞŞ
konumuzun dışında belki ama söylemedende edemeyeceğimm geçenlerde bi film izlemiştim (anestezi) diyee ordaki olay aynen şölee acık kalp ameliyatı için hastaya anestezi veriyorlar ve uyuyor ama bilinci acık kalıyor yani konuşulanları duyuyorr adam filmde ameliyat esnasında acı çekiyor hiç bişi yapamıyor yani felç olmuş durumda ama normalde minimum değerdeymişş ama yinede acı çekilebiliyomuşş filmi izledim ve böyle bişi geçekten varmı diye araştırdım ve varmışş şok oldummmmm 700 insanda 1 görülürmüşş ama anestezi bileşeninin içindeki ilaçların kötü olmasındanda kaynaklana biliyomuşş allahım kimseyi o durumda çaresiz bırakmasınnn:Saruboceq:

aman bizede o sans vurmasin ZEYNOM düsünsene öyle kürtaj oldugunu allah korusunn kafamçokkarıştı

Günaydınlar :))

Ecesem canım nasılsın? Bora bey nasıllar? ınşallah ikiniz de çok çok iyisinizdir :)

Son düzenleme:
Funda1980, Bkale, Sılaya, Papatyasüreyya sizler nasılsınız kızlar?
Çok az kaldı doğumlarınıza, inşallah hepimiz sağlıkla kucaklarız bebişlerimizi:)
Fırsat buldukça bizi haberdar edin opuyorumnanaktan

Biz bugün ayrıntılı taramaya gireceğiz.
Geçen kontrolde suyun biraz az gibi demişti doktorum, umarım bu taramada herşeyimiz tam çıkar da içim rahatlar:)
12:30 da randevumuz, akşama sonuçları yazarım sizlere:))

günaydın arkadaşlar....
umarım herkes daha iyidir bugün..
benim bugün doğum günüm.. :)
şimdi derse gidiyorum.. görüşürüz....

aman bizede o sans vurmasin ZEYNOM düsünsene öyle kürtaj oldugunu allah korusunn kafamçokkarıştı

canım ben bir önceki düşüğümde değil anestezi doktorum uyuşturmamıştı bile kürtaj olurken çok kötüydü neyse şimdi hatırlamak istemiyorum o günlerimi Allah kimseye yaşatmasın bu acıları

canım günaydın umarım güzel haberlerle dönersin

inşallah canım...:Saruboceq:
ama daha adetimin 12. günündeyimCADIARZU

KAHVELOKUM iyiki doğduna.s.
dünde benim doğum günümdü:icecream:
30 yaşımı doldurdum:hooray:

günaydın ,bu ara doğum günü olan ne kadar çok.benim de bu cuma günü.en güzel hediyem benimle.seneye de inşallah kucağımda olur.

günaydın arkadaşlar....
umarım herkes daha iyidir bugün..
benim bugün doğum günüm.. :)
şimdi derse gidiyorum.. görüşürüz....

doğum günün kutlu olsun canımm yeni yaşınla birliktee yeni ve güzel habrler alman dileğiyleeeopuyorumnanaktan

KAHVELOKUM iyiki doğduna.s.
dünde benim doğum günümdü:icecream:
30 yaşımı doldurdum:hooray:

bak hiç sölemiodaa doğum günün kutlu olsunnn canım iyiki doğdunnnnopuyorumnanaktan

benimde uyuşturmamıştı canımm aynı acıyı bende biliyorumm ama ameliyat daha başka bişi olsa gerek bilincin acık ve seni kesiyolarr ıııyyyy allahım öle şeyler yaşatmasınnnn:Saruboceq:

Kahvelokumcum, doüum günün kutlu olsun yeni yaşın sana sağlık ve mutluluk getirsin, inşallah bide hayırlısıyla bi bebiş getirsin inşallah... a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…