Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

büşra çok çok geçmiş olsun. inan çok üzüldüm. allah bir daha yaşatmasın bu son acın olsun inşallah ....

Bebişlerimiz : (Güncelleme tarihi: 9 Ekim)
(celen35)........ CEMRE'MıZ ... 1 yaşındaaaa..........Rabbim sağlıklı, güzel bir ömür versin.. maşallah...
(şen).............. pelinsu..........11 aylık (maaşallah)
(yaren76).........ecesu ......... 8 aylık (maaşallah)
(lal82)..............ege..............5 aylık (17nisan dogumlu) (maaşallah)
(Marguerite).....azat.............4 aylık (maaşallah)
güneş5............selin ............4 aylık (maşallah)
gelgit)..............yağız.......... 1 aylık (27 temmuz doğumlu) (maşallah)
nazlı03.............efe..............1 aylık (maaşallah)
seybay................... ???
29selvihan.......ipek selin.....1 aylık (20 ağustos doğumlu) (maşallah)
ecesem............Bora ..........3 haftalık (10 eylül)
sido .................Doruk ........3 haftalık (11 eylül)
eserizmir.......... Poyraz ..........3 haftalık (15 Eylül)
meryemmeryem......Hakan .... 2 haftalık (25 eylül)
çiçeklara...............kuzusu kollarında... ikiside iyiler maşallah... (kız) (8 Ekim)
ravza1818(feride)......yağmur.... (küçük hanım sırayı bozdu, erken geldi... dualarınızı eksik etmeyin..)

annesinin sıcak güvenli göbeğinde hayata merhaba demeyi bekleyen bebeklerimiz ( heyecanla bekliyoruz onları):
funda1980....................38 haftalık (erkek)
bkale (bahar)................37 haftalık (kız)
sılaya..........................36 haftalık (erkek)
papatyasüreyya............32 haftalık (kız)
smmm06.....................28 haftalık (erkek)
Dinamiss.....................20 haftalık (kız)
limburg1985.[arzu]........19 haftalık (erkek)
umutsevgim.[sibel]........18 haftalık (kız)
nilüfersahh....................17 haftalık (erkek)
kardelen86.....................13 haftalık
simge............................12 haftalık
aslgkh...........................13 haftalık(kalp atışları duyuldu)
gulsummm....................12 haftalık
_beray_.........................11 haftalık
göbete.........................10 haftalık
umutluyuz ....................10 haftalık
gülay30........................9 haftalık
melek76.......................9 haftalık ( çookk çalıştı, başardı.. sizlerde örnek olsun hanımlar..!!!) (kalp tışları duyuldu bebişimizin..)
hatice0666...................8 haftalık
kelebek01.....................7 haftalık (kalp atışları duyuldu )
Cherry76.........................5 haftalık
hummu85......................4 haftalık
GELEEEEEEVEERAAAAA - 1 (eksi dört) haftalık ama ilerde çok haftalığa terfi edecekkahvelokum yazmadı bende kendimi şöyle bir kenara iliştiriverdim. biraz fazlamı iliştirmişim.
canderya200..........-4 haftalık (bende şöle ilişiverdim:))..) ........(çookkk çalışmalısın....)

valla azından bal damlıyor.
yavşaakkkkkk ona ne oluyosa.Çok üzgünüm çoook
ben adamı naparım vallaklava:
benim tepemi attırıyolar.
güya bunlar müslüman allaha inançları sonsuz oruç tutup güyya sevaba giriyolar.dedikodu sinsilik diz boyu ama.
karı kocayı ayırmaya çalışan şerrefsizler:1shok:
bak gene aklıma geldi pisliklerrr.....
dayanamıyorum ya azımı bozuyolar...
ama allah büyük yuva yıkanın yuvası olmaz.

noolduuuu biyere mi gidiyosun yoksakaydirigubbakcemile

güzelim senin kimyasal gebelik gibi olmuş sanırım.
annem ablama düşüğünden sonra hiç adet olmadan tekrar hamile kalmış.
ama doktorun sana ne dedi o da önemli normalde 2 ay bekleyin diyorlar taze yumurta gelsin diye.diğer taraftan senin daha çok küçükmüş heralde korunmasan ve hamile kalsan bişey olmaz diye düşünüyorum.
ama genede doktorun ne dedi o önemli...
ayrıca senin pskolojik açıdan buna astekli olman da çok önemli ve sen istiyorsun. bu güzel:teselli:

valla süper dedin:)
katılıyorum sana.
kocişlere sarılalım evliliklerimize sahip çıkalım:içelim:

kızlar benim yumurtalıklarım felaket sancıyor ya:bbo:
bacaklarıma vuruyor ağrısı.
sağlık ocağına gittim doktor hiçbişey yok dedi.
yumurtlama dönemindeyim ondan mı ki dedim.olabilir dedi.
ama benim karnım şişti valla acısından(((((

kızlar meraba nasılsınız bu arada doğum yapmış anneler tarama testi sonuçalrınızı hatırlıyormusunuz

Yine kanamam başladı,dün ve bugün hcg yaptırdım değer düşüyor,yan, bunuda kaybediyoruz,Allah ım sen sabır ver sen yardım et,bana güç ver yorulmak ,pes etmek istemiyorum

canım benimm geçmiş olsun allahım bidaha yaşatmasınn cok sevinmiştik inş bidaki sefere çalışmalara dwmm

canım kürtaj meselesi olmadığın bence bi sorun olmazzz ama dr.un en iyisini bilirrr

işte bunlarda müslümanız die geçiniyolarrr benimde başımda var bölelerii boşver takmıcaksın güzelimm sen kocanaaa sarıl gerisi dış kapının dış mandalıızemuszemus

oncelıkle gecmıs olsun.benım ılk hamılelıgımde hersey normaldı ve saglıklı bır bebegım oldu.allah uzun omur versın bır oglum var.ancak ıkıncı ve ucuncu hamılegım husranla sonuclandı.2.sını 13 haftalıkken kaybettım.karnımda öldü.3.cu bebegımı 6. haftada hıc canlanmadan kaybettım.sımdı 15-20 ye yakın tahlıl yaptırdım ve son tahlılımı 15 ekımde verecegım.bır profosore gıdıyorum.buyuk bır ıhtımalle kan pırtılasmasından supelenılıyor.son tahlılım genetıkte esımde verecek aynı tahlılı.allah yardımcımız olsun.gercekten zor ama umudumuzu yıtırmemelıyız.sonucları aldıktan sonrada paylasmak ısterım.tekrar gecmıs olsun

slm cnm gecmis olsun benzer yönlerimiz var dikkatimi cekti öncelikle bende kayseriliyim ama suan almanyadayim benimde ilk cocugum saglikli benimde allah bagislarsa bir oglum var benim 5 düsügüm var 4 sene icersinde sonuncusunu 24 eylülde aldirdim simdi bende arastirmalardan geciyorum allah yardimcimiz olsun yilmadan devam allah cocuklarimizi kardessiz koymasin hic cocugu olmayan arkadaslarimizada annelik nasip etsin ins:Saruboceq:

slm arkadaslar nslsnz? herkes iyidir ins fazla giremiyorum beni untmayin !!!!!!!!!!! hamisler dikkat edin aman allaha emanet olun 20 sinden sonra benide bekleyin kizlar geliyorumm araniza

cnm sen 1 aylik hamilesin galiba agrilarin cok normal bende üsük yapmadan önce hamileligim iyi giderken diyim seni korkutmayim yani ozaman doktoruma sormustum rahim kendini hamilelige haziliyor büyüyor adet sancisi gibi kasilmalar normal dedi seninkini rabbim tamamina erdirir ins

ALLAH YARDIMCIN OLSUN CANIM INSALLAH HERSEY YOLUNDA GIDER VE SAGLIKLA KUCAGINA ALIRSI BEBISINIopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…