Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

Canim benim Insallah kisa zamanda bebis yagmur kendini toparlarda sende kucaginda annene gercekten bir süpriz yaparsin bitanem. Dualarim sizinle canim.Şeniz

Cok büyük konusmus canim, Bu bir ceza degil imtahan iste böyle ancak o cahil eltin düsünür ama dedigin gibi yoktan var eden Rabbim neler neler yapar... üzme kendini:teselli:

kızlar benim çalışmalr fulll devam-tatlicadiarzu-
artık cuma ya kadar yapcaz napalımm:roflol:
kolay gelsin canimkaydirigubbakcemile2

Canim gecmis olsun aramiza hos geldin Şeniz

Heyytttt kim tutar seni canina oku kocisinkaydirigubbakcemile5

Melekcigim dördüzü bosver ben birede raziyim, sen nasilsin canim.
Büsracigim canim Insallah yarin Rabbim sabrini verir :teselli:, cok zor tabiki bitanem.mafoldumben
Sanki inan ben yasiyormusum gibi geliyo bana tüm bunlari.:çok üzgünüm:
Insallah en kisa zamanda toparlanirsin canim :Saruboceq:

Kizlar bugün son igenemi vuruldum.:Saruboceq: cok sükür
Yarin doktora gidicem. Hayirlisi bakalim benim yumoslar cogalmismi.:uhm:
Rabbimden sadece en hayirlisini istiyorum :Saruboceq:cünkü o benim icin simdiye kadar hep hayirlisini nasip etti.

Benden baska kimsecikler kalmamismirmirmirmir benimde 2 hafta tatil diye yatmadim şutarafagitti bu saatte yoksa oooo coktan uyumustum.mirmirmirmir
haaaa aklima gelmisken söyleyeyim benim bir arkadas türkiyede, önce ikizlerini düsürdü sonra tekrar hamile kaldi ve malesef oda düstü , sonra doktara gitmis ve herezegoti oldugu anlasilinca , hamile kalinca aspirine basla demis.
Ve simdi yine hamile ve sadece aspirin kullaniyo 4 aylik oldu, öncekiler daha 3 aya gelmeden düsüyorlardi malesef.
Haberiniz olsun diye düsündüm buyrunnnnnnnnn yani her düsügü bu pihtilasmaya baglamamk lazim , önlem olarak mutlaka her hamilelikte bu igneleri kullanmak lazim ama dedimya bazen baska nedenlerden dolayidaCADIARZU düsebiliyor.

Ay cenem düstü bu gecekaydirigubbakcemile3 neyse yavas yavas bende yatayim mirmirmirmir yarin yorucu bir gün olacak dünya kadar isim var disarda.kaydirigubbakcemile
Kizlar yarin benim icin dua edebilirmisiniz:çok üzgünüm: yarin doktora gidicem.
Insallah hersey normaldir:Saruboceq:
Sonrada Insallah yumoslar toplanacak, offf offf daha cok is var sonrada acaba kaliteli varmi icinde ay sonrada bakalim dölleneceklermi ay daha sonrada acaba tutunacaklarmi ve tabiki acaba gercekten dünyaya gelebileceklermi nasip kismet.........
amaaaaa her zaman bir ümit vardir ve olmali......
Iyi geceler , tatli rüyalar ....

Kızlar bu gÜn uyku yok galİba bİzde benİm koca maÇ hastası gİt kadınlar kulÜbÜne dedİ.

heheh çok komik yaa:roflol: bu kocalar yokmu:mymeka:,kız sen niye daha önce gelmedin topiğe renk gelmiş resmen pek tatlısın ve doğalsın,Allah gönlüne göre versinyerimseniben

canım tabikide ederiz, Rabbim en kısa zamanda en hayırlı ve sağlıklı şekilde ne arzun ve muradın varsa versin,umarım yarın işlerin yolunda gider

nergiscim selam canım senın degerın cok yuksek cıkmıs laboratuar ust sınırıda yuksekmıs benımkı 25 sınır benım 33 cıktı bıde bununlamı ugrasacam dıye canım sıkldı bendede hıcbı belırtı yokkı tesadufen ogrendık senınkı cok yuksekmıs belkı bu yuzden dusuk yapmıs olabılırsın benımkı cok yuksek deıl ama ıste kafama takıldı saol canım.
zeynom sana sorarken bende cıktı gordunmu ıcıme dogmus heralde bende kasık agrısıyla gıttım ogrendım bıde ıltıhap varmıs ıltıhapa hap everemem dedı korunmuyrouz ya hamılelıgı ertelemıs olursunuz dedı ama bu prolaktın ıcın hap verırmı bılmıyorum aslında hıc kullanmak ıstemıyrum canım ınsallah bu ıltıhapla hamılelık zaralı olmaz.
tugce8 canım artık ıcguduselmı neden olarak yukseldı hıcbı fıkrım yok acıkcası cok merak ettım 33 pek yuksek deıl ama en yuksen 25 olması lazım dıyo raporda kafam karıstı bıde bumu cıktı dedım kendıme ama ben korunmak ıstemıyorum bıde bumu benı koruyacak yaa napcam bımıyorum
aslgkh saol canım tesekkur ederım.

kızlar ben doktora gıdıyorum bakalım ne dıyecek ınsallah hormon duzenleyıcı hap falan vermez hıc ıstemıyorum gelınce gorusuruz.

BÜŞRA canım çok geçmiş olsun yeni gördüm Allah birdaha bu acıyı yaşatmasın canım inşallah bir sonraki hamileliğinde bebişine kavuşursun canım üzülme

lidyam, çalıkuşumm, krizantem, zeynomm, umutluyuz, ozpor, hummu, canderyammm canlarım ismini yazamadığım tüm arkadaşlarım iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum. hepinize kocaman günaydınnnnnnnnnnnnnnopuyorumnanaktan

bu gece saat 3'de ankaraya yola çıkıyoruz. bu arada cumartesi günü temizlik yaptım hasta oldum:sinifsinif:ankara bu halde nasıl çekilir bilmiyorumakannehir bugün iş yerindede çokkkk yoğunum daha sevk alıcamm offff:bbo: randevularımızı ayarladık. hemen hemen cumaya kadar yokum büyük ihtimalle. dualarınızı esirgemeyin güzel haberlerle dönelim ankaradan ben inanıyorum sizin dualarınız kabul oluyo kızlarşutarafagitti

büşraaa canım çok geçmiş olsun bugün kürtaj olucaksın sanırım. allah kolay getirsin çok stres yapma kendine ne olursenağlama off biliyorum şu an ne desek boş ama yalnız değilsin bizde senin gibiyiz bunu düşün ve biraz rahatla olurmu canım. öptüm seni.

ravzaa canım senin ve bebeğinin durumu nasıl inşallah kucağına alırsın en yakın zamanda küçük prensesini. belli çok hızlı bir kız olucak bu baksana duramamış zilli yerinde erkenden gelivermiş merak etme hızla büyür o şimdi sen kendinede dikkat et olurmu? öptüm canım senide hayırlı uğurlu olsun allah anneli babalı büyütsün inşallah

Reis canım geçmiş olsun, dikkat et kendine.
Sonuçlarının temiz çıkmasına çok sevindim:))

ıyi yolculuklar güzelim şimdiden, inşallah hep güzel haberlerle dönersin aramıza:)

canımcım benim 60ken 5gün ilaç kullandım düştü,herhalde senin 3 gün kullanman bile yeter,çaresiz bir durum değilki boşa canını sıkma fark edildiği iyi olmuş birkaç günlük ilaç tedavisi üzülme boş yere

inşlah çoğalmıştır canım hem çoğalmasada bi tanesi yetio bilee sen canını sıkmaaa taatlımmm

tabikide tüm dualarımız seninle (allahım takma ismi çalıkuşu ismi meçhul olan su cenesi düşük ve bi o kadarda tatlı kızımıza şölee kıvır kıvır saçlı elleri yumuk yumukk ve özelliklede geceleri ağlayan bi bebiş verrr:Saruboceq:gamyoncuiremsu

canım benim iltihapla ve prolaktin seviyesi yüksekken hamile kalamıosun yani mecburen ilaç kullanmak zorundayızz hormon ilaçlarıda pıhtılaşmayıda tetikliyomuş ama napalım başka çare yokkk krizantemcim :çok üzgünüm:

öncelikle hayırlı yolculuklar canımm inşlah hayırlı hbrlerini bekliyoruz bizde tatlım:Saruboceq::CüvCüv:

canımm 3 günlük tedaviylemi düştüü ben bir ay kullandım benimkisi öle düştü bide neolur neolmaz die bir kutu daha verdi hamile kalıncada hemn kes dedii

valla bitek burada herşeyimi anlatabiliyorum...Şeniz ve sizlerin ayrı bir yeri var:teselli:
ve şu elti işi de berbat valla.ben fenayımdır yoksa ezeck khpe.kaynımda fena karısıda.yılan gibiler.zaten ramazan bayramında kavga ettik şimdi görüşmüyoruz...aman iyi oldu.belki böylesi daha iyidir.
beni evlenmeden önceden beri istemezmiş abisi...sanki ona noluyosa.salakkkkklaelaelaelaelae
ama ben adamın canına ot tıkarım.
:mymeka:
kocamla aramıda bozdular zaten.şimdi şimdi toparlamaya çalışıyoruz.
valla ayrılcaktık ya boşucaktım adamıklava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…