Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar ben kaçıyommmm.çünkü çalışma var-tatlicadiarzu-
valla şimdiden baygınlık geldi yauvvvvkafamçokkarıştı
valla bi hamiş kalayım keyfime bakıcam
adamla bir işim birsin:roflol:
hepinizi öpüyoruma.s.
iyi geceler:teytey::teytey:

:gitme: üzüldüm canım yaa :gitme: inşallah bir daha böyle bi acı yaşamayız canımmm

bencede farklıdır tatlımm yazdıklarını okuyunca testlere bidaha baktımm en yüksek değer 208 yazıodu oda gebelik varkenn.beyin cerrahı hap verdimi peki canımm düşüne kadar gebe kalamıyosun 3 aylık bi süredede bolca coraspin vee folic plus depolarsın canımm benim geeçn ay düşmüştü bu ay inşlah olurr pek umudum yok amaaaaa

benim çevremdede o insanlardan okadar cokki seni anlayabiliyorumm canımm olur inşlah deyipte altan gülümsemelerini görüyorum (yada bu benim hüsnü kuruntumm )bilmiyorumm ama gerçekten toplum içine bile cıkmak canım istemiyoo bazen biliyolar benim canımı neyin acıtacağını hiç beklemeden soruyolar.takmamaya çalışıyorum bende bazen sen nekadar umursamaz oldun zeynep diyorum kendi kendimee hissiz gibi hissediyorum öle davranıncadaa yani bende ne yapacağımı bilmiyorummm allahım benim hakkımda kötü düşünenlerin başına bin katını versinnn:Saruboceq:

kızlar benim çalışmalr fulll devam-tatlicadiarzu-
artık cuma ya kadar yapcaz napalımm:roflol:

inş bu ayy bebiş gelecek sana deryacımm çalış çalışşşş(kocişlerede hani istemem yan cebime koyy hınzırlar naza çekiyolar kendilerini)sositososito
benimde 2 güne bir dwm ediyo tatlım
bu ayda öle deniyorumm olacak inşlahh:Saruboceq:

sende de mi kahpe elti var...bende de var bitane.
cahilmi cahil.görmemiş salağın teki.ama biz kazanırız merak etme onlar avcunu yalarkötükedihüso

ayy sen beni güldürdün allahta seni güldürsün tatlımmm kahpe elti haaaa:roflol:
cokmu sinir olusunn kıyamam babannem kayın avradı hain avradı derdi hep doğru sölermişş(rahmetlik dicektimm 100 yaşına girdi daa ömür yazılsın bakalım benide gömer valla)zemuszemus

ne demek eminecim.
ben düşük yaptığımda teselliyi tek burada buldum.
çünkü çıkarsız dostluklar var burada.
ve bizi bizden başka kimse anlamaz canım.
sen yeterki bizden kopmakaydirigubbakcemile

cok doğru deryacım ben bitek burda içimi dökebiliyorum anneme bile söylemiyorum üzülecek die içine at att nereye kadar ohh üye oldum kurtuldum sıkıntılarımdan anlatıyorum rahatlıyorumm ohhhhhh diyorum pc nin başından kalkerkenopuyorumnanaktan

İYİ GECELER CANIM..mirmirmirmir

Kızlar bu gÜn uyku yok galıba bızde benım koca maÇ hastası gıt kadınlar kulÜbÜne dedı.

cok saol canımmm benide unutma dualarındaa özle dua istiyorum nolurrrr
çünküü birbirimizin acısıyla acı çekiyoruz sevinciyle seviniyoruz kalbimizde hiç bir kötü duygu beslemiyoruz birbirmize karşıı canı gönülden dua edceğini bildiğim için özle dua istiyorum senden şimdiden allah kabul etsinn tatlımm:Saruboceq::Saruboceq:

canım benim 2 düşüğüm olduu (1.incisi ikizdi) ikiside 8 haftalık ve kalp atımlarını hiç alamadıkkk maleseff sadece siyah bi gölge gibi gördüm bebiklerimisenağlama
dr.un hap verdimi tatlım ben parlodel die bi ilaç kullandım 1 ay önce normale dönde dr 3 ay içinde hamilelik bekle dedi bekliyoruz ama içimden bi hiss başaka bi sorun var dioo ankara yaa lütfü hocaya gitmeyi düşünüyorum bendeee şu 1 ayda geçseydii

neden kafan karıştı tatlımm yaa böle isteksiz gitmee zaten gelmio bebikler bide isteksiz isteksiz oluncan banada etkiler gibi gelio ama canım sen en doğrusunu bilirsin ii çalışmalarrrrrrrrrkaydirigubbakcemile3

kızlar bende kaçıyorumm uykum geldi vallaaaa sizlere iiii gecelerrrrrrrr öptüm hepniziiiii

yarın raporlarımla yeniden görüşcem bakalım büyük ihtimalle parlodel verecek :kedi::kedi::kedi:banada....:kedi:

HAYATIM SEN KAÇTANE BEBEK KAYBETTİN BEN TAM DÖRT TANE BEBEK KAYBETTİM.SENDEMİ BİZİM GİBİ KANPIHTILAŞMASI VAR MERAK ETTİM DE.yerimseniben

2 kayıp.yaptırdğımız testlerde FAKTÖR XIII V34L HETEROZİGOT, B FİBRİNOJEN-455G-A HETEROZİGOT VE GPIIIaL33P HETEROZİGOT mutasyon saptanmıştır yazıyor.

nergizcevap yazacaktır ama bende bildiğim kadarını yazayım...süt bezleri ile ilgili bir ilaç..ben doğum yaptığımda sütüm kesilsin diye dr verecekti sonra daha hafif muadilini vermişti...bu ilacı annem süt kanallarındaki urlar için kullanmıştı...

bende pıhtılaşma için sandım
artık ne duysam soruyorum canım.çaresizlik işte

eminecim öyleyiz valla bebeğe kauşmak için sokakta takla at deseler fırlıcaz yakında...

Canım benim çok saol. Yarın kürtaj olcam zaten alıcaklar yine meleğimi benden canım çok yanıyor:gitme:

Şuan çok kötüyüm canım hiç bir şey beni teselli etmiyor bu 3.bebeğimdi kaybettiğim çok yıprandım uzun bir zaman bir daha bebek istemiyorum kendimi nasıl toparlıycam onuda bilmiyorum hiç kimseyi görmek istemiyorum hiç bişey yapmak istemiyorum

Amin canım desdeğin için çok saol. Allahım bir daha ne sana ne bana nede hiç kimseye bu acıyı yaşatmasın

Amin canım çok saol ama kendini yıpratmamak insanın elinde olmuyor malesef

Canım benim allahım senin bebeğini korusun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah (Aminnnnn)

büşraaa canım çok üzüldüm...ne desem boş bunu en iyi ben biliyorum ama meleklerinin kardeşi gelecek onun sana ihtiyacı olacak onu düşün ve çok yıpratma kendini....ayrıca kaybedeceksen böyle daha çok küçükken kaybet..daha ileriki zamanlar daha beter oluyor....
sevgiyle acını paylaşarak kucaklıyorum seni canımmmm allahım bidaha yaşatmasın...

büşracım allah sabır versin yarını atlatınca güzel bir tatil yap canım. biraz dinlen..bolbol dua et. allahım bir daha yaşatmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…