Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

kızlar ben kaçıyommmm.çünkü çalışma var-tatlicadiarzu-
valla şimdiden baygınlık geldi yauvvvvkafamçokkarıştı
valla bi hamiş kalayım keyfime bakıcam
adamla bir işim birsin:roflol:
hepinizi öpüyoruma.s.
iyi geceler:teytey::teytey:

canım laboratuar referans değerleri farklı sanırım. ama benim değerim gerçekten çok yüksek. canım ben hastanede çalışıyorum. tahlillerimin çıktısını alırken genel cerrahi uzmanı yanımdaydı. o baktı bu sonuçları beyin cerrahımızada göster dedi.mr ı çekinip gittim zaten beyin cerrahına. beni doktor yönlendirmeseydi sanırım bende bi kadın doğumcuya giderdim. ama dedim ya beyin cerrahımız çok bilgili çok dikkatli bir adam.seni ben takip edecem deyince bende tamam dedim.:kedi:

bencede farklıdır tatlımm yazdıklarını okuyunca testlere bidaha baktımm en yüksek değer 208 yazıodu oda gebelik varkenn.beyin cerrahı hap verdimi peki canımm düşüne kadar gebe kalamıyosun 3 aylık bi süredede bolca coraspin vee folic plus depolarsın canımm benim geeçn ay düşmüştü bu ay inşlah olurr pek umudum yok amaaaaa:eek:

slm tuğçe yazdıklarını dün okudum kendimi tutamadım inan bu gün o yazdıkların hep aklımdaydı.biliyomusun herkes bana ve eşime acıyan gözlerle bakıyorlar.sanki artık anne olamayacağım gözüyle bakanlar var.kimse hiçbirşeyin allahtan olduğuna inanmıyor.geçmiş olsuna geliyorlar ama.bir ton laf sokupta gidiyorlar şu insanları anlamıyorum....

benim çevremdede o insanlardan okadar cokki seni anlayabiliyorumm canımm olur inşlah deyipte altan gülümsemelerini görüyorum (yada bu benim hüsnü kuruntumm )bilmiyorumm ama gerçekten toplum içine bile cıkmak canım istemiyoo bazen biliyolar benim canımı neyin acıtacağını hiç beklemeden soruyolar.takmamaya çalışıyorum bende bazen sen nekadar umursamaz oldun zeynep diyorum kendi kendimee hissiz gibi hissediyorum öle davranıncadaa yani bende ne yapacağımı bilmiyorummm allahım benim hakkımda kötü düşünenlerin başına bin katını versinnn:Saruboceq:

kızlar benim çalışmalr fulll devam-tatlicadiarzu-
artık cuma ya kadar yapcaz napalımm:roflol:

inş bu ayy bebiş gelecek sana deryacımm çalış çalışşşş(kocişlerede hani istemem yan cebime koyy hınzırlar naza çekiyolar kendilerini)sositososito
benimde 2 güne bir dwm ediyo tatlım
bu ayda öle deniyorumm olacak inşlahh:Saruboceq:

sende de mi kahpe elti var...bende de var bitane.
cahilmi cahil.görmemiş salağın teki.ama biz kazanırız merak etme onlar avcunu yalarkötükedihüso

ayy sen beni güldürdün allahta seni güldürsün tatlımmm kahpe elti haaaa:roflol:
cokmu sinir olusunn kıyamam babannem kayın avradı hain avradı derdi hep doğru sölermişş(rahmetlik dicektimm 100 yaşına girdi daa ömür yazılsın bakalım benide gömer valla)zemuszemus

ne demek eminecim.
ben düşük yaptığımda teselliyi tek burada buldum.
çünkü çıkarsız dostluklar var burada.
ve bizi bizden başka kimse anlamaz canım.
sen yeterki bizden kopmakaydirigubbakcemile

cok doğru deryacım ben bitek burda içimi dökebiliyorum anneme bile söylemiyorum üzülecek die içine at att nereye kadar ohh üye oldum kurtuldum sıkıntılarımdan anlatıyorum rahatlıyorumm ohhhhhh diyorum pc nin başından kalkerkenopuyorumnanaktan

SENDE BEN GİBİ İĞNE OLMANA RAĞMEN BEBEĞİNİ KAYBEDENLERDENSİN.ALLAH BÜYÜK BİR GÜN BİZDE ANNE OLUCAZ.BEN DAHA KÖTÜSÜNÜ YAŞADIM.İKİNCİ BEBEĞİMİ KAYBETTİĞİM DE KÜRTAJ OLDUM SONRA 10 GÜN KANAMAM OLDU.KANAMAM BİTTİKTEN SONRA KORUNURKEN KAZAYLA ÜÇÜNCÜ BEBEĞİME HAMİLE KALDIM.DÜŞÜNE BİLİYOMUSUN AYNI AYDA İKİ BEBEĞİMİ KAYBETTİM.VE KÜRTAJ OLDUM.BİRİNİN ACISI BİTMEDEN DİĞERİNİN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞADIM.BENLE BİRLİKTE DOKTORUM BİLE BANA SARILIP AĞLAMIŞTI.:teselli:

hepinizi öpüyoruma.s.
İYİ GECELER CANIM..mirmirmirmir

Kızlar bu gÜn uyku yok galıba bızde benım koca maÇ hastası gıt kadınlar kulÜbÜne dedı.

kızlar bugün kocamla gezdik öğlen çıktık akşam evdeydik.çok yorulmuşum.tabii namazlarımıda kaçırdım.olsun bende eve girdiğimizde abdest alıp bugün kılamadığım namazları kaza ettim.ve hepimize dua ettim.ALLAHIM HEPİMİZE SAĞLIKLI SIHATLİ EVLET VER DEDİM.BUNDAN SONRA HEP DUAMDASINIZ KIZLAR..

cok saol canımmm benide unutma dualarındaa özle dua istiyorum nolurrrr
çünküü birbirimizin acısıyla acı çekiyoruz sevinciyle seviniyoruz kalbimizde hiç bir kötü duygu beslemiyoruz birbirmize karşıı canı gönülden dua edceğini bildiğim için özle dua istiyorum senden şimdiden allah kabul etsinn tatlımm:Saruboceq::Saruboceq:

zeynom-10 bişey sormak istiyorum canım. sanırım son düşüğünü 1 yıl önce yapmışın.şu anda prolaktinle uğraşıyom demiştin.düşüklerini merak ettim kaç haftalık düştüler?ve kalp atımı alınıyomuydu düşmeden önce? benimde prolaktinim yüksek yerimseniben

canım benim 2 düşüğüm olduu (1.incisi ikizdi) ikiside 8 haftalık ve kalp atımlarını hiç alamadıkkk maleseff sadece siyah bi gölge gibi gördüm bebiklerimisenağlama
dr.un hap verdimi tatlım ben parlodel die bi ilaç kullandım 1 ay önce normale dönde dr 3 ay içinde hamilelik bekle dedi bekliyoruz ama içimden bi hiss başaka bi sorun var dioo ankara yaa lütfü hocaya gitmeyi düşünüyorum bendeee şu 1 ayda geçseydii

hepinizi öpüyoruma.s.

neden kafan karıştı tatlımm yaa böle isteksiz gitmee zaten gelmio bebikler bide isteksiz isteksiz oluncan banada etkiler gibi gelio ama canım sen en doğrusunu bilirsin ii çalışmalarrrrrrrrrkaydirigubbakcemile3

cok saol canımmm benide unutma dualarındaa özle dua istiyorum nolurrrr
çünküü birbirimizin acısıyla acı çekiyoruz sevinciyle seviniyoruz kalbimizde hiç bir kötü duygu beslemiyoruz birbirmize karşıı canı gönülden dua edceğini bildiğim için özle dua istiyorum senden şimdiden allah kabul etsinn tatlımm:Saruboceq::Saruboceq:

canım benim 2 düşüğüm olduu (1.incisi ikizdi) ikiside 8 haftalık ve kalp atımlarını hiç alamadıkkk maleseff sadece siyah bi gölge gibi gördüm bebiklerimisenağlama
dr.un hap verdimi tatlım ben parlodel die bi ilaç kullandım 1 ay önce normale dönde dr 3 ay içinde hamilelik bekle dedi bekliyoruz ama içimden bi hiss başaka bi sorun var dioo ankara yaa lütfü hocaya gitmeyi düşünüyorum bendeee şu 1 ayda geçseydii

neden kafan karıştı tatlımm yaa böle isteksiz gitmee zaten gelmio bebikler bide isteksiz isteksiz oluncan banada etkiler gibi gelio ama canım sen en doğrusunu bilirsin ii çalışmalarrrrrrrrrkaydirigubbakcemile3

yarın raporlarımla yeniden görüşcem bakalım büyük ihtimalle parlodel verecek :kedi::kedi::kedi:banada....:kedi:

HAYATIM SEN KAÇTANE BEBEK KAYBETTİN BEN TAM DÖRT TANE BEBEK KAYBETTİM.SENDEMİ BİZİM GİBİ KANPIHTILAŞMASI VAR MERAK ETTİM DE.yerimseniben

2 kayıp.yaptırdğımız testlerde FAKTÖR XIII V34L HETEROZİGOT, B FİBRİNOJEN-455G-A HETEROZİGOT VE GPIIIaL33P HETEROZİGOT mutasyon saptanmıştır yazıyor.

nergizcevap yazacaktır ama bende bildiğim kadarını yazayım...süt bezleri ile ilgili bir ilaç..ben doğum yaptığımda sütüm kesilsin diye dr verecekti sonra daha hafif muadilini vermişti...bu ilacı annem süt kanallarındaki urlar için kullanmıştı...

nergizcevap yazacaktır ama bende bildiğim kadarını yazayım...süt bezleri ile ilgili bir ilaç..ben doğum yaptığımda sütüm kesilsin diye dr verecekti sonra daha hafif muadilini vermişti...bu ilacı annem süt kanallarındaki urlar için kullanmıştı...

bende pıhtılaşma için sandım
artık ne duysam soruyorum canım.çaresizlik işte

eminecim öyleyiz valla bebeğe kauşmak için sokakta takla at deseler fırlıcaz yakında...

bitanem kıyamam sana ne olur kendini toparla yada git hemen o bebeği şimdi aldır.çünkü o içinde durdulca daha kötü oluyosun ben hemen gidip özelde aldırmıştım.yapma böyle ya!ne olur canım benim emin ol bizde anne olucaz sabredelim bu hastalık sabır işi.istersen beni ara bi konuşalım.

Canım benim çok saol. Yarın kürtaj olcam zaten alıcaklar yine meleğimi benden canım çok yanıyor:gitme:

büşra cım nolur kendini yıpratma şunu düşün ya sakat doğsaydı ya doğunca ölseydi yada 4-5 ylık iken kalbi dursaydı:gitme:
nolurr bunları düşün güzelim.2-3 ay sonra tekrar deniyceksin bunları düşün.
bende 11 haftalık kaybetmiştim bebeğimi ama şimdi 3 ay geçti bak tekrar deniycez ama
salmamaya çalıştım kendimi.spor yaptım gezdim arkdaşlarımla vakit geçirdim.
noolur sende bunları yapmaya çalış.biz senin yanındayız canım.:teselli:
allah sabır versi:Saruboceq:

Şuan çok kötüyüm canım hiç bir şey beni teselli etmiyor bu 3.bebeğimdi kaybettiğim çok yıprandım uzun bir zaman bir daha bebek istemiyorum kendimi nasıl toparlıycam onuda bilmiyorum hiç kimseyi görmek istemiyorum hiç bişey yapmak istemiyorum

şu an bu yazıyı okuyunca göz yaşlarımı tutamadım:gitme::gitme: sitem edesim geliyor...ama yakıştıramıyorum kendime...sanki büşra ben yaşıyorum senin yaşadıklarını allahım ne zorlukla getirmeye calışıyoruz onları dünyaya içim acıyor şu ansenağlamasenağlama ..hemde cokkkkkkkhiç biey diyemiyorum alahım bizimde yüzümüzü güldürsün en kısa zamanda:Saruboceq::Saruboceq:

Amin canım desdeğin için çok saol. Allahım bir daha ne sana ne bana nede hiç kimseye bu acıyı yaşatmasın

canım çok geçmiş olsun böyle durumlarda kelimeler yetersiz kalıyo ama duygularını çok iyi anlıyorum.rabbim birdaha yaşatmaz inşallah .bu son olur canım.lütfen kendini yıpratma .herşey gönlünce olsun canım...opuyorumnanaktan

Amin canım çok saol ama kendini yıpratmamak insanın elinde olmuyor malesef

Canım Allah sabırlarversin,Allah en kısa zamanda bu üzüntüyü atlatmayı nasip etsin,neler çektiğini çok iyi anlıyorum,ayrıca şuan hamileyim yeni öğrendim,aynı korkuları yaşıyorum.Allahım sen arkadaşıma yardım et sabır ver,sen bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip et yarabbim.

Canım benim allahım senin bebeğini korusun sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah (Aminnnnn)

Büşra44 ; canım ne desem bilemiyorum büyük geçmiş olsun ve bu son olsun inşallah allah başka üzücü olaylar yaşatmasın.. herşeyde bir hayır aramak lazım belki doğması daha kötü olacaktı canım.
hepimiz kaybettiğimiz bebeklerimiz için çoğu zaman böyle düşünüp teselli bulduk,sakat veya hasta bir bebek bizi daha çok üzerdi belki böylesi daha iyi,
doktorum bana sağlıklı olsaydı bu bebeği kaybetmezdin demişti..yani ne bileyim inşallah bi daha yaşamadan sağlıklı sıhhatli bir bebeği kollarına alırsın
tekrar geçmiş olsun canım

Canım benim doktorum bebeğin gelişimi çok iyiydi 8haftalık ama 10haftalık bebek gibiydi neden kalbi durdu anlamadım dedi böyle demesi beni çok üzdü.

BÜŞRACIĞIM çok üzüldüm canım inan böyle kayıplar hepimizi çok içten sarsıyor ama malesef ateş düştüğü yeri yakıyor RABBİM sana sabır versin en güzel hayırlı evlatlarla mükafatını versin

Amin canım inşallah

Büşra44 canım çok geçmiş olsun, allah bir daha yaşatmasın.
Biliyoum şu an için yanıyor, ne desek teselli olmayacak ama inan bu günlerde geçecek.
Zaman herşeyin ilacı güzelim, sağlam durmaya çalış.
İnşallah bir dahaki gebeliğin sağlıkla devam eder :Saruboceq:

Saol canım benim inşallah dediğin gibi zaman herşeyin ilacı olur

Büsra canim inan ne diyecegimi bilemiyorum mafoldumben ben bugün hastaneye giderken aklima geldin birden, bilmiyorum ama birden seni düsündüm eve gelince okuyuncada cok kötü oldum.
Canim biliyotum cok zor ama dayan canim. Bundan sonra Insallah Allahim birdaha bu aciyi yasatmaz hic kimseye.

Amin canım inşallah dediğin gibi bir daha aynı acıyı yaşatmaz rabbim

off canım ya ne desemkı tesellı etmek zor bılıorum ama napalım nasıp degılmıs senın ıcın hayırlı degılmıs canım cok zor ama ama saglam durmaya calıs ve sakın ısyan etme buda sınavın cok gcmıs olsun canım

Canım isyan etmiyorum asla allahtan geldi hamd olsun diyorum ama içim çok yanıyor acımı hiç bişey azaltmıyor

senağlama Canım çoook üzüldüümmm , İnşaallah bu son olur bitanem , lütfen kendini hemen bırakma...Bundan sonra senin için her şey çok çok güzel olur inşaallah...

İnşallah canım şimdilik kendimi toparlayamıyorum ama inşallah zamanla daha iyi olurum

canım senin kaç düşüğün oldu hiç bi test yaptırmadınmı dr neyden şüphelendi ve verdii

3tane kaybım oldu bununla beraber canım mtfrd 1298 homozigot mutant çıktı testimde 0.4 clexane kullandım ama buna rağmen bebeğimi kaybettim şimdi doktorum kromozon testi istedi eşimden ve benden

Büşra cım çok geçmiş olsun, inşallah daha iyisindir.
Allah sabrını da veriyor güzelim, inşallah bir dahaki hamileliğin sağlıkla başlar, sağlıkla bebişinle sonlanır.

Saol canım benim

BÜŞRA canım nasılsın?

İyi deilim canım yarın kürtaj olcam şuan canım çok yanıyor içim acıyor yine bebeğimi alacaklar benden yine tam bebeğime alışmışken yine kaybettim onu pskolojim berbat allahım ne olur sabır ver bana

büşraaa canım çok üzüldüm...ne desem boş bunu en iyi ben biliyorum ama meleklerinin kardeşi gelecek onun sana ihtiyacı olacak onu düşün ve çok yıpratma kendini....ayrıca kaybedeceksen böyle daha çok küçükken kaybet..daha ileriki zamanlar daha beter oluyor....
sevgiyle acını paylaşarak kucaklıyorum seni canımmmm allahım bidaha yaşatmasın...

büşracım allah sabır versin yarını atlatınca güzel bir tatil yap canım. biraz dinlen..bolbol dua et. allahım bir daha yaşatmasın

X