Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

sende de mi kahpe elti var...bende de var bitane.
cahilmi cahil.görmemiş salağın teki.ama biz kazanırız merak etme onlar avcunu yalarkötükedihüso

bu gün 16. günüm canım ama biz daha çalışmıyoz dr 3 ay ilaç kullan dedi coraspin folic asit b12 kullanıyorum. daha bu ay yeni başladım ilaçlarıma....zemuszemus

benide aranıza aldığınız için teşekkür ederim.moralim çok bozuk sizler bana moral oluyorsunuz.

ne demek eminecim.
ben düşük yaptığımda teselliyi tek burada buldum.
çünkü çıkarsız dostluklar var burada.
ve bizi bizden başka kimse anlamaz canım.
sen yeterki bizden kopmakaydirigubbakcemile

helel sana:)

bu gün 16. günüm canım ama biz daha çalışmıyoz dr 3 ay ilaç kullan dedi coraspin folic asit b12 kullanıyorum. daha bu ay yeni başladım ilaçlarıma....zemuszemus

HAYATIM SENDE Mİ BEBEĞİNİ YENİ KAYBETTİM BEN DEKÜRTAJ OLALI YARIN 15. GÜN.ALLAH HEPİMİZE SABIR VERSİN..:Saruboceq::Saruboceq:

ne demek eminecim.
ben düşük yaptığımda teselliyi tek burada buldum.
çünkü çıkarsız dostluklar var burada.
ve bizi bizden başka kimse anlamaz canım.
sen yeterki bizden kopmakaydirigubbakcemile

ben yeni üyeyim ama nerdeyse 1 senedir ziyaretci olarak okuyordum.bırakırmıyım sizi bunları yaşamayan anlayamıyor.derdimi anlatamıyom kimseye.eşim bile dinlemez oldu .40 gün oldu geçti artık diyip duruyor.ama içim öyle acıyo ki.sadece yazınca rahatlıyorum.

VALLA CANIM ERKEKLERİN HEPSİDE AYNI BENİM KOCAMDA ARTIK YETER DİYO TUTUNCAYA KADAR DENERİZ DİYO BAZEN SEN ACIMASIZSIN DİYE KAVGA EDİYORUZ... BİZE YAZ BİZİ BİZDEN EN İYİ KİMSE ANLAMAZ BİTANEM..:kedi:

HAYATIM SENDE Mİ BEBEĞİNİ YENİ KAYBETTİM BEN DEKÜRTAJ OLALI YARIN 15. GÜN.ALLAH HEPİMİZE SABIR VERSİN..:Saruboceq::Saruboceq:

13 ağustosta kendiliğinden düştü bebişim 3. gebeliğimdi. 3. haftadan itibaren iğnelerime başlmıştım ama 6. haftada düştü...amin canım gerçekten çok acııı içimdeki acıyı tarif edemem yaşadığınız için beni anlıyosunuz. Allahım bidaha aynı acıyı yaşatmasın...

VALLA CANIM ERKEKLERİN HEPSİDE AYNI BENİM KOCAMDA ARTIK YETER DİYO TUTUNCAYA KADAR DENERİZ DİYO BAZEN SEN ACIMASIZSIN DİYE KAVGA EDİYORUZ... BİZE YAZ BİZİ BİZDEN EN İYİ KİMSE ANLAMAZ BİTANEM..:kedi:

haklısın.test sonuçlarım bir tamamlansa rahatlayacam ama daha karyotipin çıkmasına on gün var.mutlaka yazarım sonucu.beraber değerlendiririz.

kızlar bugün kocamla gezdik öğlen çıktık akşam evdeydik.çok yorulmuşum.tabii namazlarımıda kaçırdım.olsun bende eve girdiğimizde abdest alıp bugün kılamadığım namazları kaza ettim.ve hepimize dua ettim.ALLAHIM HEPıMıZE SAĞLIKLI SIHATLı EVLET VER DEDıM.BUNDAN SONRA HEP DUAMDASINIZ KIZLAR..

haklısın.test sonuçlarım bir tamamlansa rahatlayacam ama daha karyotipin çıkmasına on gün var.mutlaka yazarım sonucu.beraber değerlendiririz.

HAYATIM SEN KAÇTANE BEBEK KAYBETTİN BEN TAM DÖRT TANE BEBEK KAYBETTİM.SENDEMİ BİZİM GİBİ KANPIHTILAŞMASI VAR MERAK ETTİM DE.yerimseniben

zeynom-10 bişey sormak istiyorum canım. sanırım son düşüğünü 1 yıl önce yapmışın.şu anda prolaktinle uğraşıyom demiştin.düşüklerini merak ettim kaç haftalık düştüler?ve kalp atımı alınıyomuydu düşmeden önce? benimde prolaktinim yüksek yerimseniben

SENDE BEN GİBİ İĞNE OLMANA RAĞMEN BEBEĞİNİ KAYBEDENLERDENSİN.ALLAH BÜYÜK BİR GÜN BİZDE ANNE OLUCAZ.BEN DAHA KÖTÜSÜNÜ YAŞADIM.İKİNCİ BEBEĞİMİ KAYBETTİĞİM DE KÜRTAJ OLDUM SONRA 10 GÜN KANAMAM OLDU.KANAMAM BİTTİKTEN SONRA KORUNURKEN KAZAYLA ÜÇÜNCÜ BEBEĞİME HAMİLE KALDIM.DÜŞÜNE BİLİYOMUSUN AYNI AYDA İKİ BEBEĞİMİ KAYBETTİM.VE KÜRTAJ OLDUM.BİRİNİN ACISI BİTMEDEN DİĞERİNİN ÜZÜNTÜSÜNÜ YAŞADIM.BENLE BİRLİKTE DOKTORUM BİLE BANA SARILIP AĞLAMIŞTI.:teselli:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…