Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

dualarım sizinle bu acıları ancak yaşıyan bilir,ateş düştüğü yeri yakıyorya o ateş hepimize düştü zamanlar farklı olsada acılar aynı umarım sonumuzda aynı olur herkesin sağlıklı bebişleri olura.s.

ravza, geçmiş olsun canım ya. Bu da bizim troidin işi mi acaba? Allahım bebeğinizi size bağışlasın, uzun ve sağlıklı bir ömrü olsun. Haberlerini bekliyorum.

slm kızlar.
benim ateşim 35.0--35.1 ve dün 35.6 dereceydi
sizce yumurtlama dönemim ne zamandır.adetimin 10.günündeyim...

Meraba arkadaşlar ,
Uykum kaçtı , bende sizlere bir bakayım dedimm...
Reisdevrim , canım sonuçlarının iyi çıkmasına çoookk sevindim :)
Kahvelokum , canım geçen reisdevrimle yumurta ve poaçadan bahsetdinizya , canımı istettiniz valla , doğru mutfağa gittim ve yumurta kırıp afiyetle yedim :) Yumurtaya aşeren tek hamile benimdir heralde :)
Gelevera , canım nerelerdesin ? Nasılsın? Merak ettim , epeydir girmiyorsun...
Çalıkuşum , inşaallah ilk denemeden bebişlerin gelir canım yaaa , dualarım seninle...4yumurtam var demişsinyaaa , olsun canımm , dört yumurtayla dördüz bile olur :)
Limburgcum , sen neler yapıyosun ? Oğluşunla iyisinizdir umarım...
Lidyacım , osman hoca , iğnenin yan etkisi olup olmadığına bakmak için tahlilleri istiyor demişsinya...Ben söylemeyi unutmuşum bu ayrıntıyı...İğnenin bir yan etkiside pıhtılaşmaya neden olmasıymış , iğne kendisiyle çelişiyo yani...Bana 15 günde bir istediği kan tahlilleri için , hem iğnenin yan etkisi için bakarız , hemde duruma göre iğnenin dozunu artırır yada düşürürüz dedi...İlk kan tahlilini cuma günü yaptırdım ben...Sonuçlar iyi gibi , osman hocaya ulaşamadım .Umarım problem yoktur...Sadece 2 değer normal aralığın biraz üzerinde , bakalım ne diyecek...
Ravzacım , umarım şu an çok iyisindir...Dularım seninle , aklımdasın canım...
Canderya , krizantem çalışmalar başladı mı :) Hadi hayırlısı inşaallahhhh...Sağlıkla gelsin bebişlerimiz...
Esraben , canım umarım sen de çok iyisindir ? Seninde güzel haberlerini bekliyoruz...

Sayımız ne kadar çok :) Yazamadığım diğer arkadaşlarım , sizlerde dualarımdasınız , hepinizi öpüyorummm....

slm kızlar.
benim ateşim 35.0--35.1 ve dün 35.6 dereceydi
sizce yumurtlama dönemim ne zamandır.adetimin 10.günündeyim...
Canım , valla hiç bilgim yok...Ama 10. günü kaçırma tabi...Benim genelde 18. gün yumurtlamam oluyor ama hamile kaldığım ay 12. günde olmuş... Yumurtlama zamanı değişebiliyo...Normalde kaç günde bir adet oluyosun canım..

Ravza canım çok geçmiş olsun, inşallah sen de bebeğin de çok çok iyi olacaksınız güzelim, dualarımız seninle.
Allahım sağlıkla, mutlulukla büyütmeyi nasip eder inşallah.

Büşra cım çok geçmiş olsun, inşallah daha iyisindir.
Allah sabrını da veriyor güzelim, inşallah bir dahaki hamileliğin sağlıkla başlar, sağlıkla bebişinle sonlanır.

normalde 27-28 günde adet olurken kürtajdan sonra
ilk ay 27. gn sonra 24. günlerde adet olmaya başladım.
ve kürtajdan beri 3. adetim biteli bugün 10. günüm.

REVZA dan haber alan var mı?
bebişi nasıl acaba????
umarım iyi olurlar:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Canderya tatlım, ben çok ince hesapları bilmiyorum bu konuda ama bildiğim birşey varsa o da adetten 5-6 gün sonrası ve 5-6 gün öncesi hamile kalmak biraz daha zormuş. Bu arada kalan tüm günlerde her an her şey olabilir:)

Bir de bugün çalışmam gerek, bugün yumurtlama günü psikolojisi bu işi olumsuz etkiliyor.
Hesap yapmayı bırakın da beraber olabiliyor olmanın tadını çıkarın derim benzemuszemus

Ben hiççç bu hesaplara girmedim belki şans belki de stres yapmamak etkili oldu iki seferde de korunmayı bıraktığım ay hamile kaldım.

Hadi inşallah güzel mi güzel bir aşk çocuğu bu ay gelir size tatlım:)

Ya kızlar bu arada ben salı günü için randevumu aldım, ayrıntılı ultrasona gidiyorum Eyüp Ekici'ye. Merak ettim de daha önce ayrıntılıya giden arkadaşlar bilir belki..Acaba ayrıntılı aynı zamanda üç boyutlu mu oluyor, yani bebişin üç boyutlu resmini falan da veriyorlar mı yoksa sadece taramamı yapılıyor?

Benim doktorda üç boyutlu yok da, ama bir tane olsun öyle resmi olsun istiyorum, ayrıntılıda da yoksa başka yer bulacağım üç boyutlu için ama nasıl yapacağım bilmiyorum.
Yani bi doktora gidip ben aslında başka doktorun hastasıyım, ama sadece cihazınız için size geldim denir mi(
Denmez di mi?

Olmadı kendi doktoruma sormayı düşünüyorum gerçi, madem kendinde yok beni bi yere yönlendirsin di mi:))

Bu arada nedense içim bi rahat rahat bu suyun az lafını bile takmıyorum nedense, içimde bir ses ayrıntılıda ortaya çıkacak suyun falan normale döndü diyor ama hadi hayırlısı..
Sizler de dualarınızı eksik etmeyin de kızımın suyu az falan olmasın bu kez inşallah:)

inşallah sıra bizdedir canım.
ama benim işim zor kociş pek bebek istemediğinden sürekli benim zorumla yapıyoruz.buda çok sıkıcı.
o nedenle hesap yapmam gerekli.
ama bu ay daha bi rahatım piskolojik açıdan.

güzelim doktorunun ultrasonu pek iyi değilse nasıl suyunun az olduğunu fark etti.
ben 3 boyutluda muayne oldum hep ve accayip farklı ötekilerden...
çok iyi gözüküyor bebekkaydirigubbakcemile3

Biliyor musun bu bile etkili olabilir diye düşünüyorum ben..
Yani sakın yanlış anlama senin nasıl özlemle bebek istediğini tahmin edebiliyorum, anlıyorum.
Ama baba istemediği için de etkilenir mi diye düşündüm açıkçası..

Bir de tatlım biliyorsun hamilelik çok zor bir süreç, bence ilişki için de gerçekten zor bir süreç..Bu nedenle iki tarafda çok istemeliki senin hamileliğin rahat geçebilsin. Eşin de istemeli ki sana bu süreçte anlayışlı davranabilsin..

Eğer eşin tam olarak bile emin değilse bence biraz da onun hazır olmasını bekle derim ben..

Lütfen işine karışmak gibi anlama sadece fikrimi yazmak istedim..Yaşınız da çok geç değildir sanıyorum, bak ben 30 yaşındayım ama eşim 36 da ve o daha yeni hazır hissetti kendini bebiş için..Ama şimdi o kadar yanımdaki tüm varlığı ve desteği ile, eğer hazır olmazsa bu yaptıklarını yapamazdı ve benim işim de çok zor olurdu diye düşünüyorum.

Bu nedenle iyi düşün taşın canım...
İnşallah eşin de gönülden istesin ve gönlünüzce olsun herşey:)

güzelim doktorunun ultrasonu pek iyi değilse nasıl suyunun az olduğunu fark etti.
ben 3 boyutluda muayne oldum hep ve accayip farklı ötekilerden...
çok iyi gözüküyor bebekkaydirigubbakcemile3

Canım doktorumun ultrasonu iyi değil demedim ki ben..Sadece üç boyutlu değil..
Ve suyun azlığı ya da diğer ölçümler için üç boyutlu şart değil..Doktorumun ultrasonu üç boyutlu olmasada diğer ölçümler rahatlıkla yapılabiliyor.

Ama görüntü olarak üç boyutlu gibi biz net anlayamıyoruz yoksa doktorum görüyor herşeyini.
Bir de doktorum çok iyi, çok ilgili o yüzden ona çok güveniyorum. Benim ilk düşüğümden sonra hemen tespit etti sorunumu, ve bu haftaya kadar onun desteği morali çok etkili oldu benim ve bebeğim hatta eşimin üzerinde bile.

Ama haklısın en azından bir kez olsun öyle görmek için bi üç boyutlu bulmalıyım:) Daha da doğrusu ben görmekten geçtim de ileride kendisine vermek için istiyorum en çok o üç boyutlu olan görüntülerden:))

ne demek canım.biz buraya bişey leri paylaşmak için yazıyoruz.hepiniz birer dostsunuzvereliniortak
dediklerine tamamen katılıyorum haklısın.
ama benim kocam ona kalsa daha 4-5 sene istemez:1no2:
ama bizim rahatsızlığımız da malum 10 tane düşük yapan bile var maalesef.
o nedenle artık bekleme gibi bir durum söz konusu değil.30 yaşımıda doldurdum.
isterdim ki oda çok istesin ama o beni çok kıskanan bencil bir koca.
napalım buda benim kısmetimmiş.

Anladım tatlım sen çok kararlsıın bu konuda...Umarım bebişimizde bu kararlı ve cesaretli anneyi daha fazla bekletmez o zaman.

Canım ben çıkmalıyım, uykucu eşim uyandı nihayetttt, kahvaltı edeceğiz, görüşürüz sonra geneopuyorumnanaktan

inşallah.bu sefer olucak inanıyorum:Saruboceq:
bizimkide uyanmak üzere bende kahvaltıyı hazırlıyayım bari artık.herkese iyi pazarlar.akşama görüşürüz.Şeniz

slm arkadaşlar bi size bakayım dedim sezeryanla doğum yaptım çarşamba gecesi saat 2.30 doğdu kızım ama çok zor oldu kanamayı durduramadılar kızım doğar doğmaz küveze girdi küçük olduğu için hemen solunum cihazına bağladılar babası kızımı görmüş ben daha göremedim sadece doğduğunda sesini duydum bana göstermediler bu gün kızım doğalı 3 gün oldu kızım şu an izmir tepecik hastenesinde ben izmir ege doğum evinde doğum oldu şimdilik i,yi çok fazla bilgi vermiyolar salı günü görüş varmış salı gününü iple çekiyorum arkadaşlarım kızıma dua edin duaya çok ihtiyacımız var bizden esirgemeyin kızımın adı yağmur bu arada
beni soran merak eden benim ve kızım için dua eden kardeşlerim hepinize çok teşekkür ederim kızımdan haber aldıkça bende size yazıcam şimdilik böle işte hepiniz allaha emanet olun ve hepinizde iyiki varsınız bende sizin için dua ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…